Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vlasotince - Brestovac kod Leskovca timetable

sunday, 23.02.2020.
05:15 06:15 (01:00)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 05:15
Leskovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:50
17 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:15
38 km
07:30 08:24 (00:54)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 07:30
Vlasotince, Robna kuća
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Vlasotince, S. pijaca
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Konopnica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:05
15 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
36 km
09:20 10:20 (01:00)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 09:20
Leskovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
16.7 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
39.3 km
Vlasotince - Brestovac kod Leskovca timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:15 06:15 (01:00)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 05:15
Leskovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:50
17 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:15
38 km
07:30 08:24 (00:54)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 07:30
Vlasotince, Robna kuća
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Vlasotince, S. pijaca
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Konopnica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:05
15 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
36 km
09:20 10:20 (01:00)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 09:20
Leskovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
16.7 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
39.3 km
Vlasotince - Brestovac kod Leskovca timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:15 06:15 (01:00)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 05:15
Leskovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:50
17 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:15
38 km
07:30 08:24 (00:54)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 07:30
Vlasotince, Robna kuća
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Vlasotince, S. pijaca
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Konopnica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Batulovce, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:05
15 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
36 km
09:20 10:20 (01:00)
StationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasotince, Station
dep. 09:20
Leskovac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
16.7 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
39.3 km

Naselja Vlasotince i Brestovac kod Leskovca su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlasotince je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 09:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.