Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Bustranje kod Vranja timetable

monday, 21.10.2019.
06:10 06:54 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:10
Vranje, Dva bresta
arr. 06:12
dep. 06:12
2.4 km
Vranje, Asambair
arr. 06:14
dep. 06:14
2.6 km
Donji Neradovac
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:24
dep. 06:24
11 km
Ristovac
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Ristovac, Farme
arr. 06:36
dep. 06:36
19 km
Ristovac, Gornji
arr. 06:41
dep. 06:41
20 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 06:43
dep. 06:43
22 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
24 km
Bustranje kod Vranja, M
arr. 06:49
dep. 06:49
26 km
Bustranje kod Vranja
arr. 06:54
27 km
12:00 12:44 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:00
Vranje, Dva bresta
arr. 12:02
dep. 12:02
2.4 km
Vranje, Asambair
arr. 12:04
dep. 12:04
2.6 km
Donji Neradovac
arr. 12:06
dep. 12:06
6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:14
dep. 12:14
11 km
Ristovac
arr. 12:19
dep. 12:19
18 km
Ristovac, Farme
arr. 12:26
dep. 12:26
19 km
Ristovac, Gornji
arr. 12:31
dep. 12:31
20 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 12:33
dep. 12:33
22 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
24 km
Bustranje kod Vranja, M
arr. 12:39
dep. 12:39
26 km
Bustranje kod Vranja
arr. 12:44
27 km
14:30 15:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:30
Vranje, Dva bresta
arr. 14:32
dep. 14:32
2.4 km
Vranje, Asambair
arr. 14:34
dep. 14:34
2.6 km
Donji Neradovac
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Ristovac
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Ristovac, Farme
arr. 14:56
dep. 14:56
19 km
Ristovac, Gornji
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 15:03
dep. 15:03
22 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Bustranje kod Vranja, M
arr. 15:09
dep. 15:09
26 km
Bustranje kod Vranja
arr. 15:14
27 km
20:00 20:44 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:00
Vranje, Dva bresta
arr. 20:02
dep. 20:02
2.4 km
Vranje, Asambair
arr. 20:04
dep. 20:04
2.6 km
Donji Neradovac
arr. 20:06
dep. 20:06
6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 20:09
dep. 20:09
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 20:14
dep. 20:14
11 km
Ristovac
arr. 20:19
dep. 20:19
18 km
Ristovac, Farme
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Ristovac, Gornji
arr. 20:31
dep. 20:31
20 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 20:33
dep. 20:33
22 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
24 km
Bustranje kod Vranja, M
arr. 20:39
dep. 20:39
26 km
Bustranje kod Vranja
arr. 20:44
27 km
Vranje - Bustranje kod Vranja timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:10 06:54 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 06:10
Vranje, Dva bresta
arr. 06:12
dep. 06:12
2.4 km
Vranje, Asambair
arr. 06:14
dep. 06:14
2.6 km
Donji Neradovac
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:24
dep. 06:24
11 km
Ristovac
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Ristovac, Farme
arr. 06:36
dep. 06:36
19 km
Ristovac, Gornji
arr. 06:41
dep. 06:41
20 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 06:43
dep. 06:43
22 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
24 km
Bustranje kod Vranja, M
arr. 06:49
dep. 06:49
26 km
Bustranje kod Vranja
arr. 06:54
27 km
12:00 12:44 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:00
Vranje, Dva bresta
arr. 12:02
dep. 12:02
2.4 km
Vranje, Asambair
arr. 12:04
dep. 12:04
2.6 km
Donji Neradovac
arr. 12:06
dep. 12:06
6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:09
dep. 12:09
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:14
dep. 12:14
11 km
Ristovac
arr. 12:19
dep. 12:19
18 km
Ristovac, Farme
arr. 12:26
dep. 12:26
19 km
Ristovac, Gornji
arr. 12:31
dep. 12:31
20 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 12:33
dep. 12:33
22 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
24 km
Bustranje kod Vranja, M
arr. 12:39
dep. 12:39
26 km
Bustranje kod Vranja
arr. 12:44
27 km
14:30 15:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 14:30
Vranje, Dva bresta
arr. 14:32
dep. 14:32
2.4 km
Vranje, Asambair
arr. 14:34
dep. 14:34
2.6 km
Donji Neradovac
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Ristovac
arr. 14:49
dep. 14:49
18 km
Ristovac, Farme
arr. 14:56
dep. 14:56
19 km
Ristovac, Gornji
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 15:03
dep. 15:03
22 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Bustranje kod Vranja, M
arr. 15:09
dep. 15:09
26 km
Bustranje kod Vranja
arr. 15:14
27 km
20:00 20:44 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 20:00
Vranje, Dva bresta
arr. 20:02
dep. 20:02
2.4 km
Vranje, Asambair
arr. 20:04
dep. 20:04
2.6 km
Donji Neradovac
arr. 20:06
dep. 20:06
6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 20:09
dep. 20:09
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 20:14
dep. 20:14
11 km
Ristovac
arr. 20:19
dep. 20:19
18 km
Ristovac, Farme
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Ristovac, Gornji
arr. 20:31
dep. 20:31
20 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 20:33
dep. 20:33
22 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
24 km
Bustranje kod Vranja, M
arr. 20:39
dep. 20:39
26 km
Bustranje kod Vranja
arr. 20:44
27 km

Naselja Vranje i Bustranje kod Vranja su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.