Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vlahovo kod Svrljiga - Svrljig timetable

friday, 22.11.2019.
04:50 06:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 04:50
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
6.8 km
Lukovo kod Svrljiga
arr. 05:00
dep. 05:00
5 km
Okoliste
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Okoliste, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
9.1 km
Gusevac
arr. 05:11
dep. 05:11
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:25
dep. 05:25
21.7 km
Manojlica
arr. 05:19
dep. 05:19
17.5 km
Lozan, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
44.9 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
39.4 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
37.7 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
40.4 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
46.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
50.1 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
50.5 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
51.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
52.6 km
Vlahovo kod Svrljiga - Svrljig timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
04:50 06:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 04:50
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
6.8 km
Lukovo kod Svrljiga
arr. 05:00
dep. 05:00
5 km
Okoliste
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Okoliste, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
9.1 km
Gusevac
arr. 05:11
dep. 05:11
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:25
dep. 05:25
21.7 km
Manojlica
arr. 05:19
dep. 05:19
17.5 km
Lozan, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
44.9 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
39.4 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
37.7 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
40.4 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
46.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
50.1 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
50.5 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
51.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
52.6 km
08:30 09:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 08:30
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 08:34
dep. 08:34
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
3.2 km
Okoliste
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
Okoliste, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
9.1 km
Gusevac
arr. 08:47
dep. 08:47
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 08:49
dep. 08:49
13.3 km
Lozan, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
30.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
31.8 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
32.7 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
33.1 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
34.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
35.2 km
14:35 15:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Monday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 14:35
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 14:38
dep. 14:38
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
3.2 km
Okoliste
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Okoliste, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
9.1 km
Gusevac
arr. 14:51
dep. 14:51
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 14:55
dep. 14:55
13.3 km
Lozan, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
30.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
46.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 15:12
dep. 15:12
50.1 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 15:14
dep. 15:14
50.5 km
Svrljig, Pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
51.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:20
52.6 km
Vlahovo kod Svrljiga - Svrljig timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
04:50 06:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 04:50
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
6.8 km
Lukovo kod Svrljiga
arr. 05:00
dep. 05:00
5 km
Okoliste
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Okoliste, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
9.1 km
Gusevac
arr. 05:11
dep. 05:11
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:25
dep. 05:25
21.7 km
Manojlica
arr. 05:19
dep. 05:19
17.5 km
Lozan, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
44.9 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
39.4 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
37.7 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
40.4 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
46.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
50.1 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
50.5 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
51.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
52.6 km
Vlahovo kod Svrljiga - Svrljig timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
04:50 06:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 04:50
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
6.8 km
Lukovo kod Svrljiga
arr. 05:00
dep. 05:00
5 km
Okoliste
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Okoliste, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
9.1 km
Gusevac
arr. 05:11
dep. 05:11
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:25
dep. 05:25
21.7 km
Manojlica
arr. 05:19
dep. 05:19
17.5 km
Lozan, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
44.9 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
39.4 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
37.7 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
40.4 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
46.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
50.1 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
50.5 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
51.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
52.6 km
Vlahovo kod Svrljiga - Svrljig timetable
Departures on: thursday, 28.11.2019.
04:50 06:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 04:50
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
6.8 km
Lukovo kod Svrljiga
arr. 05:00
dep. 05:00
5 km
Okoliste
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Okoliste, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
9.1 km
Gusevac
arr. 05:11
dep. 05:11
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:25
dep. 05:25
21.7 km
Manojlica
arr. 05:19
dep. 05:19
17.5 km
Lozan, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
44.9 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
39.4 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
37.7 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
40.4 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
46.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
50.1 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
50.5 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
51.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
52.6 km
08:30 09:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 08:30
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 08:34
dep. 08:34
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
3.2 km
Okoliste
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
Okoliste, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
9.1 km
Gusevac
arr. 08:47
dep. 08:47
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 08:49
dep. 08:49
13.3 km
Lozan, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
30.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
31.8 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
32.7 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
33.1 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
34.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
35.2 km
08:30 09:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 08:30
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 08:34
dep. 08:34
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
3.2 km
Okoliste
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
Okoliste, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
9.1 km
Gusevac
arr. 08:47
dep. 08:47
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 08:49
dep. 08:49
13.3 km
Lozan, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
30.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
31.8 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
32.7 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
33.1 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
34.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
35.2 km
14:45 15:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vlahovo kod Svrljiga
dep. 14:45
Vlahovo kod Svrljiga, Dorinac
arr. 14:48
dep. 14:48
2.4 km
Vlahovo kod Svrljiga, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
3.2 km
Okoliste
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Okoliste, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
9.1 km
Gusevac
arr. 15:01
dep. 15:01
11.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 15:05
dep. 15:05
13.3 km
Lozan, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
22.1 km
Gulijan, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
23.2 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
25.5 km
Crnoljevica, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
28.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
30.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
46.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 15:22
dep. 15:22
50.1 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 15:24
dep. 15:24
50.5 km
Svrljig, Pijaca
arr. 15:26
dep. 15:26
51.7 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:30
52.6 km

Naselja Vlahovo kod Svrljiga i Svrljig su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vlahovo kod Svrljiga je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.