Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vlasotince - Crna Trava timetable

thursday, 20.02.2020.
05:35 06:52 (01:17)
Vlasinka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Vlasinka
dep. 05:35
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 05:36
dep. 05:36
0.5 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Vlasotince, Station
arr. 05:39
dep. 05:39
1.6 km
Vlasotince, Besko
arr. 05:42
dep. 05:42
2.9 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
5.8 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 05:53
dep. 05:53
7.3 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 05:59
dep. 05:59
10.7 km
Svode, Kamenjari
arr. 06:02
dep. 06:02
12.9 km
Svode, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
15.9 km
Gornji Orah
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Tegosnica
arr. 06:17
dep. 06:17
22.7 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Sastav Reka
arr. 06:28
dep. 06:28
30.3 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Brod kod Crne Trave
arr. 06:45
dep. 06:45
39.7 km
Crna Trava
arr. 06:52
45.1 km
08:20 09:30 (01:10)
Vlasinka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Vlasinka
dep. 08:20
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
1.6 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
2.9 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
3.9 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
7.3 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
12.9 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
18 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
19.6 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
20 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
22.7 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
24.7 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
27.1 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
29.1 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
30.3 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
34.8 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
35.8 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
37.2 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
39.7 km
Crna Trava
arr. 09:30
45.1 km
12:55 14:15 (01:20)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 12:55
Vlasotince, Besko
arr. 12:58
dep. 12:58
1.3 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
4.2 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 13:12
dep. 13:12
5.7 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 13:15
dep. 13:15
7.4 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 13:18
dep. 13:18
9.1 km
Svode, Kamenjari
arr. 13:21
dep. 13:21
11.3 km
Svode, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
14.3 km
Gornji Orah
arr. 13:35
dep. 13:35
18.4 km
Tegosnica
arr. 13:38
dep. 13:38
21.1 km
Krivi Del, Lesje
arr. 13:45
dep. 13:45
25.5 km
Sastav Reka
arr. 13:51
dep. 13:51
28.7 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 14:01
dep. 14:01
34.2 km
Brod kod Crne Trave
arr. 14:07
dep. 14:07
38.1 km
Crna Trava
arr. 14:15
43.5 km
Vlasotince - Crna Trava timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:35 06:52 (01:17)
Vlasinka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Vlasinka
dep. 05:35
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 05:36
dep. 05:36
0.5 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Vlasotince, Station
arr. 05:39
dep. 05:39
1.6 km
Vlasotince, Besko
arr. 05:42
dep. 05:42
2.9 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
5.8 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 05:53
dep. 05:53
7.3 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 05:59
dep. 05:59
10.7 km
Svode, Kamenjari
arr. 06:02
dep. 06:02
12.9 km
Svode, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
15.9 km
Gornji Orah
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Tegosnica
arr. 06:17
dep. 06:17
22.7 km
Krivi Del, Lesje
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Sastav Reka
arr. 06:28
dep. 06:28
30.3 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Brod kod Crne Trave
arr. 06:45
dep. 06:45
39.7 km
Crna Trava
arr. 06:52
45.1 km
08:20 09:30 (01:10)
Vlasinka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Vlasinka
dep. 08:20
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
1.6 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
2.9 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
3.9 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
7.3 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
12.9 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
18 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
19.6 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
20 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
22.7 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
24.7 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
27.1 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
29.1 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
30.3 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
34.8 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
35.8 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
37.2 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
39.7 km
Crna Trava
arr. 09:30
45.1 km
12:55 14:15 (01:20)
Station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 12:55
Vlasotince, Besko
arr. 12:58
dep. 12:58
1.3 km
Boljare kod Vlasotinca, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
4.2 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 13:12
dep. 13:12
5.7 km
Krusevica kod Vlasotinca, St
arr. 13:15
dep. 13:15
7.4 km
Donji Dejan, Suknari
arr. 13:18
dep. 13:18
9.1 km
Svode, Kamenjari
arr. 13:21
dep. 13:21
11.3 km
Svode, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
14.3 km
Gornji Orah
arr. 13:35
dep. 13:35
18.4 km
Tegosnica
arr. 13:38
dep. 13:38
21.1 km
Krivi Del, Lesje
arr. 13:45
dep. 13:45
25.5 km
Sastav Reka
arr. 13:51
dep. 13:51
28.7 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 14:01
dep. 14:01
34.2 km
Brod kod Crne Trave
arr. 14:07
dep. 14:07
38.1 km
Crna Trava
arr. 14:15
43.5 km
Vlasotince - Crna Trava timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
08:20 09:30 (01:10)
Vlasinka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Vlasinka
dep. 08:20
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
1.6 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
2.9 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
3.9 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
7.3 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
12.9 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
18 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
19.6 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
20 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
22.7 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
24.7 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
27.1 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
29.1 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
30.3 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
34.8 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
35.8 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
37.2 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
39.7 km
Crna Trava
arr. 09:30
45.1 km

Naselja Vlasotince i Crna Trava su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlasotince je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 12:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.