Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vladicin Han - Mazarac timetable

saturday, 20.07.2019.
06:00 06:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 06:00
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 06:02
dep. 06:02
0.2 km
Repince
arr. 06:05
dep. 06:05
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 06:07
dep. 06:07
3.1 km
Suva Morava
arr. 06:10
dep. 06:10
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 06:11
dep. 06:11
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 06:13
dep. 06:13
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 06:15
dep. 06:15
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:18
dep. 06:18
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 06:22
dep. 06:22
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 06:27
dep. 06:27
13.6 km
Mazarac
arr. 06:29
15 km
08:21 08:44 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 08:21
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:25
dep. 08:25
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:28
dep. 08:28
4.6 km
Gramade
arr. 08:31
dep. 08:31
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:34
dep. 08:34
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:37
dep. 08:37
10.8 km
Mazarac
arr. 08:44
16.8 km
08:30 08:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 08:30
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 08:32
dep. 08:32
0.2 km
Repince
arr. 08:35
dep. 08:35
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 08:37
dep. 08:37
3.1 km
Suva Morava
arr. 08:40
dep. 08:40
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 08:41
dep. 08:41
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 08:43
dep. 08:43
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 08:45
dep. 08:45
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:48
dep. 08:48
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 08:52
dep. 08:52
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 08:57
dep. 08:57
13.6 km
Mazarac
arr. 08:59
15 km
12:45 13:08 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 12:45
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:49
dep. 12:49
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:52
dep. 12:52
4.6 km
Gramade
arr. 12:55
dep. 12:55
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:58
dep. 12:58
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:01
dep. 13:01
10.8 km
Mazarac
arr. 13:08
16.8 km
12:45 13:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 12:45
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 12:47
dep. 12:47
0.2 km
Repince
arr. 12:50
dep. 12:50
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 12:52
dep. 12:52
3.1 km
Suva Morava
arr. 12:55
dep. 12:55
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 12:56
dep. 12:56
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 12:58
dep. 12:58
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 13:00
dep. 13:00
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:02
dep. 13:02
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:03
dep. 13:03
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:07
dep. 13:07
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:10
dep. 13:10
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:12
dep. 13:12
13.6 km
Mazarac
arr. 13:14
15 km
14:15 14:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 14:15
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 14:17
dep. 14:17
0.2 km
Repince
arr. 14:20
dep. 14:20
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 14:22
dep. 14:22
3.1 km
Suva Morava
arr. 14:25
dep. 14:25
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 14:26
dep. 14:26
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 14:28
dep. 14:28
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 14:30
dep. 14:30
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:33
dep. 14:33
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:37
dep. 14:37
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 14:42
dep. 14:42
13.6 km
Mazarac
arr. 14:44
15 km
17:11 17:34 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 17:11
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 17:15
dep. 17:15
2.4 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:18
dep. 17:18
4.6 km
Gramade
arr. 17:21
dep. 17:21
6.3 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 17:24
dep. 17:24
8.3 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 17:27
dep. 17:27
10.8 km
Mazarac
arr. 17:34
16.8 km
17:30 17:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Vladicin Han, Bus station
dep. 17:30
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 17:32
dep. 17:32
0.2 km
Repince
arr. 17:35
dep. 17:35
1.8 km
Suva Morava, Most
arr. 17:37
dep. 17:37
3.1 km
Suva Morava
arr. 17:40
dep. 17:40
4.4 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 17:41
dep. 17:41
5.3 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 17:42
dep. 17:42
6 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 17:43
dep. 17:43
6.7 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 17:45
dep. 17:45
8.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
9.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:48
dep. 17:48
10.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 17:52
dep. 17:52
11.8 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:55
dep. 17:55
13 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 17:57
dep. 17:57
13.6 km
Mazarac
arr. 17:59
15 km

Naselja Vladicin Han i Mazarac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vladicin Han je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.