Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Trnovac - Letovica timetable

monday, 14.10.2019.
06:00 06:45 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 06:00
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 06:10
dep. 06:10
3 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 06:20
dep. 06:20
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:28
dep. 06:28
12 km
Nesalce, Reka
arr. 06:31
dep. 06:31
13 km
Nesalce, Stara skola
arr. 06:33
dep. 06:33
14 km
Nesalce, Groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Letovica, Most
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Letovica
arr. 06:45
17 km
06:20 07:10 (00:50)
IIMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 06:20
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:44
dep. 06:44
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Levosoje, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Levosoje, III
arr. 06:50
dep. 06:50
8.3 km
Oslare, I
arr. 06:52
dep. 06:52
9.3 km
Oslare, II
arr. 06:54
dep. 06:54
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 06:58
dep. 06:58
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 07:00
dep. 07:00
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 07:04
dep. 07:04
15.8 km
Letovica, I
arr. 07:07
dep. 07:07
16.9 km
Letovica, Most
arr. 07:10
17.3 km
08:25 09:08 (00:43)
StadionGrace
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 08:25
Veliki Trnovac, Skola
arr. 08:27
dep. 08:27
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 08:30
dep. 08:30
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 08:33
dep. 08:33
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 08:48
dep. 08:48
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 08:55
dep. 08:55
12 km
Nesalce, Reka
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Nesalce, Groblje
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Letovica, Most
arr. 09:05
dep. 09:05
18 km
Letovica, Grace
arr. 09:08
19 km
10:30 11:20 (00:50)
IIMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 10:30
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Levosoje, Skola
arr. 10:58
dep. 10:58
8 km
Levosoje, III
arr. 11:00
dep. 11:00
8.3 km
Oslare, I
arr. 11:02
dep. 11:02
9.3 km
Oslare, II
arr. 11:04
dep. 11:04
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:08
dep. 11:08
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 11:10
dep. 11:10
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 11:14
dep. 11:14
15.8 km
Letovica, I
arr. 11:17
dep. 11:17
16.9 km
Letovica, Most
arr. 11:20
17.3 km
10:40 11:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 10:40
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 10:42
dep. 10:42
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 10:52
dep. 10:52
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 11:00
dep. 11:00
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 11:05
dep. 11:05
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:08
dep. 11:08
12 km
Nesalce, Reka
arr. 11:11
dep. 11:11
13 km
Nesalce, Stara skola
arr. 11:13
dep. 11:13
14 km
Nesalce, Groblje
arr. 11:15
dep. 11:15
15 km
Letovica, Most
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Letovica
arr. 11:25
17 km
11:00 11:40 (00:40)
StadionGrace
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 11:00
Veliki Trnovac, Skola
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 11:15
dep. 11:15
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 11:20
dep. 11:20
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 11:25
dep. 11:25
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:30
dep. 11:30
12 km
Nesalce, Reka
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Nesalce, Groblje
arr. 11:35
dep. 11:35
15 km
Letovica, Most
arr. 11:38
dep. 11:38
18 km
Letovica, Grace
arr. 11:40
19 km
11:10 12:00 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 11:10
Bujanovac, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 11:34
dep. 11:34
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
7 km
Levosoje, Skola
arr. 11:38
dep. 11:38
8 km
Levosoje, III
arr. 11:40
dep. 11:40
8.3 km
Oslare, I
arr. 11:42
dep. 11:42
9.3 km
Oslare, II
arr. 11:44
dep. 11:44
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 11:48
dep. 11:48
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 11:54
dep. 11:54
15.8 km
Letovica, II
arr. 11:57
dep. 11:57
16.9 km
Letovica
arr. 12:00
17.3 km
13:10 13:55 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 13:10
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 13:12
dep. 13:12
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Nesalce, Reka
arr. 13:41
dep. 13:41
13 km
Nesalce, Stara skola
arr. 13:43
dep. 13:43
14 km
Nesalce, Groblje
arr. 13:45
dep. 13:45
15 km
Letovica, Most
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Letovica
arr. 13:55
17 km
13:25 14:05 (00:40)
StadionGrace
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 13:25
Veliki Trnovac, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 13:33
dep. 13:33
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Nesalce, Reka
arr. 13:53
dep. 13:53
13 km
Nesalce, Groblje
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Letovica, Most
arr. 14:00
dep. 14:00
18 km
Letovica, Grace
arr. 14:05
19 km
13:30 14:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 13:30
Bujanovac, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 13:54
dep. 13:54
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 13:56
dep. 13:56
7 km
Levosoje, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Levosoje, III
arr. 14:00
dep. 14:00
8.3 km
Oslare, I
arr. 14:02
dep. 14:02
9.3 km
Oslare, II
arr. 14:04
dep. 14:04
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:08
dep. 14:08
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:10
dep. 14:10
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:14
dep. 14:14
15.8 km
Letovica, II
arr. 14:17
dep. 14:17
16.9 km
Letovica
arr. 14:20
17.3 km
13:45 14:37 (00:52)
IIMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 13:45
arr. 14:00
dep. 14:00
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Levosoje, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Levosoje, III
arr. 14:15
dep. 14:15
8.3 km
Oslare, I
arr. 14:17
dep. 14:17
9.3 km
Oslare, II
arr. 14:19
dep. 14:19
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 14:23
dep. 14:23
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 14:29
dep. 14:29
15.8 km
Letovica, I
arr. 14:34
dep. 14:34
16.9 km
Letovica, Most
arr. 14:37
17.3 km
15:10 15:55 (00:45)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 15:10
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Nesalce, Reka
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Nesalce, Stara skola
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Nesalce, Groblje
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Letovica, Most
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Letovica
arr. 15:55
17 km
16:20 17:03 (00:43)
StadionGrace
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 16:20
Veliki Trnovac, Skola
arr. 16:22
dep. 16:22
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 16:27
dep. 16:27
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 16:30
dep. 16:30
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:33
dep. 16:33
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 16:35
dep. 16:35
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 16:39
dep. 16:39
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 16:44
dep. 16:44
12 km
Nesalce, Reka
arr. 16:47
dep. 16:47
13 km
Nesalce, Groblje
arr. 16:51
dep. 16:51
15 km
Letovica, Most
arr. 16:56
dep. 16:56
18 km
Letovica, Grace
arr. 17:03
19 km
16:30 17:20 (00:50)
IIMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, II
dep. 16:30
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 16:54
dep. 16:54
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Levosoje, Skola
arr. 16:58
dep. 16:58
8 km
Levosoje, III
arr. 17:00
dep. 17:00
8.3 km
Oslare, I
arr. 17:02
dep. 17:02
9.3 km
Oslare, II
arr. 17:04
dep. 17:04
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 17:08
dep. 17:08
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 17:10
dep. 17:10
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 17:14
dep. 17:14
15.8 km
Letovica, I
arr. 17:17
dep. 17:17
16.9 km
Letovica, Most
arr. 17:20
17.3 km
18:00 18:50 (00:50)
II
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac
dep. 18:00
Bujanovac, C.G.
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:19
dep. 18:19
3.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:21
dep. 18:21
4.7 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:24
dep. 18:24
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
7 km
Levosoje, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
8 km
Levosoje, III
arr. 18:30
dep. 18:30
8.3 km
Levosoje, Mlin
arr. 18:31
dep. 18:31
8.8 km
Oslare, I
arr. 18:32
dep. 18:32
9.3 km
Oslare, II
arr. 18:34
dep. 18:34
10.8 km
Nesalce, Maudzirska mahala
arr. 18:36
dep. 18:36
12 km
Nesalce, Nova skola
arr. 18:38
dep. 18:38
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 18:40
dep. 18:40
13.8 km
Nesalce, Stara skola
arr. 18:41
dep. 18:41
14.5 km
Nesalce, Groblje
arr. 18:42
dep. 18:42
15 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 18:44
dep. 18:44
15.8 km
Letovica, I
arr. 18:47
dep. 18:47
16.9 km
Letovica, II
arr. 18:50
17.3 km
18:00 18:50 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Center
dep. 18:00
Bujanovac, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 18:24
dep. 18:24
5 km
Levosoje, Rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
7 km
Levosoje, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
8 km
Levosoje, III
arr. 18:30
dep. 18:30
8.3 km
Oslare, I
arr. 18:32
dep. 18:32
9.3 km
Oslare, II
arr. 18:34
dep. 18:34
10.8 km
Nesalce, Nova skola
arr. 18:38
dep. 18:38
12.8 km
Nesalce, Reka
arr. 18:40
dep. 18:40
13.8 km
Gramada kod Bujanovca
arr. 18:44
dep. 18:44
15.8 km
Letovica, II
arr. 18:47
dep. 18:47
16.9 km
Letovica
arr. 18:50
17.3 km
19:30 20:20 (00:50)
StadionGrace
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 19:30
Veliki Trnovac, Skola
arr. 19:32
dep. 19:32
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 19:37
dep. 19:37
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 19:43
dep. 19:43
5 km
Turija kod Bujanovca
arr. 19:48
dep. 19:48
8 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 19:53
dep. 19:53
11 km
Nesalce, Nova skola
arr. 19:58
dep. 19:58
12 km
Nesalce, Reka
arr. 20:01
dep. 20:01
13 km
Nesalce, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
15 km
Letovica, Most
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Letovica, Grace
arr. 20:20
19 km

Naselja Veliki Trnovac i Letovica su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Trnovac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.