Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vladicin Han - Mazarac timetable

friday, 15.11.2019.
04:45 05:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 04:45
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 04:47
dep. 04:47
0.2 km
Repince
arr. 04:50
dep. 04:50
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 04:52
dep. 04:52
3.1 km
Suva Morava
arr. 04:55
dep. 04:55
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 04:56
dep. 04:56
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 04:57
dep. 04:57
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 04:58
dep. 04:58
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 05:00
dep. 05:00
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:02
dep. 05:02
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:03
dep. 05:03
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 05:07
dep. 05:07
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:10
dep. 05:10
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 05:12
dep. 05:12
13.6 km
Mazarac
arr. 05:14
15 km
04:46 05:09 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 04:46
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 04:50
dep. 04:50
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 04:53
dep. 04:53
4.6 km
Gramade
arr. 04:56
dep. 04:56
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 04:59
dep. 04:59
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:02
dep. 05:02
10.8 km
Mazarac
arr. 05:09
16.8 km
06:00 06:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 06:00
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 06:02
dep. 06:02
0.2 km
Repince
arr. 06:05
dep. 06:05
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 06:07
dep. 06:07
3.1 km
Suva Morava
arr. 06:10
dep. 06:10
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 06:11
dep. 06:11
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 06:13
dep. 06:13
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 06:15
dep. 06:15
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:18
dep. 06:18
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 06:22
dep. 06:22
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 06:27
dep. 06:27
13.6 km
Mazarac
arr. 06:29
15 km
06:06 06:29 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 06:06
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:10
dep. 06:10
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:13
dep. 06:13
4.6 km
Gramade
arr. 06:16
dep. 06:16
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:22
dep. 06:22
10.8 km
Mazarac
arr. 06:29
16.8 km
07:00 07:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 07:00
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 07:02
dep. 07:02
0.2 km
Repince
arr. 07:05
dep. 07:05
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 07:07
dep. 07:07
3.1 km
Suva Morava
arr. 07:10
dep. 07:10
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 07:11
dep. 07:11
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 07:13
dep. 07:13
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 07:15
dep. 07:15
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:18
dep. 07:18
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 07:22
dep. 07:22
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 07:27
dep. 07:27
13.6 km
Mazarac
arr. 07:29
15 km
07:50 08:19 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 07:50
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 07:52
dep. 07:52
1 km
Repince
arr. 07:55
dep. 07:55
2 km
Suva Morava, Most
arr. 07:57
dep. 07:57
4 km
Suva Morava
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 08:01
dep. 08:01
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 08:02
dep. 08:02
7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 08:03
dep. 08:03
8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 08:05
dep. 08:05
9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
10 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:08
dep. 08:08
11 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 08:12
dep. 08:12
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:15
dep. 08:15
14 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 08:17
dep. 08:17
15 km
Mazarac
arr. 08:19
17 km
08:21 08:44 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 08:21
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:25
dep. 08:25
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:28
dep. 08:28
4.6 km
Gramade
arr. 08:31
dep. 08:31
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:34
dep. 08:34
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:37
dep. 08:37
10.8 km
Mazarac
arr. 08:44
16.8 km
08:30 08:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 08:30
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 08:32
dep. 08:32
0.2 km
Repince
arr. 08:35
dep. 08:35
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 08:37
dep. 08:37
3.1 km
Suva Morava
arr. 08:40
dep. 08:40
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 08:41
dep. 08:41
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 08:43
dep. 08:43
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 08:45
dep. 08:45
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:48
dep. 08:48
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 08:52
dep. 08:52
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 08:57
dep. 08:57
13.6 km
Mazarac
arr. 08:59
15 km
10:00 10:23 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 10:00
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:04
dep. 10:04
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:07
dep. 10:07
4.6 km
Gramade
arr. 10:10
dep. 10:10
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:13
dep. 10:13
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:16
dep. 10:16
10.8 km
Mazarac
arr. 10:23
16.8 km
10:30 10:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 10:30
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 10:32
dep. 10:32
0.2 km
Repince
arr. 10:35
dep. 10:35
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 10:37
dep. 10:37
3.1 km
Suva Morava
arr. 10:40
dep. 10:40
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 10:41
dep. 10:41
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 10:43
dep. 10:43
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 10:45
dep. 10:45
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 10:47
dep. 10:47
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:48
dep. 10:48
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 10:52
dep. 10:52
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 10:55
dep. 10:55
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 10:57
dep. 10:57
13.6 km
Mazarac
arr. 10:59
15 km
11:45 12:08 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 11:45
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 11:49
dep. 11:49
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 11:52
dep. 11:52
4.6 km
Gramade
arr. 11:55
dep. 11:55
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 11:58
dep. 11:58
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:01
dep. 12:01
10.8 km
Mazarac
arr. 12:08
16.8 km
11:50 12:19 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 11:50
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Repince
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Suva Morava, Most
arr. 11:57
dep. 11:57
4 km
Suva Morava
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 12:01
dep. 12:01
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 12:02
dep. 12:02
7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 12:03
dep. 12:03
8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 12:05
dep. 12:05
9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:07
dep. 12:07
10 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:08
dep. 12:08
11 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 12:12
dep. 12:12
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:15
dep. 12:15
14 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Mazarac
arr. 12:19
17 km
12:35 13:04 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 12:35
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 12:37
dep. 12:37
1 km
Repince
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Suva Morava, Most
arr. 12:42
dep. 12:42
4 km
Suva Morava
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 12:48
dep. 12:48
8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 12:50
dep. 12:50
9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:52
dep. 12:52
10 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:53
dep. 12:53
11 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 12:57
dep. 12:57
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Mazarac
arr. 13:04
17 km
12:45 13:08 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 12:45
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:49
dep. 12:49
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:52
dep. 12:52
4.6 km
Gramade
arr. 12:55
dep. 12:55
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:58
dep. 12:58
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:01
dep. 13:01
10.8 km
Mazarac
arr. 13:08
16.8 km
12:45 13:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 12:45
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 12:47
dep. 12:47
0.2 km
Repince
arr. 12:50
dep. 12:50
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 12:52
dep. 12:52
3.1 km
Suva Morava
arr. 12:55
dep. 12:55
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 12:56
dep. 12:56
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 12:58
dep. 12:58
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:00
dep. 13:00
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:02
dep. 13:02
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:03
dep. 13:03
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:07
dep. 13:07
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:10
dep. 13:10
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:12
dep. 13:12
13.6 km
Mazarac
arr. 13:14
15 km
13:30 13:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 13:30
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:33
dep. 13:33
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:35
dep. 13:35
4.6 km
Gramade
arr. 13:37
dep. 13:37
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 13:39
dep. 13:39
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:41
dep. 13:41
10.8 km
Prevalac
arr. 13:43
dep. 13:43
12.4 km
Mazarac
arr. 13:47
16.8 km
14:05 14:34 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 14:05
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Repince
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Suva Morava, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Suva Morava
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 14:16
dep. 14:16
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 14:17
dep. 14:17
7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 14:18
dep. 14:18
8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 14:20
dep. 14:20
9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:23
dep. 14:23
11 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 14:32
dep. 14:32
15 km
Mazarac
arr. 14:34
17 km
14:15 14:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 14:15
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 14:17
dep. 14:17
0.2 km
Repince
arr. 14:20
dep. 14:20
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 14:22
dep. 14:22
3.1 km
Suva Morava
arr. 14:25
dep. 14:25
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 14:26
dep. 14:26
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 14:28
dep. 14:28
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 14:30
dep. 14:30
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:33
dep. 14:33
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:37
dep. 14:37
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 14:42
dep. 14:42
13.6 km
Mazarac
arr. 14:44
15 km
14:30 14:53 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 14:30
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:34
dep. 14:34
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:37
dep. 14:37
4.6 km
Gramade
arr. 14:40
dep. 14:40
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:43
dep. 14:43
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:46
dep. 14:46
10.8 km
Mazarac
arr. 14:53
16.8 km
15:10 15:39 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 15:10
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Repince
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Suva Morava, Most
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Suva Morava
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 15:21
dep. 15:21
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:27
dep. 15:27
10 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 15:32
dep. 15:32
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Mazarac
arr. 15:39
17 km
15:30 15:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 15:30
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 15:32
dep. 15:32
0.2 km
Repince
arr. 15:35
dep. 15:35
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 15:37
dep. 15:37
3.1 km
Suva Morava
arr. 15:40
dep. 15:40
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 15:42
dep. 15:42
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 15:43
dep. 15:43
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 15:45
dep. 15:45
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:48
dep. 15:48
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 15:52
dep. 15:52
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:57
dep. 15:57
13.6 km
Mazarac
arr. 15:59
15 km
17:11 17:34 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 17:11
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 17:15
dep. 17:15
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:18
dep. 17:18
4.6 km
Gramade
arr. 17:21
dep. 17:21
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 17:24
dep. 17:24
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 17:27
dep. 17:27
10.8 km
Mazarac
arr. 17:34
16.8 km
17:20 17:49 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 17:20
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Repince
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Suva Morava, Most
arr. 17:27
dep. 17:27
4 km
Suva Morava
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 17:31
dep. 17:31
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 17:32
dep. 17:32
7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 17:33
dep. 17:33
8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
10 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:38
dep. 17:38
11 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 17:42
dep. 17:42
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:45
dep. 17:45
14 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 17:47
dep. 17:47
15 km
Mazarac
arr. 17:49
17 km
17:30 17:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 17:30
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 17:32
dep. 17:32
0.2 km
Repince
arr. 17:35
dep. 17:35
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 17:37
dep. 17:37
3.1 km
Suva Morava
arr. 17:40
dep. 17:40
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 17:41
dep. 17:41
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 17:42
dep. 17:42
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 17:43
dep. 17:43
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 17:45
dep. 17:45
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:48
dep. 17:48
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 17:52
dep. 17:52
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:55
dep. 17:55
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 17:57
dep. 17:57
13.6 km
Mazarac
arr. 17:59
15 km
18:41 19:04 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 18:41
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 18:45
dep. 18:45
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 18:48
dep. 18:48
4.6 km
Gramade
arr. 18:51
dep. 18:51
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 18:54
dep. 18:54
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 18:57
dep. 18:57
10.8 km
Mazarac
arr. 19:04
16.8 km
19:25 19:54 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 19:25
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 19:27
dep. 19:27
1 km
Repince
arr. 19:30
dep. 19:30
2 km
Suva Morava, Most
arr. 19:32
dep. 19:32
4 km
Suva Morava
arr. 19:35
dep. 19:35
5 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 19:36
dep. 19:36
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 19:37
dep. 19:37
7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 19:38
dep. 19:38
8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 19:40
dep. 19:40
9 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 19:42
dep. 19:42
10 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 19:43
dep. 19:43
11 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 19:47
dep. 19:47
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 19:50
dep. 19:50
14 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 19:52
dep. 19:52
15 km
Mazarac
arr. 19:54
17 km
19:30 19:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 19:30
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 19:32
dep. 19:32
0.2 km
Repince
arr. 19:35
dep. 19:35
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 19:37
dep. 19:37
3.1 km
Suva Morava
arr. 19:40
dep. 19:40
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 19:41
dep. 19:41
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 19:42
dep. 19:42
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 19:43
dep. 19:43
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 19:45
dep. 19:45
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 19:47
dep. 19:47
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 19:48
dep. 19:48
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 19:52
dep. 19:52
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 19:55
dep. 19:55
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 19:57
dep. 19:57
13.6 km
Mazarac
arr. 19:59
15 km
20:45 21:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 20:45
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 20:47
dep. 20:47
0.2 km
Repince
arr. 20:50
dep. 20:50
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 20:52
dep. 20:52
3.1 km
Suva Morava
arr. 20:55
dep. 20:55
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 20:56
dep. 20:56
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 20:57
dep. 20:57
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 20:58
dep. 20:58
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 21:00
dep. 21:00
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:02
dep. 21:02
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:03
dep. 21:03
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 21:07
dep. 21:07
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:10
dep. 21:10
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 21:12
dep. 21:12
13.6 km
Mazarac
arr. 21:14
15 km
21:01 21:24 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 21:01
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:05
dep. 21:05
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:08
dep. 21:08
4.6 km
Gramade
arr. 21:11
dep. 21:11
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:14
dep. 21:14
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:17
dep. 21:17
10.8 km
Mazarac
arr. 21:24
16.8 km
22:20 22:49 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 22:20
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 22:22
dep. 22:22
0.2 km
Repince
arr. 22:25
dep. 22:25
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 22:27
dep. 22:27
3.1 km
Suva Morava
arr. 22:30
dep. 22:30
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 22:31
dep. 22:31
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 22:33
dep. 22:33
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 22:35
dep. 22:35
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:37
dep. 22:37
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:38
dep. 22:38
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 22:42
dep. 22:42
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:45
dep. 22:45
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 22:47
dep. 22:47
13.6 km
Mazarac
arr. 22:49
15 km
22:31 22:54 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 22:31
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 22:35
dep. 22:35
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:38
dep. 22:38
4.6 km
Gramade
arr. 22:41
dep. 22:41
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 22:44
dep. 22:44
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:47
dep. 22:47
10.8 km
Mazarac
arr. 22:54
16.8 km

Naselja Vladicin Han i Mazarac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vladicin Han je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.