Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliko Gradiste - Kisiljevo timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:40 07:00 (00:20)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 06:40
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 06:45
dep. 06:45
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 06:54
dep. 06:54
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:56
dep. 06:56
7.6 km
Kisiljevo
arr. 07:00
10.2 km
14:00 14:22 (00:22)
TC DanubiusVikend naselje V.G.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:14
dep. 14:14
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
7.6 km
Kisiljevo
arr. 14:20
dep. 14:20
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 14:22
11.5 km
15:20 15:42 (00:22)
TC DanubiusVikend naselje V.G.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 15:20
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:25
dep. 15:25
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:34
dep. 15:34
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Kisiljevo
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:42
11.5 km
Veliko Gradiste - Kisiljevo timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:40 07:00 (00:20)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 06:40
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 06:45
dep. 06:45
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 06:54
dep. 06:54
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:56
dep. 06:56
7.6 km
Kisiljevo
arr. 07:00
10.2 km
14:00 14:22 (00:22)
TC DanubiusVikend naselje V.G.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:14
dep. 14:14
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
7.6 km
Kisiljevo
arr. 14:20
dep. 14:20
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 14:22
11.5 km
15:20 15:42 (00:22)
TC DanubiusVikend naselje V.G.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 15:20
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:25
dep. 15:25
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:34
dep. 15:34
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Kisiljevo
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:42
11.5 km
Veliko Gradiste - Kisiljevo timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:40 07:00 (00:20)
TC Danubius
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 06:40
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 06:45
dep. 06:45
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 06:54
dep. 06:54
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:56
dep. 06:56
7.6 km
Kisiljevo
arr. 07:00
10.2 km
14:00 14:22 (00:22)
TC DanubiusVikend naselje V.G.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 14:00
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 14:03
dep. 14:03
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 14:05
dep. 14:05
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 14:14
dep. 14:14
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
7.6 km
Kisiljevo
arr. 14:20
dep. 14:20
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 14:22
11.5 km
15:20 15:42 (00:22)
TC DanubiusVikend naselje V.G.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliko Gradiste, TC Danubius
dep. 15:20
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
0.8 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 15:25
dep. 15:25
1.8 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
5.2 km
Topolovnik, II
arr. 15:34
dep. 15:34
6.6 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Kisiljevo
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Kisiljevo, Vikend naselje V.G.
arr. 15:42
11.5 km

Naselja Veliko Gradiste i Kisiljevo su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliko Gradiste je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.