Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Vlasotince - Leskovac timetable

saturday, 17.11.2018.
05:15 05:40 (00:25)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 05:15
Leskovac, Bus station
arr. 05:40
17 km
06:01 06:28 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:01
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 06:02
dep. 06:02
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Badince
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:23
dep. 06:23
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:28
18 km
06:30 06:50 (00:20)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:30
Leskovac, Bus station
arr. 06:50
18 km
06:35 07:00 (00:25)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:35
Leskovac, Bus station
arr. 07:00
17 km
06:50 07:17 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 06:50
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 06:55
dep. 06:55
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Badince
arr. 07:07
dep. 07:07
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:12
dep. 07:12
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:17
18 km
07:29 07:56 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 07:29
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 07:30
dep. 07:30
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 07:34
dep. 07:34
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Badince
arr. 07:46
dep. 07:46
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:51
dep. 07:51
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
18 km
07:30 07:55 (00:25)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 07:30
Vlasotince, Robna kuća
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Vlasotince, S. pijaca
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Konopnica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
15 km
07:58 08:25 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 07:58
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 07:59
dep. 07:59
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:00
dep. 08:00
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:02
dep. 08:02
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Badince
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:20
dep. 08:20
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
18 km
08:40 08:55 (00:15)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 08:40
Leskovac, Bus station
arr. 08:55
17 km
09:05 09:32 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 09:05
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 09:06
dep. 09:06
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 09:07
dep. 09:07
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 09:09
dep. 09:09
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 09:10
dep. 09:10
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
7 km
Badince
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:26
dep. 09:26
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:32
18 km
09:20 09:45 (00:25)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 09:20
Leskovac, Bus station
arr. 09:45
16.7 km
09:45 10:08 (00:23)
Station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 09:45
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 09:46
dep. 09:46
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 09:49
dep. 09:49
2 km
Konopnica, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:08
18 km
10:00 10:27 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 10:00
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 10:09
dep. 10:09
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Badince
arr. 10:17
dep. 10:17
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:22
dep. 10:22
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:27
18 km
10:55 11:22 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 10:55
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 10:56
dep. 10:56
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 10:59
dep. 10:59
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:00
dep. 11:00
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
7 km
Badince
arr. 11:12
dep. 11:12
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:17
dep. 11:17
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:22
18 km
11:53 12:21 (00:28)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 11:53
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 11:54
dep. 11:54
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 11:55
dep. 11:55
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 11:57
dep. 11:57
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Badince
arr. 12:10
dep. 12:10
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:15
dep. 12:15
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:21
18 km
12:50 13:17 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 12:50
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Badince
arr. 13:07
dep. 13:07
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:12
dep. 13:12
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:17
18 km
13:00 13:35 (00:35)
Station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 13:00
Leskovac, Bus station
arr. 13:35
16 km
13:37 14:04 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 13:37
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 13:38
dep. 13:38
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 13:39
dep. 13:39
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 13:41
dep. 13:41
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 13:42
dep. 13:42
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
7 km
Badince
arr. 13:54
dep. 13:54
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:59
dep. 13:59
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:04
18 km
14:05 14:32 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 14:05
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 14:06
dep. 14:06
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
7 km
Badince
arr. 14:22
dep. 14:22
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:27
dep. 14:27
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:32
18 km
14:10 14:35 (00:25)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 14:10
Leskovac, Bus station
arr. 14:35
15 km
15:00 15:27 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:00
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Badince
arr. 15:17
dep. 15:17
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:22
dep. 15:22
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:27
18 km
15:15 15:50 (00:35)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:15
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
15 km
15:15 15:50 (00:35)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 15:15
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
15 km
15:17 15:42 (00:25)
Besko
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Besko
dep. 15:17
Vlasotince, Station
arr. 15:20
dep. 15:20
1.5 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 15:22
dep. 15:22
2.2 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 15:23
dep. 15:23
2.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 15:24
dep. 15:24
3.2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 15:26
dep. 15:26
4.6 km
Konopnica, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
5.6 km
Batulovce, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
6.4 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
8.5 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:38
dep. 15:38
15.6 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:42
18.2 km
16:05 16:28 (00:23)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 16:05
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
7 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:28
16.7 km
16:25 16:52 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 16:25
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 16:26
dep. 16:26
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 16:27
dep. 16:27
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 16:29
dep. 16:29
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
7 km
Badince
arr. 16:42
dep. 16:42
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 16:47
dep. 16:47
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:52
18 km
17:30 18:05 (00:35)
Station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 17:30
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 17:32
dep. 17:32
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 17:34
dep. 17:34
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:05
16 km
17:46 18:13 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 17:46
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 17:47
dep. 17:47
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 17:50
dep. 17:50
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 17:51
dep. 17:51
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
7 km
Badince
arr. 18:03
dep. 18:03
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:08
dep. 18:08
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:13
18 km
18:15 18:42 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 18:15
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:16
dep. 18:16
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:17
dep. 18:17
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 18:19
dep. 18:19
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:20
dep. 18:20
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
7 km
Badince
arr. 18:32
dep. 18:32
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:37
dep. 18:37
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:42
18 km
18:35 19:20 (00:45)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 18:35
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 18:41
dep. 18:41
2 km
Vlasotince, Vlasinka T.C.
arr. 18:44
dep. 18:44
3 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 18:46
dep. 18:46
4 km
Konopnica, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
5 km
Batulovce, Intersection
arr. 18:54
dep. 18:54
6 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:20
18 km
19:30 19:57 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 19:30
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Badince
arr. 19:47
dep. 19:47
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:52
dep. 19:52
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:57
18 km
20:35 21:02 (00:27)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 20:35
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 20:36
dep. 20:36
0.5 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 20:37
dep. 20:37
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 20:39
dep. 20:39
2 km
Vlasotince, Orašačka Dolina
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Konopnica, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
5 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
7 km
Badince
arr. 20:52
dep. 20:52
11 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:57
dep. 20:57
15.4 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:02
18 km
22:50 23:15 (00:25)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 22:50
Leskovac, Bus station
arr. 23:15
17 km

Naselja Vlasotince i Leskovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlasotince je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 22:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.