Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Voljavce - Majur kod Jagodine timetable

wednesday, 22.05.2019.
05:30 06:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 05:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 05:32
dep. 05:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 05:35
dep. 05:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 05:36
dep. 05:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 05:43
dep. 05:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 05:45
dep. 05:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 05:46
dep. 05:46
5.3 km
arr. 05:47
dep. 05:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 05:48
dep. 05:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 05:50
dep. 05:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 05:53
dep. 05:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
10.4 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 06:00
11 km
06:00 06:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 06:00
Jagodina, Streliste 1
arr. 06:02
dep. 06:02
1.8 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 06:03
dep. 06:03
2.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 06:06
dep. 06:06
3.6 km
arr. 06:08
dep. 06:08
4.2 km
Jagodina, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
5.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:14
dep. 06:14
6 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 06:16
dep. 06:16
6.6 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 06:17
dep. 06:17
7.2 km
arr. 06:18
dep. 06:18
7.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 06:19
dep. 06:19
8.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 06:20
dep. 06:20
9.1 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 06:23
dep. 06:23
10.5 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
11.1 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
11.7 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
12.3 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 06:30
13 km
06:30 07:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 06:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 06:32
dep. 06:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 06:35
dep. 06:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 06:45
dep. 06:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 06:46
dep. 06:46
5.3 km
arr. 06:47
dep. 06:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 06:48
dep. 06:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 06:50
dep. 06:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 06:53
dep. 06:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
10.4 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 07:00
11 km
07:00 07:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 07:00
Jagodina, Streliste 1
arr. 07:02
dep. 07:02
1.8 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 07:03
dep. 07:03
2.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 07:06
dep. 07:06
3.6 km
arr. 07:08
dep. 07:08
4.2 km
Jagodina, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
5.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:14
dep. 07:14
6 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:16
dep. 07:16
6.6 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 07:17
dep. 07:17
7.2 km
arr. 07:18
dep. 07:18
7.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 07:19
dep. 07:19
8.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 07:23
dep. 07:23
10.5 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
11.1 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
11.7 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 07:28
dep. 07:28
12.3 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 07:30
13 km
07:30 08:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 07:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 07:32
dep. 07:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 07:36
dep. 07:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:43
dep. 07:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 07:45
dep. 07:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 07:46
dep. 07:46
5.3 km
arr. 07:47
dep. 07:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 07:48
dep. 07:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 07:50
dep. 07:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 07:53
dep. 07:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 08:00
10.4 km
08:30 09:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 08:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 08:32
dep. 08:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 08:35
dep. 08:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 08:36
dep. 08:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:43
dep. 08:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 08:45
dep. 08:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 08:46
dep. 08:46
5.3 km
arr. 08:47
dep. 08:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 08:48
dep. 08:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 08:50
dep. 08:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 08:53
dep. 08:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 08:57
dep. 08:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 09:00
10.4 km
09:30 10:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 09:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 09:32
dep. 09:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 09:35
dep. 09:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 09:36
dep. 09:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:43
dep. 09:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 09:45
dep. 09:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 09:46
dep. 09:46
5.3 km
arr. 09:47
dep. 09:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 09:48
dep. 09:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 09:50
dep. 09:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 09:53
dep. 09:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 09:55
dep. 09:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 09:57
dep. 09:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 10:00
10.4 km
10:30 11:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 10:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 10:32
dep. 10:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 10:35
dep. 10:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 10:36
dep. 10:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 10:38
dep. 10:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:43
dep. 10:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 10:45
dep. 10:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 10:46
dep. 10:46
5.3 km
arr. 10:47
dep. 10:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 10:48
dep. 10:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 10:50
dep. 10:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 10:53
dep. 10:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 11:00
10.4 km
11:30 12:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 11:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 11:36
dep. 11:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 11:45
dep. 11:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 11:46
dep. 11:46
5.3 km
arr. 11:47
dep. 11:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 11:48
dep. 11:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 11:50
dep. 11:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 11:53
dep. 11:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 12:00
10.4 km
12:00 12:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 12:00
Jagodina, Streliste 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1.8 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 12:03
dep. 12:03
2.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 12:06
dep. 12:06
3.6 km
arr. 12:08
dep. 12:08
4.2 km
Jagodina, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
5.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 12:16
dep. 12:16
6.6 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 12:17
dep. 12:17
7.2 km
arr. 12:18
dep. 12:18
7.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 12:19
dep. 12:19
8.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 12:20
dep. 12:20
9.1 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 12:23
dep. 12:23
10.5 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 12:25
dep. 12:25
11.1 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
11.7 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
12.3 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 12:30
13 km
12:30 13:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 12:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 12:32
dep. 12:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 12:35
dep. 12:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 12:36
dep. 12:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:43
dep. 12:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 12:45
dep. 12:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 12:46
dep. 12:46
5.3 km
arr. 12:47
dep. 12:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 12:48
dep. 12:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 12:50
dep. 12:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 12:53
dep. 12:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 12:58
dep. 12:58
10.4 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 13:00
11 km
13:00 13:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 13:00
Jagodina, Streliste 1
arr. 13:02
dep. 13:02
1.8 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 13:03
dep. 13:03
2.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 13:04
dep. 13:04
3 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 13:06
dep. 13:06
3.6 km
arr. 13:08
dep. 13:08
4.2 km
Jagodina, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
5.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:14
dep. 13:14
6 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 13:16
dep. 13:16
6.6 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 13:17
dep. 13:17
7.2 km
arr. 13:18
dep. 13:18
7.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 13:19
dep. 13:19
8.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 13:20
dep. 13:20
9.1 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 13:23
dep. 13:23
10.5 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
11.1 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
11.7 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
12.3 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 13:30
13 km
13:30 14:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 13:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 13:32
dep. 13:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 13:36
dep. 13:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:43
dep. 13:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 13:45
dep. 13:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 13:46
dep. 13:46
5.3 km
arr. 13:47
dep. 13:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 13:48
dep. 13:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 13:50
dep. 13:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 13:53
dep. 13:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 13:57
dep. 13:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 13:58
dep. 13:58
10.4 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 14:00
11 km
14:00 14:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 14:00
Jagodina, Streliste 1
arr. 14:02
dep. 14:02
1.8 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 14:03
dep. 14:03
2.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 14:06
dep. 14:06
3.6 km
arr. 14:08
dep. 14:08
4.2 km
Jagodina, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
5.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 14:16
dep. 14:16
6.6 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 14:17
dep. 14:17
7.2 km
arr. 14:18
dep. 14:18
7.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 14:19
dep. 14:19
8.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 14:20
dep. 14:20
9.1 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 14:23
dep. 14:23
10.5 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
11.1 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
11.7 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 14:28
dep. 14:28
12.3 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 14:30
13 km
14:30 15:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 14:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 14:32
dep. 14:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 14:35
dep. 14:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 14:36
dep. 14:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:43
dep. 14:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 14:45
dep. 14:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 14:46
dep. 14:46
5.3 km
arr. 14:47
dep. 14:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 14:48
dep. 14:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 14:50
dep. 14:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 14:53
dep. 14:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 15:00
10.4 km
15:30 16:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 15:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 15:32
dep. 15:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 15:36
dep. 15:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:43
dep. 15:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 15:45
dep. 15:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 15:46
dep. 15:46
5.3 km
arr. 15:47
dep. 15:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 15:48
dep. 15:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 15:50
dep. 15:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 15:53
dep. 15:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 15:58
dep. 15:58
10.4 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 16:00
11 km
16:30 17:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 16:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 16:35
dep. 16:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 16:36
dep. 16:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:43
dep. 16:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 16:45
dep. 16:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 16:46
dep. 16:46
5.3 km
arr. 16:47
dep. 16:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 16:48
dep. 16:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 16:50
dep. 16:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 16:53
dep. 16:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 16:55
dep. 16:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 17:00
10.4 km
17:30 18:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 17:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 17:32
dep. 17:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 17:35
dep. 17:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 17:36
dep. 17:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:43
dep. 17:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 17:45
dep. 17:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 17:46
dep. 17:46
5.3 km
arr. 17:47
dep. 17:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 17:48
dep. 17:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 17:50
dep. 17:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 17:53
dep. 17:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 18:00
10.4 km
18:00 18:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 18:00
Jagodina, Streliste 1
arr. 18:02
dep. 18:02
1.8 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 18:03
dep. 18:03
2.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 18:04
dep. 18:04
3 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 18:06
dep. 18:06
3.6 km
arr. 18:08
dep. 18:08
4.2 km
Jagodina, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
5.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:14
dep. 18:14
6 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 18:16
dep. 18:16
6.6 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 18:17
dep. 18:17
7.2 km
arr. 18:18
dep. 18:18
7.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 18:19
dep. 18:19
8.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 18:20
dep. 18:20
9.1 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 18:23
dep. 18:23
10.5 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 18:25
dep. 18:25
11.1 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
11.7 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
12.3 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 18:30
13 km
18:30 19:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 18:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 18:32
dep. 18:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 18:35
dep. 18:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 18:36
dep. 18:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 18:38
dep. 18:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:43
dep. 18:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 18:45
dep. 18:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 18:46
dep. 18:46
5.3 km
arr. 18:47
dep. 18:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 18:48
dep. 18:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 18:50
dep. 18:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 18:53
dep. 18:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 18:55
dep. 18:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 18:58
dep. 18:58
10.4 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 19:00
11 km
19:00 19:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 19:00
Jagodina, Streliste 1
arr. 19:02
dep. 19:02
1.8 km
Jagodina, Tabane 1
arr. 19:03
dep. 19:03
2.4 km
Jagodina, Tabane 2
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Jagodina, Tabane 3
arr. 19:06
dep. 19:06
3.6 km
arr. 19:08
dep. 19:08
4.2 km
Jagodina, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
5.4 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 19:14
dep. 19:14
6 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 19:16
dep. 19:16
6.6 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 19:17
dep. 19:17
7.2 km
arr. 19:18
dep. 19:18
7.9 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 19:19
dep. 19:19
8.5 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 19:20
dep. 19:20
9.1 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 19:23
dep. 19:23
10.5 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 19:25
dep. 19:25
11.1 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
11.7 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 19:28
dep. 19:28
12.3 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 19:30
13 km
19:30 20:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 19:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 19:32
dep. 19:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 19:35
dep. 19:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 19:36
dep. 19:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 19:38
dep. 19:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 19:43
dep. 19:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 19:45
dep. 19:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 19:46
dep. 19:46
5.3 km
arr. 19:47
dep. 19:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 19:48
dep. 19:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 19:50
dep. 19:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 19:53
dep. 19:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 19:58
dep. 19:58
10.4 km
Majur kod Jagodine, 4
arr. 20:00
11 km
20:30 21:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Voljavce
dep. 20:30
Jagodina, Streliste 1
arr. 20:32
dep. 20:32
1.8 km
Jagodina, F.K.S. Elmos
arr. 20:35
dep. 20:35
2.2 km
Jagodina, OS Rada Miljkovic
arr. 20:36
dep. 20:36
2.6 km
Jagodina, Jumkove zgrade
arr. 20:38
dep. 20:38
3 km
Jagodina, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
3.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 20:43
dep. 20:43
4.1 km
Jagodina, Stadion - Pivara
arr. 20:45
dep. 20:45
4.7 km
Jagodina, Sarina meda
arr. 20:46
dep. 20:46
5.3 km
arr. 20:47
dep. 20:47
6.1 km
Jagodina, Durdevo brdo 2
arr. 20:48
dep. 20:48
6.6 km
Jagodina, Durdevo brdo 3
arr. 20:50
dep. 20:50
7.2 km
Majur kod Jagodine, F.K.S. maticna
arr. 20:53
dep. 20:53
8.6 km
Majur kod Jagodine, 1
arr. 20:55
dep. 20:55
9.2 km
Majur kod Jagodine, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
9.8 km
Majur kod Jagodine, 3
arr. 21:00
10.4 km

Naselja Voljavce i Majur kod Jagodine su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Voljavce je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.