Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Gradiste - Ram timetable

friday, 22.11.2019.
14:00 14:40 (00:40)
TC DanubiusMesna zajednica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:14
dep. 14:14
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
7.6 km
Kisiljevo
arr. 14:20
dep. 14:20
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 14:22
dep. 14:22
11.5 km
Biskuplje, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
12.9 km
Zatonje
arr. 14:30
dep. 14:30
16.5 km
Ram, Mesna zajednica
arr. 14:40
22.7 km
15:20 16:00 (00:40)
TC DanubiusMesna zajednica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 15:20
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:25
dep. 15:25
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:34
dep. 15:34
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Kisiljevo
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:42
dep. 15:42
11.5 km
Biskuplje, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.9 km
Zatonje
arr. 15:50
dep. 15:50
16.5 km
Ram, Mesna zajednica
arr. 16:00
22.7 km
Veliko Gradiste - Ram timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
14:00 14:40 (00:40)
TC DanubiusMesna zajednica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:14
dep. 14:14
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
7.6 km
Kisiljevo
arr. 14:20
dep. 14:20
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 14:22
dep. 14:22
11.5 km
Biskuplje, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
12.9 km
Zatonje
arr. 14:30
dep. 14:30
16.5 km
Ram, Mesna zajednica
arr. 14:40
22.7 km
15:20 16:00 (00:40)
TC DanubiusMesna zajednica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 15:20
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:25
dep. 15:25
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:34
dep. 15:34
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Kisiljevo
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:42
dep. 15:42
11.5 km
Biskuplje, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.9 km
Zatonje
arr. 15:50
dep. 15:50
16.5 km
Ram, Mesna zajednica
arr. 16:00
22.7 km
Veliko Gradiste - Ram timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
14:00 14:40 (00:40)
TC DanubiusMesna zajednica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:14
dep. 14:14
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
7.6 km
Kisiljevo
arr. 14:20
dep. 14:20
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 14:22
dep. 14:22
11.5 km
Biskuplje, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
12.9 km
Zatonje
arr. 14:30
dep. 14:30
16.5 km
Ram, Mesna zajednica
arr. 14:40
22.7 km
15:20 16:00 (00:40)
TC DanubiusMesna zajednica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 15:20
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:25
dep. 15:25
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:34
dep. 15:34
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Kisiljevo
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:42
dep. 15:42
11.5 km
Biskuplje, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.9 km
Zatonje
arr. 15:50
dep. 15:50
16.5 km
Ram, Mesna zajednica
arr. 16:00
22.7 km
Veliko Gradiste - Ram timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
14:00 14:40 (00:40)
TC DanubiusMesna zajednica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:14
dep. 14:14
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
7.6 km
Kisiljevo
arr. 14:20
dep. 14:20
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 14:22
dep. 14:22
11.5 km
Biskuplje, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
12.9 km
Zatonje
arr. 14:30
dep. 14:30
16.5 km
Ram, Mesna zajednica
arr. 14:40
22.7 km
15:20 16:00 (00:40)
TC DanubiusMesna zajednica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 15:20
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:25
dep. 15:25
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:34
dep. 15:34
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Kisiljevo
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:42
dep. 15:42
11.5 km
Biskuplje, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.9 km
Zatonje
arr. 15:50
dep. 15:50
16.5 km
Ram, Mesna zajednica
arr. 16:00
22.7 km

Naselja Veliko Gradiste i Ram su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Gradiste je u 14:00 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.