Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vlasi - Pirot timetable

monday, 09.12.2019.
07:17 08:05 (00:48)
P. ManastirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasi, P. Manastir
dep. 07:17
Vlasi
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Gornja Drzina
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Sukovo, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
16 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
18.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:05
27 km
12:42 13:30 (00:48)
P. ManastirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasi, P. Manastir
dep. 12:42
Vlasi
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Gornja Drzina
arr. 12:47
dep. 12:47
5 km
Sukovo, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
16 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
18.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:30
27 km
16:57 17:45 (00:48)
P. ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasi, P. Manastir
dep. 16:57
Vlasi
arr. 16:58
dep. 16:58
1 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 17:00
dep. 17:00
3 km
Gornja Drzina
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Sukovo, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
16 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:45
27 km
Vlasi - Pirot timetable
Departures on: tuesday, 10.12.2019.
07:17 08:05 (00:48)
P. ManastirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasi, P. Manastir
dep. 07:17
Vlasi
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Gornja Drzina
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Sukovo, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
16 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
18.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:05
27 km
08:45 09:28 (00:43)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: utorkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasi, 1
dep. 08:45
Vlasi, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
0.8 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 08:50
dep. 08:50
2.2 km
Gornja Drzina
arr. 08:56
dep. 08:56
4.1 km
Sukovo, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
4.8 km
Sukovo, Ulaz
arr. 09:04
dep. 09:04
5.8 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 09:05
dep. 09:05
8.3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
13.3 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
14.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
16.8 km
Pirot, Petlja
arr. 09:17
dep. 09:17
17.3 km
Pirot, Bozurato
arr. 09:19
dep. 09:19
20.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 09:20
dep. 09:20
20.8 km
Pirot, Padez
arr. 09:22
dep. 09:22
21.8 km
Pirot, Gimnazija
arr. 09:23
dep. 09:23
22.3 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 09:25
dep. 09:25
23.3 km
Pirot, Kale
arr. 09:26
dep. 09:26
23.8 km
Pirot, Mali most
arr. 09:27
dep. 09:27
24.3 km
Pirot, Bus station
arr. 09:28
24.8 km
12:42 13:30 (00:48)
P. ManastirBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasi, P. Manastir
dep. 12:42
Vlasi
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Gornja Drzina
arr. 12:47
dep. 12:47
5 km
Sukovo, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
16 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
18.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:30
27 km
13:45 14:28 (00:43)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: utorkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasi, 1
dep. 13:45
Vlasi, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
0.8 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 13:50
dep. 13:50
2.2 km
Gornja Drzina
arr. 13:56
dep. 13:56
4.1 km
Sukovo, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
4.8 km
Sukovo, Ulaz
arr. 14:04
dep. 14:04
5.8 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 14:05
dep. 14:05
8.3 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
13.3 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
14.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
16.8 km
Pirot, Petlja
arr. 14:17
dep. 14:17
17.3 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:19
dep. 14:19
20.3 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:20
dep. 14:20
20.8 km
Pirot, Padez
arr. 14:22
dep. 14:22
21.8 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:23
dep. 14:23
22.3 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:25
dep. 14:25
23.3 km
Pirot, Kale
arr. 14:26
dep. 14:26
23.8 km
Pirot, Mali most
arr. 14:27
dep. 14:27
24.3 km
Pirot, Bus station
arr. 14:28
24.8 km
16:57 17:45 (00:48)
P. ManastirBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlasi, P. Manastir
dep. 16:57
Vlasi
arr. 16:58
dep. 16:58
1 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 17:00
dep. 17:00
3 km
Gornja Drzina
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Sukovo, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
16 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
18.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:45
27 km

Naselja Vlasi i Pirot su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlasi je u 07:17 h, dok je poslednji polazak u 16:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.