Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vraniste kod Pirota - Pirot timetable

thursday, 27.02.2020.
04:58 05:30 (00:32)
VranjesnicaRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 04:58
Crnokliste, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
1.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
3.7 km
Stanicenje
arr. 05:10
dep. 05:10
6.6 km
Stanicenje, S
arr. 05:12
dep. 05:12
8.2 km
Stanicenje, P
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Sopot kod Pirota
arr. 05:17
dep. 05:17
11.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 05:20
dep. 05:20
15.3 km
Pirot, Kale
arr. 05:25
dep. 05:25
20.2 km
Pirot, Mali most
arr. 05:26
dep. 05:26
20.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 05:27
dep. 05:27
21.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 05:28
dep. 05:28
21.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 05:29
dep. 05:29
22.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 05:30
22.7 km
06:35 07:10 (00:35)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota
dep. 06:35
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Crnokliste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
4.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
6.7 km
Stanicenje
arr. 06:50
dep. 06:50
9.6 km
Stanicenje, S
arr. 06:52
dep. 06:52
11.2 km
Stanicenje, P
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Sopot kod Pirota
arr. 06:57
dep. 06:57
14.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 07:00
dep. 07:00
18.3 km
Pirot, Kale
arr. 07:05
dep. 07:05
23.2 km
Pirot, Mali most
arr. 07:06
dep. 07:06
23.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:07
dep. 07:07
24.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:08
dep. 07:08
24.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:09
dep. 07:09
25.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:10
25.7 km
06:42 07:01 (00:19)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 06:42
Crnokliste, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
3.2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
5.7 km
Pirot, Kale
arr. 06:57
dep. 06:57
16.1 km
Pirot, Bus station
arr. 07:01
17.5 km
06:58 07:15 (00:17)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 06:58
Crnokliste, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
3 km
Stanicenje
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Pirot, Kale
arr. 07:14
dep. 07:14
17 km
Pirot, Bus station
arr. 07:15
18 km
07:03 07:35 (00:32)
VranjesnicaRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 07:03
Crnokliste, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
1.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
3.7 km
Stanicenje
arr. 07:15
dep. 07:15
6.6 km
Stanicenje, S
arr. 07:17
dep. 07:17
8.2 km
Stanicenje, P
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Sopot kod Pirota
arr. 07:22
dep. 07:22
11.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 07:25
dep. 07:25
15.3 km
Pirot, Kale
arr. 07:30
dep. 07:30
20.2 km
Pirot, Mali most
arr. 07:31
dep. 07:31
20.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:32
dep. 07:32
21.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:33
dep. 07:33
21.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:34
dep. 07:34
22.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 07:35
22.7 km
07:43 08:08 (00:25)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 07:43
Crnokliste, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
1.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
3.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
5.8 km
Pirot, Kale
arr. 08:04
dep. 08:04
16.6 km
Pirot, Bus station
arr. 08:08
18 km
08:43 09:08 (00:25)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 08:43
Crnokliste, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
1.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
3.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
5.8 km
Pirot, Kale
arr. 09:04
dep. 09:04
16.6 km
Pirot, Bus station
arr. 09:08
18 km
10:28 10:53 (00:25)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 10:28
Crnokliste, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
1.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
3.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
5.8 km
Pirot, Kale
arr. 10:49
dep. 10:49
16.6 km
Pirot, Bus station
arr. 10:53
18 km
11:33 11:55 (00:22)
VranjesnicaRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 11:33
Crnokliste, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
1.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
3.7 km
Stanicenje, P
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Sopot kod Pirota
arr. 11:42
dep. 11:42
11.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 11:45
dep. 11:45
15.3 km
Pirot, Kale
arr. 11:50
dep. 11:50
20.2 km
Pirot, Mali most
arr. 11:51
dep. 11:51
20.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 11:52
dep. 11:52
21.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 11:53
dep. 11:53
21.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 11:54
dep. 11:54
22.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 11:55
22.7 km
12:50 13:25 (00:35)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota
dep. 12:50
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Crnokliste, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
4.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
6.7 km
Stanicenje
arr. 13:05
dep. 13:05
9.6 km
Stanicenje, S
arr. 13:07
dep. 13:07
11.2 km
Stanicenje, P
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Sopot kod Pirota
arr. 13:12
dep. 13:12
14.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 13:15
dep. 13:15
18.3 km
Pirot, Kale
arr. 13:20
dep. 13:20
23.2 km
Pirot, Mali most
arr. 13:21
dep. 13:21
23.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
24.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:23
dep. 13:23
24.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:24
dep. 13:24
25.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 13:25
25.7 km
12:57 13:22 (00:25)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 12:57
Crvencevo, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
3.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
5.8 km
Pirot, Bus station
arr. 13:22
18 km
13:40 13:55 (00:15)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 13:40
Crnokliste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
3.2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
5.7 km
Pirot, Kale
arr. 13:53
dep. 13:53
16.1 km
Pirot, Bus station
arr. 13:55
17.5 km
14:33 14:55 (00:22)
VranjesnicaRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 14:33
Crnokliste, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
1.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
3.7 km
Stanicenje, P
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Sopot kod Pirota
arr. 14:42
dep. 14:42
11.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 14:45
dep. 14:45
15.3 km
Pirot, Kale
arr. 14:50
dep. 14:50
20.2 km
Pirot, Mali most
arr. 14:51
dep. 14:51
20.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:52
dep. 14:52
21.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:53
dep. 14:53
21.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 14:54
dep. 14:54
22.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 14:55
22.7 km
15:03 15:25 (00:22)
VranjesnicaRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 15:03
Crnokliste, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
1.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
3.7 km
Stanicenje, P
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Sopot kod Pirota
arr. 15:12
dep. 15:12
11.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 15:15
dep. 15:15
15.3 km
Pirot, Kale
arr. 15:20
dep. 15:20
20.2 km
Pirot, Mali most
arr. 15:21
dep. 15:21
20.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 15:22
dep. 15:22
21.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 15:23
dep. 15:23
21.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 15:24
dep. 15:24
22.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 15:25
22.7 km
15:12 15:31 (00:19)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 15:12
Crnokliste, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
3.2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
5.7 km
Pirot, Kale
arr. 15:27
dep. 15:27
16.1 km
Pirot, Bus station
arr. 15:31
17.5 km
16:13 16:38 (00:25)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 16:13
Crnokliste, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
3.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
5.8 km
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
16.6 km
Pirot, Bus station
arr. 16:38
18 km
17:08 17:25 (00:17)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 17:08
Crnokliste, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
3 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
5 km
Pirot, Žukovo
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Pirot, Kale
arr. 17:24
dep. 17:24
17 km
Pirot, Bus station
arr. 17:25
18 km
18:12 18:31 (00:19)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 18:12
Crnokliste, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
3.2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
5.7 km
Pirot, Kale
arr. 18:27
dep. 18:27
16.1 km
Pirot, Bus station
arr. 18:31
17.5 km
18:17 18:40 (00:23)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 18:17
Crnokliste, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
6 km
Pirot, Bus station
arr. 18:40
19 km
20:33 20:55 (00:22)
VranjesnicaRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 20:33
Crnokliste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
1.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
3.7 km
Stanicenje, P
arr. 20:40
dep. 20:40
9 km
Sopot kod Pirota
arr. 20:42
dep. 20:42
11.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 20:45
dep. 20:45
15.3 km
Pirot, Kale
arr. 20:50
dep. 20:50
20.2 km
Pirot, Mali most
arr. 20:51
dep. 20:51
20.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 20:52
dep. 20:52
21.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 20:53
dep. 20:53
21.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 20:54
dep. 20:54
22.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 20:55
22.7 km
20:43 21:00 (00:17)
VranjesnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 20:43
Crnokliste, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
1 km
Crvencevo, Intersection
arr. 20:46
dep. 20:46
3 km
Stanicenje
arr. 20:48
dep. 20:48
5 km
Pirot, Kale
arr. 20:59
dep. 20:59
17 km
Pirot, Bus station
arr. 21:00
18 km
22:33 22:55 (00:22)
VranjesnicaRampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
dep. 22:33
Crnokliste, Intersection
arr. 22:35
dep. 22:35
1.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 22:38
dep. 22:38
3.7 km
Stanicenje, P
arr. 22:40
dep. 22:40
9 km
Sopot kod Pirota
arr. 22:42
dep. 22:42
11.2 km
Pirot, Žukovo
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Pirot, Kale
arr. 22:50
dep. 22:50
20.2 km
Pirot, Mali most
arr. 22:51
dep. 22:51
20.7 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 22:52
dep. 22:52
21.2 km
Pirot, Kombinat
arr. 22:53
dep. 22:53
21.7 km
Pirot, Tigar 1
arr. 22:54
dep. 22:54
22.2 km
Pirot, Rampa - Grafika
arr. 22:55
22.7 km

Naselja Vraniste kod Pirota i Pirot su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vraniste kod Pirota je u 04:58 h, dok je poslednji polazak u 22:33 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Vraniste kod Pirota - Pirot iznosi od 1,80 EUR do 1,80 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.