Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Trnovac - Presevo timetable

friday, 19.07.2019.
06:20 08:05 (01:45)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 06:20
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:44
dep. 06:44
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Levosoje, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Levosoje, III
arr. 06:50
dep. 06:50
8.3 km
Oslare, I
arr. 06:52
dep. 06:52
9.3 km
Oslare, II
arr. 06:54
dep. 06:54
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:58
dep. 06:58
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 07:00
dep. 07:00
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 07:04
dep. 07:04
15.8 km
Letovica, I
arr. 07:07
dep. 07:07
16.9 km
Letovica, Most
arr. 07:10
dep. 07:10
17.3 km
Rajince
arr. 07:25
dep. 07:25
19.3 km
Crnotince
arr. 07:40
dep. 07:40
23.3 km
Donja Susaja
arr. 07:45
dep. 07:45
24.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 07:50
dep. 07:50
27.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 07:55
dep. 07:55
28.3 km
Presevo, Bus station
arr. 08:05
31.3 km
09:15 10:25 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 09:15
Bujanovac, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Bujanovac, Motel
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Levosoje
arr. 09:35
dep. 09:35
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Samoljica
arr. 09:50
dep. 09:50
13 km
Biljaca, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
20 km
Bustranje kod Preseva
arr. 10:00
dep. 10:00
24 km
Reljan
arr. 10:05
dep. 10:05
25 km
Aliderce
arr. 10:10
dep. 10:10
26 km
Cukarka
arr. 10:15
dep. 10:15
30 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 10:20
dep. 10:20
33 km
Presevo, Bus station
arr. 10:25
36 km
10:30 12:15 (01:45)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 10:30
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Levosoje, Skola
arr. 10:58
dep. 10:58
8 km
Levosoje, III
arr. 11:00
dep. 11:00
8.3 km
Oslare, I
arr. 11:02
dep. 11:02
9.3 km
Oslare, II
arr. 11:04
dep. 11:04
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:08
dep. 11:08
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 11:10
dep. 11:10
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 11:14
dep. 11:14
15.8 km
Letovica, I
arr. 11:17
dep. 11:17
16.9 km
Letovica, Most
arr. 11:20
dep. 11:20
17.3 km
Rajince
arr. 11:35
dep. 11:35
19.3 km
Crnotince
arr. 11:50
dep. 11:50
23.3 km
Donja Susaja
arr. 11:55
dep. 11:55
24.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 12:00
dep. 12:00
27.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 12:05
dep. 12:05
28.3 km
Presevo, Bus station
arr. 12:15
31.3 km
11:10 12:55 (01:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 11:10
Bujanovac, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 11:34
dep. 11:34
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
7 km
Levosoje, Skola
arr. 11:38
dep. 11:38
8 km
Levosoje, III
arr. 11:40
dep. 11:40
8.3 km
Oslare, I
arr. 11:42
dep. 11:42
9.3 km
Oslare, II
arr. 11:44
dep. 11:44
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:48
dep. 11:48
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 11:54
dep. 11:54
15.8 km
Letovica, II
arr. 11:57
dep. 11:57
16.9 km
Letovica
arr. 12:00
dep. 12:00
17.3 km
Rajince
arr. 12:15
dep. 12:15
19.3 km
Crnotince
arr. 12:30
dep. 12:30
23.3 km
Donja Susaja
arr. 12:35
dep. 12:35
24.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 12:40
dep. 12:40
27.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 12:45
dep. 12:45
28.3 km
Presevo, Bus station
arr. 12:55
31.3 km
11:45 12:55 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 11:45
Bujanovac, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
3 km
Bujanovac, Motel
arr. 11:55
dep. 11:55
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Levosoje
arr. 12:05
dep. 12:05
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Samoljica
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Biljaca, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
20 km
Bustranje kod Preseva
arr. 12:30
dep. 12:30
24 km
Reljan
arr. 12:35
dep. 12:35
25 km
Aliderce
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Cukarka
arr. 12:45
dep. 12:45
30 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 12:50
dep. 12:50
33 km
Presevo, Bus station
arr. 12:55
36 km
13:30 15:15 (01:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 13:30
Bujanovac, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:54
dep. 13:54
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:56
dep. 13:56
7 km
Levosoje, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Levosoje, III
arr. 14:00
dep. 14:00
8.3 km
Oslare, I
arr. 14:02
dep. 14:02
9.3 km
Oslare, II
arr. 14:04
dep. 14:04
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:08
dep. 14:08
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:10
dep. 14:10
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:14
dep. 14:14
15.8 km
Letovica, II
arr. 14:17
dep. 14:17
16.9 km
Letovica
arr. 14:20
dep. 14:20
17.3 km
Rajince
arr. 14:35
dep. 14:35
19.3 km
Crnotince
arr. 14:50
dep. 14:50
23.3 km
Donja Susaja
arr. 14:55
dep. 14:55
24.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 15:00
dep. 15:00
27.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 15:05
dep. 15:05
28.3 km
Presevo, Bus station
arr. 15:15
31.3 km
13:45 15:32 (01:47)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 13:45
arr. 14:00
dep. 14:00
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Levosoje, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Levosoje, III
arr. 14:15
dep. 14:15
8.3 km
Oslare, I
arr. 14:17
dep. 14:17
9.3 km
Oslare, II
arr. 14:19
dep. 14:19
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:23
dep. 14:23
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:29
dep. 14:29
15.8 km
Letovica, I
arr. 14:34
dep. 14:34
16.9 km
Letovica, Most
arr. 14:37
dep. 14:37
17.3 km
Rajince
arr. 14:52
dep. 14:52
19.3 km
Crnotince
arr. 15:07
dep. 15:07
23.3 km
Donja Susaja
arr. 15:12
dep. 15:12
24.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 15:17
dep. 15:17
27.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 15:22
dep. 15:22
28.3 km
Presevo, Bus station
arr. 15:32
31.3 km
14:00 15:00 (01:00)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 14:00
arr. 14:10
dep. 14:10
3 km
Biljaca, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Cukarka
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Presevo, Bus station
arr. 15:00
20 km
16:30 17:30 (01:00)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 16:30
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Biljaca
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Cukarka
arr. 17:15
dep. 17:15
8 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Presevo, Bus station
arr. 17:30
20 km
16:30 18:15 (01:45)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 16:30
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:54
dep. 16:54
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Levosoje, Skola
arr. 16:58
dep. 16:58
8 km
Levosoje, III
arr. 17:00
dep. 17:00
8.3 km
Oslare, I
arr. 17:02
dep. 17:02
9.3 km
Oslare, II
arr. 17:04
dep. 17:04
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:08
dep. 17:08
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 17:10
dep. 17:10
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:14
dep. 17:14
15.8 km
Letovica, I
arr. 17:17
dep. 17:17
16.9 km
Letovica, Most
arr. 17:20
dep. 17:20
17.3 km
Rajince
arr. 17:35
dep. 17:35
19.3 km
Crnotince
arr. 17:50
dep. 17:50
23.3 km
Donja Susaja
arr. 17:55
dep. 17:55
24.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 18:00
dep. 18:00
27.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 18:05
dep. 18:05
28.3 km
Presevo, Bus station
arr. 18:15
31.3 km
18:00 19:45 (01:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 18:00
Bujanovac, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:24
dep. 18:24
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
7 km
Levosoje, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
8 km
Levosoje, III
arr. 18:30
dep. 18:30
8.3 km
Oslare, I
arr. 18:32
dep. 18:32
9.3 km
Oslare, II
arr. 18:34
dep. 18:34
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 18:38
dep. 18:38
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 18:40
dep. 18:40
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 18:44
dep. 18:44
15.8 km
Letovica, II
arr. 18:47
dep. 18:47
16.9 km
Letovica
arr. 18:50
dep. 18:50
17.3 km
Rajince
arr. 19:05
dep. 19:05
19.3 km
Crnotince
arr. 19:20
dep. 19:20
23.3 km
Donja Susaja
arr. 19:25
dep. 19:25
24.3 km
Oraovica kod Preseva, Trla
arr. 19:30
dep. 19:30
27.3 km
Oraovica kod Preseva
arr. 19:35
dep. 19:35
28.3 km
Presevo, Bus station
arr. 19:45
31.3 km
19:30 20:40 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 19:30
Bujanovac, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Bujanovac, Motel
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 19:45
dep. 19:45
5 km
Levosoje
arr. 19:50
dep. 19:50
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 20:00
dep. 20:00
10 km
Samoljica
arr. 20:05
dep. 20:05
13 km
Biljaca, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
20 km
Bustranje kod Preseva
arr. 20:15
dep. 20:15
24 km
Reljan
arr. 20:20
dep. 20:20
25 km
Aliderce
arr. 20:25
dep. 20:25
26 km
Cukarka
arr. 20:30
dep. 20:30
30 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
33 km
Presevo, Bus station
arr. 20:40
36 km

Naselja Veliki Trnovac i Presevo su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Trnovac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.