Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vracevic - Lajkovac timetable

thursday, 18.07.2019.
05:50 06:35 (00:45)
Pocetna
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Pocetna
dep. 05:50
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 05:51
dep. 05:51
0.8 km
Vracevic, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Vracevic, Beleg
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 05:59
dep. 05:59
5.3 km
Vracevic, Zujovici
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 06:05
dep. 06:05
8.8 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 06:06
dep. 06:06
9.6 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
15.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Bogovada, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
16.9 km
Bogovada, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
18.7 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 06:28
dep. 06:28
23.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 06:30
dep. 06:30
24.9 km
Lajkovac, Elmont
arr. 06:33
dep. 06:33
26.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:35
27.8 km
15:40 16:20 (00:40)
Raskrsnica za Nanomir
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
dep. 15:40
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
3.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
4.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
6.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:20
28 km
Vracevic - Lajkovac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:50 06:35 (00:45)
Pocetna
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Pocetna
dep. 05:50
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 05:51
dep. 05:51
0.8 km
Vracevic, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Vracevic, Beleg
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 05:59
dep. 05:59
5.3 km
Vracevic, Zujovici
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 06:05
dep. 06:05
8.8 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 06:06
dep. 06:06
9.6 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
15.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Bogovada, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
16.9 km
Bogovada, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
18.7 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 06:28
dep. 06:28
23.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 06:30
dep. 06:30
24.9 km
Lajkovac, Elmont
arr. 06:33
dep. 06:33
26.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:35
27.8 km
15:40 16:20 (00:40)
Raskrsnica za Nanomir
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
dep. 15:40
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
3.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
4.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
6.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:20
28 km
Vracevic - Lajkovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:50 06:35 (00:45)
Pocetna
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Pocetna
dep. 05:50
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 05:51
dep. 05:51
0.8 km
Vracevic, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Vracevic, Beleg
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 05:59
dep. 05:59
5.3 km
Vracevic, Zujovici
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 06:05
dep. 06:05
8.8 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 06:06
dep. 06:06
9.6 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
15.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Bogovada, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
16.9 km
Bogovada, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
18.7 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 06:28
dep. 06:28
23.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 06:30
dep. 06:30
24.9 km
Lajkovac, Elmont
arr. 06:33
dep. 06:33
26.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:35
27.8 km
15:40 16:20 (00:40)
Raskrsnica za Nanomir
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
dep. 15:40
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
3.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
4.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
6.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:20
28 km
Vracevic - Lajkovac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:50 06:35 (00:45)
Pocetna
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Pocetna
dep. 05:50
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 05:51
dep. 05:51
0.8 km
Vracevic, Skola
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Vracevic, Beleg
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 05:59
dep. 05:59
5.3 km
Vracevic, Zujovici
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
arr. 06:05
dep. 06:05
8.8 km
Donji Lajkovac, Budina prodavnica
arr. 06:06
dep. 06:06
9.6 km
Donji Lajkovac, Zivcina kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
15.4 km
Donji Lajkovac, Skola
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Bogovada, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
16.9 km
Bogovada, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
18.7 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 06:28
dep. 06:28
23.9 km
Lajkovac, Silos
arr. 06:30
dep. 06:30
24.9 km
Lajkovac, Elmont
arr. 06:33
dep. 06:33
26.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:35
27.8 km
15:40 16:20 (00:40)
Raskrsnica za Nanomir
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vracevic, Raskrsnica za Nanomir
dep. 15:40
Vracevic, Zujovici
arr. 15:43
dep. 15:43
1.8 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 15:46
dep. 15:46
3.5 km
Vracevic, Beleg
arr. 15:48
dep. 15:48
4.8 km
Vracevic, Skola
arr. 15:51
dep. 15:51
6.4 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Vracevic, Pocetna
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:20
28 km

Naselja Vracevic i Lajkovac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vracevic je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.