Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Klenike timetable

sunday, 20.10.2019.
05:30 06:05 (00:35)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:30
Krsevica
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 05:58
dep. 05:58
23 km
Klinovac
arr. 06:00
dep. 06:00
25 km
Sveta Petka
arr. 06:02
dep. 06:02
28 km
Klenike
arr. 06:04
dep. 06:04
29 km
Klenike, II
arr. 06:05
30 km
07:00 07:43 (00:43)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Kostana
arr. 07:03
dep. 07:03
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 07:04
dep. 07:04
0.9 km
Donji Neradovac
arr. 07:10
dep. 07:10
6.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
8.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Ristovac
arr. 07:20
dep. 07:20
13.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 07:23
dep. 07:23
14.6 km
Zbevac, skola
arr. 07:26
dep. 07:26
15.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
17.2 km
Krsevica
arr. 07:33
dep. 07:33
19.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:34
dep. 07:34
19.9 km
Klinovac
arr. 07:36
dep. 07:36
21.1 km
Sveta Petka
arr. 07:40
dep. 07:40
24.9 km
Klenike, I
arr. 07:41
dep. 07:41
25.5 km
Klenike, II
arr. 07:43
25.7 km
19:00 19:43 (00:43)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:00
Vranje, Kostana
arr. 19:03
dep. 19:03
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 19:04
dep. 19:04
0.9 km
Donji Neradovac
arr. 19:10
dep. 19:10
6.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 19:13
dep. 19:13
8.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 19:18
dep. 19:18
12 km
Ristovac
arr. 19:20
dep. 19:20
13.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 19:23
dep. 19:23
14.6 km
Zbevac, skola
arr. 19:26
dep. 19:26
15.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
17.2 km
Krsevica
arr. 19:33
dep. 19:33
19.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 19:34
dep. 19:34
19.9 km
Klinovac
arr. 19:36
dep. 19:36
21.1 km
Sveta Petka
arr. 19:40
dep. 19:40
24.9 km
Klenike, I
arr. 19:41
dep. 19:41
25.5 km
Klenike, II
arr. 19:43
25.7 km
19:30 20:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Krsevica
arr. 20:10
dep. 20:10
22 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:13
dep. 20:13
23 km
Klinovac
arr. 20:15
dep. 20:15
25 km
Sveta Petka
arr. 20:19
dep. 20:19
28 km
Klenike
arr. 20:20
29 km
Vranje - Klenike timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
05:30 06:05 (00:35)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:30
Krsevica
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 05:58
dep. 05:58
23 km
Klinovac
arr. 06:00
dep. 06:00
25 km
Sveta Petka
arr. 06:02
dep. 06:02
28 km
Klenike
arr. 06:04
dep. 06:04
29 km
Klenike, II
arr. 06:05
30 km
07:00 07:43 (00:43)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Kostana
arr. 07:03
dep. 07:03
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 07:04
dep. 07:04
0.9 km
Donji Neradovac
arr. 07:10
dep. 07:10
6.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
8.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Ristovac
arr. 07:20
dep. 07:20
13.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 07:23
dep. 07:23
14.6 km
Zbevac, skola
arr. 07:26
dep. 07:26
15.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
17.2 km
Krsevica
arr. 07:33
dep. 07:33
19.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:34
dep. 07:34
19.9 km
Klinovac
arr. 07:36
dep. 07:36
21.1 km
Sveta Petka
arr. 07:40
dep. 07:40
24.9 km
Klenike, I
arr. 07:41
dep. 07:41
25.5 km
Klenike, II
arr. 07:43
25.7 km
11:00 11:35 (00:35)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 11:00
Krsevica
arr. 11:25
dep. 11:25
22 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 11:28
dep. 11:28
23 km
Klinovac
arr. 11:30
dep. 11:30
25 km
Sveta Petka
arr. 11:32
dep. 11:32
28 km
Klenike
arr. 11:34
dep. 11:34
29 km
Klenike, II
arr. 11:35
30 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:30
Krsevica
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 14:58
dep. 14:58
23 km
Klinovac
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Sveta Petka
arr. 15:02
dep. 15:02
28 km
Klenike
arr. 15:04
dep. 15:04
29 km
Klenike, II
arr. 15:05
30 km
19:00 19:43 (00:43)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:00
Vranje, Kostana
arr. 19:03
dep. 19:03
0.5 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 19:04
dep. 19:04
0.9 km
Donji Neradovac
arr. 19:10
dep. 19:10
6.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 19:13
dep. 19:13
8.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 19:18
dep. 19:18
12 km
Ristovac
arr. 19:20
dep. 19:20
13.2 km
Zbevac, Poljance
arr. 19:23
dep. 19:23
14.6 km
Zbevac, skola
arr. 19:26
dep. 19:26
15.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
17.2 km
Krsevica
arr. 19:33
dep. 19:33
19.2 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 19:34
dep. 19:34
19.9 km
Klinovac
arr. 19:36
dep. 19:36
21.1 km
Sveta Petka
arr. 19:40
dep. 19:40
24.9 km
Klenike, I
arr. 19:41
dep. 19:41
25.5 km
Klenike, II
arr. 19:43
25.7 km
19:30 20:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 19:30
Krsevica
arr. 20:10
dep. 20:10
22 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:13
dep. 20:13
23 km
Klinovac
arr. 20:15
dep. 20:15
25 km
Sveta Petka
arr. 20:19
dep. 20:19
28 km
Klenike
arr. 20:20
29 km

Naselja Vranje i Klenike su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.