Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vlasotince - Pozarevac timetable

sunday, 23.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:30
Leskovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
18 km
arr. 07:40
dep. 07:40
60 km
Nis, Bus station
arr. 07:50
dep. 08:00
63 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
210 km
Zabari, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
230 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
262 km
15:15 19:54 (04:39)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:15
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
58 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
61 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
207 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
213.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
218.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
223.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
228 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
231.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
233.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
238.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
243.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
247 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
247.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
253.4 km
Vlasotince - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:30
Leskovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
18 km
arr. 07:40
dep. 07:40
60 km
Nis, Bus station
arr. 07:50
dep. 08:00
63 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
210 km
Zabari, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
230 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
262 km
15:15 19:54 (04:39)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:15
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
58 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
61 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
207 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
213.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
218.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
223.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
228 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
231.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
233.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
238.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
243.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
247 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
247.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
253.4 km
Vlasotince - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:30
Leskovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
18 km
arr. 07:40
dep. 07:40
60 km
Nis, Bus station
arr. 07:50
dep. 08:00
63 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
210 km
Zabari, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
230 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
262 km
15:15 19:54 (04:39)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:15
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
58 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
61 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
207 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
213.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
218.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
223.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
228 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
231.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
233.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
238.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
243.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
247 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
247.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
253.4 km
Vlasotince - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:30
Leskovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
18 km
arr. 07:40
dep. 07:40
60 km
Nis, Bus station
arr. 07:50
dep. 08:00
63 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
210 km
Zabari, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
230 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
262 km
15:15 19:54 (04:39)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:15
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
58 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
61 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
207 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
213.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
218.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
223.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
228 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
231.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
233.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
238.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
243.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
247 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
247.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
253.4 km

Naselja Vlasotince i Pozarevac su međusobno udaljena ~258 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 20min., a najduže 04h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlasotince je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.