Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Gornje Zapsko timetable

friday, 19.07.2019.
05:00 05:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 05:00
Vranje, Krivo vrpce
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Vranje, Palestina
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
3.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 05:06
dep. 05:06
4.5 km
Kupinince
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Kupinince, Sop
arr. 05:09
dep. 05:09
7 km
Kupinince, Brana
arr. 05:11
dep. 05:11
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
9 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Rataje, SP
arr. 05:16
dep. 05:16
10.5 km
Rataje, Slatina
arr. 05:17
dep. 05:17
11 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Donje Zapsko, 1
arr. 05:27
dep. 05:27
16 km
Donje Zapsko, Z
arr. 05:32
dep. 05:32
17 km
Donje Zapsko, CT
arr. 05:33
dep. 05:33
17.5 km
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 05:34
dep. 05:34
18 km
Gornje Zapsko
arr. 05:35
18.5 km
06:10 06:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:10
Vranje, Krivo vrpce
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Vranje, Palestina
arr. 06:12
dep. 06:12
1.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
3.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 06:16
dep. 06:16
4.5 km
Kupinince
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Kupinince, Sop
arr. 06:19
dep. 06:19
7 km
Kupinince, Brana
arr. 06:21
dep. 06:21
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Rataje, SP
arr. 06:26
dep. 06:26
10.5 km
Rataje, Slatina
arr. 06:27
dep. 06:27
11 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
14 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Donje Zapsko, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
16 km
Donje Zapsko, Z
arr. 06:42
dep. 06:42
17 km
Donje Zapsko, CT
arr. 06:43
dep. 06:43
17.5 km
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 06:44
dep. 06:44
18 km
Gornje Zapsko
arr. 06:45
18.5 km
10:20 10:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 10:20
Vranje, Krivo vrpce
arr. 10:21
dep. 10:21
1 km
Vranje, Palestina
arr. 10:22
dep. 10:22
1.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
3.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 10:26
dep. 10:26
4.5 km
Kupinince
arr. 10:27
dep. 10:27
5 km
Kupinince, Sop
arr. 10:29
dep. 10:29
7 km
Kupinince, Brana
arr. 10:31
dep. 10:31
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 10:32
dep. 10:32
9 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 10:35
dep. 10:35
10 km
Rataje, SP
arr. 10:36
dep. 10:36
10.5 km
Rataje, Slatina
arr. 10:37
dep. 10:37
11 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 10:42
dep. 10:42
14 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 10:45
dep. 10:45
15 km
Donje Zapsko, 1
arr. 10:47
dep. 10:47
16 km
Donje Zapsko, Z
arr. 10:52
dep. 10:52
17 km
Donje Zapsko, CT
arr. 10:53
dep. 10:53
17.5 km
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 10:54
dep. 10:54
18 km
Gornje Zapsko
arr. 10:55
18.5 km
12:10 12:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:10
Vranje, Krivo vrpce
arr. 12:11
dep. 12:11
1 km
Vranje, Palestina
arr. 12:12
dep. 12:12
1.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
3.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 12:16
dep. 12:16
4.5 km
Kupinince
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Kupinince, Sop
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Kupinince, Brana
arr. 12:21
dep. 12:21
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Rataje, SP
arr. 12:26
dep. 12:26
10.5 km
Rataje, Slatina
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
15 km
Donje Zapsko, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
16 km
Donje Zapsko, Z
arr. 12:42
dep. 12:42
17 km
Donje Zapsko, CT
arr. 12:43
dep. 12:43
17.5 km
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Gornje Zapsko
arr. 12:45
18.5 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 14:31
dep. 14:31
1 km
Vranje, Palestina
arr. 14:32
dep. 14:32
1.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
3.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 14:36
dep. 14:36
4.5 km
Kupinince
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Kupinince, Sop
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Kupinince, Brana
arr. 14:41
dep. 14:41
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
9 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Rataje, SP
arr. 14:46
dep. 14:46
10.5 km
Rataje, Slatina
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
14 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Donje Zapsko, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
16 km
Donje Zapsko, Z
arr. 15:02
dep. 15:02
17 km
Donje Zapsko, CT
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Gornje Zapsko
arr. 15:05
18.5 km
15:50 16:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 15:50
Vranje, Krivo vrpce
arr. 15:51
dep. 15:51
1 km
Vranje, Palestina
arr. 15:52
dep. 15:52
1.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
3.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 15:56
dep. 15:56
4.5 km
Kupinince
arr. 15:57
dep. 15:57
5 km
Kupinince, Sop
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Kupinince, Brana
arr. 16:01
dep. 16:01
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
9 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Rataje, SP
arr. 16:06
dep. 16:06
10.5 km
Rataje, Slatina
arr. 16:07
dep. 16:07
11 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
14 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Donje Zapsko, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
16 km
Donje Zapsko, Z
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Donje Zapsko, CT
arr. 16:23
dep. 16:23
17.5 km
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 16:24
dep. 16:24
18 km
Gornje Zapsko
arr. 16:25
18.5 km
20:10 20:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:10
Vranje, Krivo vrpce
arr. 20:11
dep. 20:11
1 km
Vranje, Palestina
arr. 20:12
dep. 20:12
1.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
3.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 20:16
dep. 20:16
4.5 km
Kupinince
arr. 20:17
dep. 20:17
5 km
Kupinince, Sop
arr. 20:19
dep. 20:19
7 km
Kupinince, Brana
arr. 20:21
dep. 20:21
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
9 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
10 km
Rataje, SP
arr. 20:26
dep. 20:26
10.5 km
Rataje, Slatina
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
15 km
Donje Zapsko, 1
arr. 20:37
dep. 20:37
16 km
Donje Zapsko, Z
arr. 20:42
dep. 20:42
17 km
Donje Zapsko, CT
arr. 20:43
dep. 20:43
17.5 km
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 20:44
dep. 20:44
18 km
Gornje Zapsko
arr. 20:45
18.5 km
22:30 23:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 22:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 22:31
dep. 22:31
1 km
Vranje, Palestina
arr. 22:32
dep. 22:32
1.5 km
Zlatokop, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
3.5 km
Kupinince, Bazen
arr. 22:36
dep. 22:36
4.5 km
Kupinince
arr. 22:37
dep. 22:37
5 km
Kupinince, Sop
arr. 22:39
dep. 22:39
7 km
Kupinince, Brana
arr. 22:41
dep. 22:41
8.5 km
Aleksandrovac kod Vranja, 1
arr. 22:42
dep. 22:42
9 km
Aleksandrovac kod Vranja, 2
arr. 22:45
dep. 22:45
10 km
Rataje, SP
arr. 22:46
dep. 22:46
10.5 km
Rataje, Slatina
arr. 22:47
dep. 22:47
11 km
Crni Lug kod Vranja, 1
arr. 22:52
dep. 22:52
14 km
Crni Lug kod Vranja, 2
arr. 22:55
dep. 22:55
15 km
Donje Zapsko, 1
arr. 22:57
dep. 22:57
16 km
Donje Zapsko, Z
arr. 23:02
dep. 23:02
17 km
Donje Zapsko, CT
arr. 23:03
dep. 23:03
17.5 km
Gornje Zapsko, Dejanci
arr. 23:04
dep. 23:04
18 km
Gornje Zapsko
arr. 23:05
18.5 km

Naselja Vranje i Gornje Zapsko su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.