Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Volujac kod Uzica - Uzice timetable

friday, 22.11.2019.
04:55 05:20 (00:25)
Skokica vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 04:55
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 04:58
dep. 04:58
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:00
dep. 05:00
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:05
dep. 05:05
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:07
dep. 05:07
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:09
dep. 05:09
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 05:10
dep. 05:10
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:13
dep. 05:13
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 05:14
dep. 05:14
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 05:17
dep. 05:17
12.5 km
arr. 05:18
dep. 05:18
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 05:20
13.5 km
05:07 05:40 (00:33)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 05:07
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 05:08
dep. 05:08
0.7 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 05:10
dep. 05:10
2.1 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 05:11
dep. 05:11
3 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 05:12
dep. 05:12
3.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 05:13
dep. 05:13
4.2 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
4.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
5.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:18
dep. 05:18
7.6 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:20
dep. 05:20
9 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:22
dep. 05:22
9.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:23
dep. 05:23
10.8 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:25
dep. 05:25
11.4 km
Uzice, Terazije
arr. 05:27
dep. 05:27
12.3 km
Uzice, Kostica
arr. 05:29
dep. 05:29
12.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:31
dep. 05:31
13.3 km
Uzice, Treska
arr. 05:32
dep. 05:32
14 km
Uzice, Hotel
arr. 05:35
dep. 05:35
14.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
14.9 km
Uzice, Bus station
arr. 05:40
15.4 km
05:51 06:15 (00:24)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 05:51
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Uzice, Bus station
arr. 06:15
15 km
06:20 06:45 (00:25)
Skokica vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 06:20
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:23
dep. 06:23
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:25
dep. 06:25
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:30
dep. 06:30
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:32
dep. 06:32
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:34
dep. 06:34
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 06:35
dep. 06:35
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 06:37
dep. 06:37
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:38
dep. 06:38
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 06:39
dep. 06:39
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 06:42
dep. 06:42
12.5 km
arr. 06:43
dep. 06:43
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 06:45
13.5 km
06:22 06:55 (00:33)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 06:22
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 06:23
dep. 06:23
0.7 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 06:25
dep. 06:25
2.1 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 06:27
dep. 06:27
3.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 06:28
dep. 06:28
4.2 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
4.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
5.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:33
dep. 06:33
7.6 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:37
dep. 06:37
9.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:38
dep. 06:38
10.8 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:40
dep. 06:40
11.4 km
Uzice, Terazije
arr. 06:42
dep. 06:42
12.3 km
Uzice, Kostica
arr. 06:44
dep. 06:44
12.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:46
dep. 06:46
13.3 km
Uzice, Treska
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Uzice, Hotel
arr. 06:50
dep. 06:50
14.4 km
arr. 06:53
dep. 06:53
14.9 km
Uzice, Bus station
arr. 06:55
15.4 km
07:09 07:40 (00:31)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 07:09
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
15 km
08:16 08:35 (00:19)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 08:16
Volujac kod Uzica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Uzice, Bus station
arr. 08:35
15 km
08:39 09:05 (00:26)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 08:39
Volujac kod Uzica, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:05
15 km
08:55 09:20 (00:25)
Skokica vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 08:55
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
12.5 km
arr. 09:18
dep. 09:18
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
13.5 km
10:05 10:30 (00:25)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 10:05
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
15 km
10:08 10:30 (00:22)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 10:08
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
5 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
15 km
12:21 12:45 (00:24)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 12:21
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
5 km
Uzice, Bus station
arr. 12:45
15 km
12:37 13:10 (00:33)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 12:37
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 12:38
dep. 12:38
0.7 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 12:40
dep. 12:40
2.1 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 12:42
dep. 12:42
3.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 12:43
dep. 12:43
4.2 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
4.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:48
dep. 12:48
7.6 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:50
dep. 12:50
9 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:52
dep. 12:52
9.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:53
dep. 12:53
10.8 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:55
dep. 12:55
11.4 km
Uzice, Terazije
arr. 12:57
dep. 12:57
12.3 km
Uzice, Kostica
arr. 12:59
dep. 12:59
12.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:01
dep. 13:01
13.3 km
Uzice, Treska
arr. 13:02
dep. 13:02
14 km
Uzice, Hotel
arr. 13:05
dep. 13:05
14.4 km
arr. 13:08
dep. 13:08
14.9 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
15.4 km
12:45 13:10 (00:25)
Skokica vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 12:45
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 12:48
dep. 12:48
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 12:50
dep. 12:50
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:53
dep. 12:53
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:55
dep. 12:55
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:57
dep. 12:57
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:59
dep. 12:59
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 13:00
dep. 13:00
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 13:02
dep. 13:02
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:03
dep. 13:03
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 13:04
dep. 13:04
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 13:07
dep. 13:07
12.5 km
arr. 13:08
dep. 13:08
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
13.5 km
13:44 14:10 (00:26)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 13:44
Volujac kod Uzica, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
15 km
14:41 15:06 (00:25)
Skokica vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 14:41
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 14:44
dep. 14:44
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 14:46
dep. 14:46
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 14:51
dep. 14:51
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 14:52
dep. 14:52
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 14:53
dep. 14:53
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 14:55
dep. 14:55
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 14:56
dep. 14:56
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 14:59
dep. 14:59
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 15:00
dep. 15:00
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 15:06
13.5 km
15:05 15:38 (00:33)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 15:05
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 15:06
dep. 15:06
0.7 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 15:08
dep. 15:08
2.1 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 15:11
dep. 15:11
4.1 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
4.7 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
5.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
7.5 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 15:18
dep. 15:18
8.9 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
9.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 15:21
dep. 15:21
10.7 km
Uzice, Sekcija
arr. 15:23
dep. 15:23
11.5 km
Uzice, Terazije
arr. 15:25
dep. 15:25
12.2 km
Uzice, Kostica
arr. 15:27
dep. 15:27
12.8 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Uzice, Treska
arr. 15:30
dep. 15:30
13.9 km
Uzice, Hotel
arr. 15:33
dep. 15:33
14.5 km
arr. 15:36
dep. 15:36
14.9 km
Uzice, Bus station
arr. 15:38
15.4 km
15:20 15:45 (00:25)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 15:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
16 km
16:15 16:40 (00:25)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 16:15
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Uzice, Bus station
arr. 16:40
15 km
16:32 17:05 (00:33)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 16:32
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 16:33
dep. 16:33
0.7 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 16:35
dep. 16:35
2.1 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 16:37
dep. 16:37
3.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 16:38
dep. 16:38
4.2 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
4.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
5.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 16:43
dep. 16:43
7.6 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
9.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 16:48
dep. 16:48
10.8 km
Uzice, Sekcija
arr. 16:50
dep. 16:50
11.4 km
Uzice, Terazije
arr. 16:52
dep. 16:52
12.3 km
Uzice, Kostica
arr. 16:54
dep. 16:54
12.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 16:56
dep. 16:56
13.3 km
Uzice, Treska
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Uzice, Hotel
arr. 17:00
dep. 17:00
14.4 km
arr. 17:03
dep. 17:03
14.9 km
Uzice, Bus station
arr. 17:05
15.4 km
17:35 18:00 (00:25)
Skokica vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 17:35
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
12.5 km
arr. 17:58
dep. 17:58
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
13.5 km
19:35 20:00 (00:25)
Skokica vodeBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 19:35
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 19:38
dep. 19:38
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 19:40
dep. 19:40
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 19:43
dep. 19:43
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 19:45
dep. 19:45
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 19:46
dep. 19:46
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 19:47
dep. 19:47
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 19:49
dep. 19:49
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 19:50
dep. 19:50
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 19:52
dep. 19:52
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 19:53
dep. 19:53
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 19:54
dep. 19:54
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 19:57
dep. 19:57
12.5 km
arr. 19:58
dep. 19:58
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
13.5 km
20:15 20:40 (00:25)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 20:15
Volujac kod Uzica, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:40
15 km
21:27 22:00 (00:33)
KadinjacaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 21:27
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 21:28
dep. 21:28
0.7 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 21:30
dep. 21:30
2.1 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 21:31
dep. 21:31
3 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 21:32
dep. 21:32
3.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 21:33
dep. 21:33
4.2 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
4.8 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
5.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 21:38
dep. 21:38
7.6 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 21:40
dep. 21:40
9 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 21:42
dep. 21:42
9.9 km
Uzice, Duboki potok
arr. 21:43
dep. 21:43
10.8 km
Uzice, Sekcija
arr. 21:45
dep. 21:45
11.4 km
Uzice, Terazije
arr. 21:47
dep. 21:47
12.3 km
Uzice, Kostica
arr. 21:49
dep. 21:49
12.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 21:51
dep. 21:51
13.3 km
Uzice, Treska
arr. 21:52
dep. 21:52
14 km
Uzice, Hotel
arr. 21:55
dep. 21:55
14.4 km
arr. 21:58
dep. 21:58
14.9 km
Uzice, Bus station
arr. 22:00
15.4 km

Naselja Volujac kod Uzica i Uzice su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Volujac kod Uzica je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 21:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.