Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Trnovac - Breznica kod Bujanovca timetable

tuesday, 10.12.2019.
06:15 07:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 06:15
Veliki Trnovac, Skola
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Konculj
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 07:00
30 km
07:15 08:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 07:15
Veliki Trnovac, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 07:25
dep. 07:25
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 07:30
dep. 07:30
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 07:40
dep. 07:40
14 km
Konculj
arr. 07:45
dep. 07:45
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 08:00
30 km
11:15 12:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 11:15
Veliki Trnovac, Skola
arr. 11:20
dep. 11:20
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 11:25
dep. 11:25
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 11:30
dep. 11:30
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Konculj
arr. 11:45
dep. 11:45
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 12:00
30 km
13:15 14:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 13:15
Veliki Trnovac, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 13:35
dep. 13:35
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Konculj
arr. 13:45
dep. 13:45
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 14:00
30 km
13:45 14:30 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 13:45
Veliki Trnovac, Skola
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:55
dep. 13:55
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 14:10
dep. 14:10
14 km
Konculj
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 14:30
30 km
16:25 17:10 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 16:25
Veliki Trnovac, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 16:40
dep. 16:40
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Konculj
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 17:10
30 km
18:15 19:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 18:15
Veliki Trnovac, Skola
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 18:30
dep. 18:30
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 18:40
dep. 18:40
14 km
Konculj
arr. 18:45
dep. 18:45
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 19:00
30 km
18:15 19:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 18:15
Veliki Trnovac, Skola
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 18:30
dep. 18:30
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 18:40
dep. 18:40
14 km
Konculj
arr. 18:45
dep. 18:45
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 19:00
30 km
19:35 20:20 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 19:35
Veliki Trnovac, Skola
arr. 19:40
dep. 19:40
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 19:50
dep. 19:50
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Konculj
arr. 20:05
dep. 20:05
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 20:20
30 km
19:35 20:20 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Trnovac, Stadion
dep. 19:35
Veliki Trnovac, Skola
arr. 19:40
dep. 19:40
2 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Bujanovac, Adria
arr. 19:50
dep. 19:50
4 km
Turija kod Bujanovca
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Konculj
arr. 20:05
dep. 20:05
20 km
Breznica kod Bujanovca
arr. 20:20
30 km

Naselja Veliki Trnovac i Breznica kod Bujanovca su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Trnovac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.