Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Gradiste - Kurjace timetable

wednesday, 23.10.2019.
13:15 14:00 (00:45)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 13:15
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 13:19
dep. 13:19
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 13:27
dep. 13:27
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 13:29
dep. 13:29
7.6 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 13:35
dep. 13:35
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:45
dep. 13:45
15.7 km
Majilovac, II
arr. 13:55
dep. 13:55
22.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:51
dep. 13:51
19.9 km
Kurjace
arr. 14:00
26.6 km
14:00 14:29 (00:29)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:03
dep. 14:03
1.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:09
dep. 14:09
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:10
dep. 14:10
7.6 km
Djurakovo, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:21
dep. 14:21
15.9 km
Majilovac, II
arr. 14:22
dep. 14:22
16.4 km
Kurjace
arr. 14:29
20.4 km
Veliko Gradiste - Kurjace timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
13:15 14:00 (00:45)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 13:15
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 13:19
dep. 13:19
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 13:27
dep. 13:27
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 13:29
dep. 13:29
7.6 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 13:35
dep. 13:35
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:45
dep. 13:45
15.7 km
Majilovac, II
arr. 13:55
dep. 13:55
22.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:51
dep. 13:51
19.9 km
Kurjace
arr. 14:00
26.6 km
14:00 14:29 (00:29)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:03
dep. 14:03
1.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:09
dep. 14:09
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:10
dep. 14:10
7.6 km
Djurakovo, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:21
dep. 14:21
15.9 km
Majilovac, II
arr. 14:22
dep. 14:22
16.4 km
Kurjace
arr. 14:29
20.4 km
Veliko Gradiste - Kurjace timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
13:15 14:00 (00:45)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 13:15
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 13:19
dep. 13:19
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 13:27
dep. 13:27
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 13:29
dep. 13:29
7.6 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 13:35
dep. 13:35
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:45
dep. 13:45
15.7 km
Majilovac, II
arr. 13:55
dep. 13:55
22.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:51
dep. 13:51
19.9 km
Kurjace
arr. 14:00
26.6 km
14:00 14:29 (00:29)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:03
dep. 14:03
1.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:09
dep. 14:09
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:10
dep. 14:10
7.6 km
Djurakovo, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:21
dep. 14:21
15.9 km
Majilovac, II
arr. 14:22
dep. 14:22
16.4 km
Kurjace
arr. 14:29
20.4 km
Veliko Gradiste - Kurjace timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
13:15 14:00 (00:45)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 13:15
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 13:17
dep. 13:17
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 13:19
dep. 13:19
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 13:27
dep. 13:27
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 13:29
dep. 13:29
7.6 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 13:35
dep. 13:35
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:45
dep. 13:45
15.7 km
Majilovac, II
arr. 13:55
dep. 13:55
22.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:51
dep. 13:51
19.9 km
Kurjace
arr. 14:00
26.6 km
14:00 14:29 (00:29)
TC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:03
dep. 14:03
1.9 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:09
dep. 14:09
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:10
dep. 14:10
7.6 km
Djurakovo, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
11.7 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:21
dep. 14:21
15.9 km
Majilovac, II
arr. 14:22
dep. 14:22
16.4 km
Kurjace
arr. 14:29
20.4 km

Naselja Veliko Gradiste i Kurjace su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Gradiste je u 13:15 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.