Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Volujac kod Uzica - Uzice timetable

sunday, 21.07.2019.
04:58 05:37 (00:39)
Skokica vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 04:58
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 05:01
dep. 05:01
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:03
dep. 05:03
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:08
dep. 05:08
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:15
dep. 05:15
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:17
dep. 05:17
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 05:18
dep. 05:18
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 05:20
dep. 05:20
11.1 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:21
dep. 05:21
11.5 km
Uzice, Treska
arr. 05:22
dep. 05:22
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 05:25
dep. 05:25
12.6 km
arr. 05:26
dep. 05:26
13.1 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:28
dep. 05:28
14.5 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
15 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
15.2 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
15.6 km
Uzice, Senjak
arr. 05:33
dep. 05:33
16.3 km
Uzice, Kozara
arr. 05:35
dep. 05:35
18 km
arr. 05:37
18.6 km
05:51 06:15 (00:24)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 05:51
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Uzice, Bus station
arr. 06:15
15 km
07:09 07:40 (00:31)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 07:09
Volujac kod Uzica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
15 km
08:16 08:35 (00:19)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 08:16
Volujac kod Uzica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Uzice, Bus station
arr. 08:35
15 km
08:39 09:05 (00:26)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 08:39
Volujac kod Uzica, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:05
15 km
08:55 09:20 (00:25)
Skokica vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 08:55
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
12.5 km
arr. 09:18
dep. 09:18
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
13.5 km
10:05 10:30 (00:25)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 10:05
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
15 km
12:21 12:45 (00:24)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 12:21
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
5 km
Uzice, Bus station
arr. 12:45
15 km
12:45 13:10 (00:25)
Skokica vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 12:45
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 12:48
dep. 12:48
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 12:50
dep. 12:50
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:53
dep. 12:53
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:55
dep. 12:55
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:57
dep. 12:57
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:59
dep. 12:59
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 13:00
dep. 13:00
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 13:02
dep. 13:02
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:03
dep. 13:03
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 13:04
dep. 13:04
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 13:07
dep. 13:07
12.5 km
arr. 13:08
dep. 13:08
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
13.5 km
13:44 14:10 (00:26)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 13:44
Volujac kod Uzica, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
15 km
15:20 15:45 (00:25)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 15:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Uzice, Bus station
arr. 15:45
16 km
16:15 16:40 (00:25)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 16:15
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Uzice, Bus station
arr. 16:40
15 km
17:35 18:00 (00:25)
Skokica vode
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Skokica vode
dep. 17:35
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
1.8 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
3.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
5.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
7.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
8.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
8.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
9.6 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
10.5 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
11 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
11.1 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
12.2 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
12.5 km
arr. 17:58
dep. 17:58
13.1 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
13.5 km
20:15 20:40 (00:25)
Kadinjaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
dep. 20:15
Volujac kod Uzica, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:40
15 km

Naselja Volujac kod Uzica i Uzice su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Volujac kod Uzica je u 04:58 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.