Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vracevic - Lajkovac timetable

monday, 21.10.2019.
05:50 06:35 (00:45)
PocetnaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Pocetna
dep. 05:50
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 05:51
dep. 05:51
0.8 km
Vracevic, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Vracevic, Beleg
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 05:59
dep. 05:59
5.3 km
Vracevic, Zujovici
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 06:05
dep. 06:05
8.8 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 06:06
dep. 06:06
9.6 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
15.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Bogovada, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
16.9 km
Bogovada, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
18.7 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 06:28
dep. 06:28
23.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 06:30
dep. 06:30
24.9 km
Lajkovac, Elmont
arr. 06:33
dep. 06:33
26.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:35
27.8 km
07:00 07:45 (00:45)
PocetnaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Pocetna
dep. 07:00
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:01
dep. 07:01
0.8 km
Vracevic, Skola
arr. 07:04
dep. 07:04
2.4 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:09
dep. 07:09
5.3 km
Vracevic, Zujovici
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 07:15
dep. 07:15
8.8 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 07:16
dep. 07:16
9.6 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 07:25
dep. 07:25
15.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 07:22
dep. 07:22
13.4 km
Bogovada, Skola
arr. 07:27
dep. 07:27
16.9 km
Bogovada, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
18.7 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 07:38
dep. 07:38
23.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 07:40
dep. 07:40
24.9 km
Lajkovac, Elmont
arr. 07:43
dep. 07:43
26.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:45
27.8 km
12:00 12:45 (00:45)
PocetnaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Pocetna
dep. 12:00
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 12:01
dep. 12:01
0.8 km
Vracevic, Skola
arr. 12:04
dep. 12:04
2.4 km
Vracevic, Beleg
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 12:09
dep. 12:09
5.3 km
Vracevic, Zujovici
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 12:15
dep. 12:15
8.8 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 12:16
dep. 12:16
9.6 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
15.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
13.4 km
Bogovada, Skola
arr. 12:27
dep. 12:27
16.9 km
Bogovada, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
18.7 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
23.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 12:40
dep. 12:40
24.9 km
Lajkovac, Elmont
arr. 12:43
dep. 12:43
26.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:45
27.8 km
13:12 13:52 (00:40)
Raskrsnica za NanomirBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
dep. 13:12
Vracevic, Zujovici
arr. 13:15
dep. 13:15
1.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 13:18
dep. 13:18
3.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 13:20
dep. 13:20
4.8 km
Vracevic, Skola
arr. 13:23
dep. 13:23
6.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 13:26
dep. 13:26
8 km
Vracevic, Pocetna
arr. 13:27
dep. 13:27
8.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:52
28 km
14:00 14:41 (00:41)
Zriovnjak na okretisuBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
dep. 14:00
Vracevic, Kedica kuce
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Vracevic, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:09
dep. 14:09
4 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 14:17
dep. 14:17
8 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
9 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 14:26
dep. 14:26
12 km
Bogovada, Posta
arr. 14:29
dep. 14:29
13 km
Zupanjac, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
15.5 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 14:37
dep. 14:37
19 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:41
21 km
14:10 14:50 (00:40)
Raskrsnica za NanomirBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
dep. 14:10
Vracevic, Zujovici
arr. 14:13
dep. 14:13
1.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 14:16
dep. 14:16
3.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 14:18
dep. 14:18
4.8 km
Vracevic, Skola
arr. 14:21
dep. 14:21
6.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Vracevic, Pocetna
arr. 14:25
dep. 14:25
8.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:50
28 km
15:40 16:20 (00:40)
Raskrsnica za NanomirBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
dep. 15:40
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
3.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
4.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
6.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:20
28 km

Naselja Vracevic i Lajkovac su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vracevic je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.