Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vranje - Barelic timetable

monday, 22.07.2019.
07:00 08:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Zlatokop
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Nastavce
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Barbarusince, M. voda
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Barbarusince, B. cesma
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Barelic, G. sanci
arr. 07:50
dep. 07:50
23 km
Barelic
arr. 08:00
24 km
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Vranje, Palestina
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Zlatokop
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Tibuzde, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Nastavce
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Barbarusince, M. voda
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Barbarusince, B. cesma
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Barelic, G. sanci
arr. 13:20
dep. 13:20
23 km
Barelic
arr. 13:30
24 km
Vranje - Barelic timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:00 08:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Zlatokop
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Nastavce
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Barbarusince, M. voda
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Barbarusince, B. cesma
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Barelic, G. sanci
arr. 07:50
dep. 07:50
23 km
Barelic
arr. 08:00
24 km
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Vranje, Palestina
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Zlatokop
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Tibuzde, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Nastavce
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Barbarusince, M. voda
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Barbarusince, B. cesma
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Barelic, G. sanci
arr. 13:20
dep. 13:20
23 km
Barelic
arr. 13:30
24 km
Vranje - Barelic timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
07:00 08:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Zlatokop
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Nastavce
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Barbarusince, M. voda
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Barbarusince, B. cesma
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Barelic, G. sanci
arr. 07:50
dep. 07:50
23 km
Barelic
arr. 08:00
24 km
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Vranje, Palestina
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Zlatokop
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Tibuzde, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Nastavce
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Barbarusince, M. voda
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Barbarusince, B. cesma
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Barelic, G. sanci
arr. 13:20
dep. 13:20
23 km
Barelic
arr. 13:30
24 km
Vranje - Barelic timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
07:00 08:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 07:00
Vranje, Krivo vrpce
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Vranje, Palestina
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Zlatokop
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Tibuzde, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Nastavce
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Barbarusince, M. voda
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Barbarusince, B. cesma
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Barelic, G. sanci
arr. 07:50
dep. 07:50
23 km
Barelic
arr. 08:00
24 km
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vranje, Bus station
dep. 12:30
Vranje, Krivo vrpce
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Vranje, Palestina
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Zlatokop
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Tibuzde, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 12:50
dep. 12:50
10 km
Nastavce
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Barbarusince, M. voda
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Barbarusince, B. cesma
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Barelic, G. sanci
arr. 13:20
dep. 13:20
23 km
Barelic
arr. 13:30
24 km

Naselja Vranje i Barelic su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vranje je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.