Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Gradiste - Rabrovo timetable

wednesday, 23.10.2019.
14:30 15:43 (01:13)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:30
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Kusice, Krak
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Kusice, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Tribrode, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Carevac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Kamijevo, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
31 km
Kamijevo, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
29 km
Desine, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Doljasnica, Krak
arr. 15:32
dep. 15:32
39 km
Doljasnica, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
38 km
Makce, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Velika Bresnica
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Rabrovo
arr. 15:43
46 km
Veliko Gradiste - Rabrovo timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
14:30 15:43 (01:13)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:30
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Kusice, Krak
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Kusice, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Tribrode, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Carevac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Kamijevo, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
31 km
Kamijevo, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
29 km
Desine, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Doljasnica, Krak
arr. 15:32
dep. 15:32
39 km
Doljasnica, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
38 km
Makce, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Velika Bresnica
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Rabrovo
arr. 15:43
46 km
Veliko Gradiste - Rabrovo timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
14:30 15:43 (01:13)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:30
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Kusice, Krak
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Kusice, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Tribrode, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Carevac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Kamijevo, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
31 km
Kamijevo, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
29 km
Desine, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Doljasnica, Krak
arr. 15:32
dep. 15:32
39 km
Doljasnica, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
38 km
Makce, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Velika Bresnica
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Rabrovo
arr. 15:43
46 km
Veliko Gradiste - Rabrovo timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
14:30 15:43 (01:13)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:30
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Kusice, Krak
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Kusice, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Tribrode, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Carevac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Kamijevo, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
31 km
Kamijevo, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
29 km
Desine, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Doljasnica, Krak
arr. 15:32
dep. 15:32
39 km
Doljasnica, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
38 km
Makce, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Velika Bresnica
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Rabrovo
arr. 15:43
46 km
Veliko Gradiste - Rabrovo timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
14:30 15:43 (01:13)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:30
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Kusice, Krak
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Kusice, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Tribrode, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Carevac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Kamijevo, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
31 km
Kamijevo, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
29 km
Desine, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Doljasnica, Krak
arr. 15:32
dep. 15:32
39 km
Doljasnica, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
38 km
Makce, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Velika Bresnica
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Rabrovo
arr. 15:43
46 km
Veliko Gradiste - Rabrovo timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
14:30 15:43 (01:13)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:30
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Kusice, Krak
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Kusice, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Tribrode, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Carevac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Kamijevo, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
31 km
Kamijevo, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
29 km
Desine, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Doljasnica, Krak
arr. 15:32
dep. 15:32
39 km
Doljasnica, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
38 km
Makce, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Velika Bresnica
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Rabrovo
arr. 15:43
46 km
Veliko Gradiste - Rabrovo timetable
Departures on: thursday, 31.10.2019.
14:30 15:43 (01:13)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:30
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Kusice, Krak
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Kusice, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Tribrode, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Carevac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
12 km
Kamijevo, Lazinac
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Kamijevo, Krak
arr. 15:16
dep. 15:16
31 km
Kamijevo, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
29 km
Desine, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Cesljeva Bara, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Doljasnica, Krak
arr. 15:32
dep. 15:32
39 km
Doljasnica, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
38 km
Makce, Crkva
arr. 15:35
dep. 15:35
41 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Velika Bresnica
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Rabrovo
arr. 15:43
46 km

Naselja Veliko Gradiste i Rabrovo su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Gradiste je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.