Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vladimirovac - Vrsac timetable

monday, 24.02.2020.
05:45 06:33 (00:48)
Ugao Cara Lazara i Stevana SindelicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:45
arr. 05:46
dep. 05:46
0.7 km
arr. 05:53
dep. 05:53
8.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
9.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 05:57
dep. 05:57
10.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:02
dep. 06:02
15.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 06:07
dep. 06:07
19.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 06:13
dep. 06:13
26.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 06:17
dep. 06:17
31.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 06:25
dep. 06:25
39.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 06:26
dep. 06:26
40.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 06:31
dep. 06:31
41.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 06:33
42.6 km
06:25 07:14 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:25
arr. 06:26
dep. 06:26
0.8 km
arr. 06:27
dep. 06:27
1.5 km
arr. 06:34
dep. 06:34
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 06:36
dep. 06:36
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:38
dep. 06:38
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:43
dep. 06:43
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 06:48
dep. 06:48
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 06:54
dep. 06:54
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 06:58
dep. 06:58
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 07:06
dep. 07:06
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 07:07
dep. 07:07
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 07:14
43.4 km
07:25 08:14 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:25
arr. 07:26
dep. 07:26
0.8 km
arr. 07:27
dep. 07:27
1.5 km
arr. 07:34
dep. 07:34
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:36
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 07:38
dep. 07:38
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:43
dep. 07:43
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 07:48
dep. 07:48
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 07:54
dep. 07:54
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 07:58
dep. 07:58
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 08:07
dep. 08:07
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 08:12
dep. 08:12
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 08:14
43.4 km
08:11 09:00 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:11
arr. 08:12
dep. 08:12
0.8 km
arr. 08:13
dep. 08:13
1.5 km
arr. 08:20
dep. 08:20
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 08:22
dep. 08:22
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 08:24
dep. 08:24
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:29
dep. 08:29
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 08:34
dep. 08:34
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 08:40
dep. 08:40
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 08:44
dep. 08:44
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 08:52
dep. 08:52
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 08:53
dep. 08:53
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 09:00
43.4 km
08:13 09:02 (00:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vladimirovac, Railway station
dep. 08:13
Alibunar, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:29
8 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
15 km
Nikolinci, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
19 km
Uljma, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
27 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
32 km
Vrsac, Railway station
arr. 09:02
41 km
08:40 09:27 (00:47)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:40
arr. 08:41
dep. 08:41
0.8 km
arr. 08:42
dep. 08:42
1.5 km
Alibunar, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
8.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 08:56
dep. 08:56
15 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 09:01
dep. 09:01
19.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 09:07
dep. 09:07
26.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 09:11
dep. 09:11
31.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 09:19
dep. 09:19
39.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 09:20
dep. 09:20
40.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 09:25
dep. 09:25
41.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 09:27
42.5 km
09:55 10:44 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:55
arr. 09:56
dep. 09:56
0.8 km
arr. 09:57
dep. 09:57
1.5 km
arr. 10:04
dep. 10:04
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:06
dep. 10:06
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:08
dep. 10:08
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:13
dep. 10:13
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:18
dep. 10:18
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 10:24
dep. 10:24
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 10:28
dep. 10:28
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 10:36
dep. 10:36
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 10:42
dep. 10:42
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 10:44
43.4 km
10:35 11:24 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
arr. 10:36
dep. 10:36
0.8 km
arr. 10:37
dep. 10:37
1.5 km
arr. 10:44
dep. 10:44
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 10:48
dep. 10:48
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:53
dep. 10:53
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 10:58
dep. 10:58
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 11:04
dep. 11:04
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 11:08
dep. 11:08
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 11:16
dep. 11:16
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 11:17
dep. 11:17
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 11:22
dep. 11:22
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 11:24
43.4 km
11:30 12:19 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
arr. 11:31
dep. 11:31
0.8 km
arr. 11:32
dep. 11:32
1.5 km
arr. 11:39
dep. 11:39
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 11:41
dep. 11:41
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 11:43
dep. 11:43
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 11:48
dep. 11:48
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 11:53
dep. 11:53
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 11:59
dep. 11:59
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 12:03
dep. 12:03
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 12:11
dep. 12:11
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 12:12
dep. 12:12
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 12:17
dep. 12:17
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 12:19
43.4 km
12:25 13:14 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
arr. 12:26
dep. 12:26
0.8 km
arr. 12:27
dep. 12:27
1.5 km
arr. 12:34
dep. 12:34
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 12:36
dep. 12:36
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:38
dep. 12:38
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:43
dep. 12:43
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 12:48
dep. 12:48
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 12:54
dep. 12:54
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 12:58
dep. 12:58
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 13:06
dep. 13:06
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:07
dep. 13:07
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:12
dep. 13:12
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:14
43.4 km
12:49 13:30 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vladimirovac, Railway station
dep. 12:49
Alibunar, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
8 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:04
15 km
Nikolinci, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
19 km
Uljma, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
27 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:22
32 km
Vrsac, Railway station
arr. 13:30
41 km
13:25 14:14 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
arr. 13:26
dep. 13:26
0.8 km
arr. 13:27
dep. 13:27
1.5 km
arr. 13:34
dep. 13:34
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 13:38
dep. 13:38
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 13:43
dep. 13:43
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 13:48
dep. 13:48
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 13:54
dep. 13:54
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 13:58
dep. 13:58
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 14:06
dep. 14:06
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 14:07
dep. 14:07
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 14:12
dep. 14:12
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 14:14
43.4 km
14:25 15:12 (00:47)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
arr. 14:26
dep. 14:26
0.8 km
arr. 14:27
dep. 14:27
1.5 km
Alibunar, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
8.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 14:46
dep. 14:46
19.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 14:52
dep. 14:52
26.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 14:56
dep. 14:56
31.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 15:04
dep. 15:04
39.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 15:05
dep. 15:05
40.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
41.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 15:12
42.5 km
15:25 16:14 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
arr. 15:26
dep. 15:26
0.8 km
arr. 15:27
dep. 15:27
1.5 km
arr. 15:34
dep. 15:34
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 15:38
dep. 15:38
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 15:43
dep. 15:43
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 15:48
dep. 15:48
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 15:54
dep. 15:54
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 15:58
dep. 15:58
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 16:06
dep. 16:06
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:07
dep. 16:07
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:12
dep. 16:12
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:14
43.4 km
16:06 16:55 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:06
arr. 16:07
dep. 16:07
0.8 km
arr. 16:08
dep. 16:08
1.5 km
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:19
dep. 16:19
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:24
dep. 16:24
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:29
dep. 16:29
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 16:35
dep. 16:35
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 16:39
dep. 16:39
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 16:47
dep. 16:47
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:48
dep. 16:48
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:53
dep. 16:53
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:55
43.4 km
16:28 17:09 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vladimirovac, Railway station
dep. 16:28
Alibunar, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
8 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
15 km
Nikolinci, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:48
19 km
Uljma, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
27 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:01
32 km
Vrsac, Railway station
arr. 17:09
41 km
16:35 17:24 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:35
arr. 16:36
dep. 16:36
0.8 km
arr. 16:37
dep. 16:37
1.5 km
arr. 16:44
dep. 16:44
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:46
dep. 16:46
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 16:48
dep. 16:48
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:53
dep. 16:53
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 16:58
dep. 16:58
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 17:04
dep. 17:04
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 17:08
dep. 17:08
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 17:16
dep. 17:16
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:17
dep. 17:17
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:22
dep. 17:22
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:24
43.4 km
17:25 18:14 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
arr. 17:26
dep. 17:26
0.8 km
arr. 17:27
dep. 17:27
1.5 km
arr. 17:34
dep. 17:34
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 17:38
dep. 17:38
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 17:43
dep. 17:43
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 17:48
dep. 17:48
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 17:54
dep. 17:54
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 17:58
dep. 17:58
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 18:06
dep. 18:06
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 18:07
dep. 18:07
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 18:12
dep. 18:12
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 18:14
43.4 km
17:39 18:20 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vladimirovac, Railway station
dep. 17:39
Alibunar, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
8 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
15 km
Nikolinci, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
19 km
Uljma, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
27 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
32 km
Vrsac, Railway station
arr. 18:20
41 km
17:55 18:44 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:55
arr. 17:56
dep. 17:56
0.8 km
arr. 17:57
dep. 17:57
1.5 km
arr. 18:04
dep. 18:04
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:06
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:08
dep. 18:08
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 18:13
dep. 18:13
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 18:18
dep. 18:18
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 18:24
dep. 18:24
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 18:28
dep. 18:28
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 18:36
dep. 18:36
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 18:37
dep. 18:37
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 18:42
dep. 18:42
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 18:44
43.4 km
18:45 19:34 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:45
arr. 18:46
dep. 18:46
0.8 km
arr. 18:47
dep. 18:47
1.5 km
arr. 18:54
dep. 18:54
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 18:56
dep. 18:56
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 18:58
dep. 18:58
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:03
dep. 19:03
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:08
dep. 19:08
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:14
dep. 19:14
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:18
dep. 19:18
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 19:26
dep. 19:26
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 19:27
dep. 19:27
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 19:32
dep. 19:32
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 19:34
43.4 km
19:26 20:15 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:26
arr. 19:27
dep. 19:27
0.8 km
arr. 19:28
dep. 19:28
1.5 km
arr. 19:35
dep. 19:35
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
43.4 km
19:55 20:42 (00:47)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:55
arr. 19:56
dep. 19:56
0.8 km
arr. 19:57
dep. 19:57
1.5 km
Alibunar, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
8.5 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:11
dep. 20:11
15 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 20:16
dep. 20:16
19.7 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 20:22
dep. 20:22
26.6 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 20:26
dep. 20:26
31.2 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:34
dep. 20:34
39.4 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:35
dep. 20:35
40.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:40
dep. 20:40
41.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:42
42.5 km
20:25 21:14 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:25
arr. 20:26
dep. 20:26
0.8 km
arr. 20:27
dep. 20:27
1.5 km
arr. 20:34
dep. 20:34
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 20:36
dep. 20:36
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 20:38
dep. 20:38
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 20:43
dep. 20:43
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 20:48
dep. 20:48
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 20:54
dep. 20:54
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 20:58
dep. 20:58
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 21:06
dep. 21:06
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 21:07
dep. 21:07
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 21:14
43.4 km
21:25 22:14 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:25
arr. 21:26
dep. 21:26
0.8 km
arr. 21:27
dep. 21:27
1.5 km
arr. 21:34
dep. 21:34
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 21:38
dep. 21:38
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 21:43
dep. 21:43
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 21:48
dep. 21:48
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 21:54
dep. 21:54
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 21:58
dep. 21:58
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 22:06
dep. 22:06
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 22:07
dep. 22:07
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 22:14
43.4 km
21:49 22:30 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Vladimirovac, Railway station
dep. 21:49
Alibunar, Railway station
arr. 21:56
dep. 21:57
8 km
Banatski Karlovac, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
15 km
Nikolinci, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:09
19 km
Uljma, Railway station
arr. 22:15
dep. 22:16
27 km
Vlajkovac, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
32 km
Vrsac, Railway station
arr. 22:30
41 km
22:55 23:44 (00:49)
Ugao Cara Lazara i Mihaja EmineskuaBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:55
arr. 22:56
dep. 22:56
0.8 km
arr. 22:57
dep. 22:57
1.5 km
arr. 23:04
dep. 23:04
9.5 km
Alibunar, Bus station
arr. 23:06
dep. 23:06
10.4 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 23:08
dep. 23:08
11.7 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 23:13
dep. 23:13
15.9 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 23:18
dep. 23:18
20.6 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 23:24
dep. 23:24
27.5 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 23:28
dep. 23:28
32.1 km
Vrsac, Podrum
arr. 23:36
dep. 23:36
40.3 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 23:37
dep. 23:37
41 km
Vrsac, Pijaca
arr. 23:42
dep. 23:42
42.5 km
Vrsac, Bus station
arr. 23:44
43.4 km

Naselja Vladimirovac i Vrsac su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vladimirovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.