Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Krcimir - Nis timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:30 06:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 04:30
Veliki Krcimir, Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 04:34
dep. 04:34
1.6 km
Semce
arr. 04:41
dep. 04:41
3.3 km
Mali Vrtop
arr. 04:45
dep. 04:50
5.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
6.4 km
Barje kod Bosilegrada, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.9 km
Ovsinjinac, Put
arr. 05:02
dep. 05:02
10.4 km
Donje Dragovlje
arr. 05:05
dep. 05:05
11.8 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
18.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 05:13
dep. 05:13
16.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:21
dep. 05:21
19.9 km
Donji Dusnik
arr. 05:22
dep. 05:22
20.2 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
20.8 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
21.9 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:29
dep. 05:29
23.4 km
Krastavce
arr. 05:33
dep. 05:33
25.5 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
26.9 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
30.5 km
Marina Kutina
arr. 05:42
dep. 05:42
31.5 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
32.9 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
33.8 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
34.7 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
35.4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
35.9 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
37.6 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
38.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
41.4 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
42.7 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:01
dep. 06:01
43.4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
44.3 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
45.1 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
45.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
46.2 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
48 km
Nis, EI
arr. 06:09
dep. 06:09
48.9 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
51 km
arr. 06:16
dep. 06:16
52.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
54.7 km
05:50 07:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 05:50
Veliki Krcimir, Reka
arr. 05:52
dep. 05:52
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 05:56
dep. 05:56
1.6 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Mali Krcimir
arr. 06:00
dep. 06:00
3.5 km
Semce
arr. 06:05
dep. 06:10
6.1 km
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
9.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
10.7 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
13.2 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
14.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
16.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
17.2 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
17.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
18.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
19.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
22.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
24.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
27.8 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
28.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
30.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
31.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
32 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
32.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
33.2 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
34.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
36.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
38.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
40 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
40.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
41.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
42.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
42.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
43.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
45.3 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
46.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
48.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
49.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
52 km
07:45 09:40 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 07:45
Veliki Krcimir, Reka
arr. 07:46
dep. 07:46
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 07:47
dep. 07:47
1.6 km
Semce
arr. 07:54
dep. 07:54
3.3 km
Mali Vrtop
arr. 07:58
dep. 07:58
5.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
6.4 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:05
dep. 08:10
7.9 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:24
dep. 08:24
14.9 km
Ovsinjinac
arr. 08:19
dep. 08:19
12.6 km
Donje Dragovlje
arr. 08:26
dep. 08:26
16.3 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
17.9 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
18.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
19.2 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
19.8 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
20.9 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
22.4 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
24.5 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
25.9 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
29.5 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
30.5 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31.9 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
32.8 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
33.7 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
34.4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
34.9 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
36.6 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
37.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
40.4 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
41.7 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
42.4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
43.3 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
44.1 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
44.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
45.2 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
47 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
47.9 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
50 km
arr. 09:32
dep. 09:32
51.4 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
53.7 km
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
15 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
18.5 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
25.6 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
31 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
43.1 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
13:00 14:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 13:00
Veliki Krcimir, Reka
arr. 13:02
dep. 13:02
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 13:06
dep. 13:06
2.2 km
Semce
arr. 13:09
dep. 13:09
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 13:16
dep. 13:16
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Donje Dragovlje
arr. 13:27
dep. 13:27
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:32
dep. 13:32
15 km
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
18.5 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
25.6 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
31 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
43.1 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
44 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
46.1 km
arr. 14:31
dep. 14:31
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
49.8 km
16:45 18:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 16:45
Veliki Krcimir, Reka
arr. 16:47
dep. 16:47
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 16:51
dep. 16:51
2.2 km
Semce
arr. 16:54
dep. 16:54
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 17:01
dep. 17:01
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Donje Dragovlje
arr. 17:12
dep. 17:12
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
15 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
18.5 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
25.6 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
31 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
43.1 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
44 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
46.1 km
arr. 18:21
dep. 18:21
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
49.8 km
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
04:30 06:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 04:30
Veliki Krcimir, Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 04:34
dep. 04:34
1.6 km
Semce
arr. 04:41
dep. 04:41
3.3 km
Mali Vrtop
arr. 04:45
dep. 04:50
5.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
6.4 km
Barje kod Bosilegrada, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7.9 km
Ovsinjinac, Put
arr. 05:02
dep. 05:02
10.4 km
Donje Dragovlje
arr. 05:05
dep. 05:05
11.8 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
18.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 05:13
dep. 05:13
16.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:21
dep. 05:21
19.9 km
Donji Dusnik
arr. 05:22
dep. 05:22
20.2 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
20.8 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
21.9 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:29
dep. 05:29
23.4 km
Krastavce
arr. 05:33
dep. 05:33
25.5 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
26.9 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
30.5 km
Marina Kutina
arr. 05:42
dep. 05:42
31.5 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
32.9 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
33.8 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
34.7 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
35.4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
35.9 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
37.6 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
38.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
41.4 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
42.7 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:01
dep. 06:01
43.4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
44.3 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
45.1 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
45.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
46.2 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
48 km
Nis, EI
arr. 06:09
dep. 06:09
48.9 km
Nis, Cele kula
arr. 06:12
dep. 06:12
51 km
arr. 06:16
dep. 06:16
52.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
54.7 km
05:50 07:40 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 05:50
Veliki Krcimir, Reka
arr. 05:52
dep. 05:52
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 05:56
dep. 05:56
1.6 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Mali Krcimir
arr. 06:00
dep. 06:00
3.5 km
Semce
arr. 06:05
dep. 06:10
6.1 km
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
9.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
10.7 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
13.2 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
14.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
16.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
17.2 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
17.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
18.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
19.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
22.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
24.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
27.8 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
28.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
30.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
31.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
32 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
32.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
33.2 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
34.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
36.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
38.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
40 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
40.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
41.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
42.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
42.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
43.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
45.3 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
46.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
48.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
49.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
52 km
07:45 09:40 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 07:45
Veliki Krcimir, Reka
arr. 07:46
dep. 07:46
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 07:47
dep. 07:47
1.6 km
Semce
arr. 07:54
dep. 07:54
3.3 km
Mali Vrtop
arr. 07:58
dep. 07:58
5.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
6.4 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:05
dep. 08:10
7.9 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:24
dep. 08:24
14.9 km
Ovsinjinac
arr. 08:19
dep. 08:19
12.6 km
Donje Dragovlje
arr. 08:26
dep. 08:26
16.3 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
17.9 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
18.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
19.2 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
19.8 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
20.9 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
22.4 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
24.5 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
25.9 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
29.5 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
30.5 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31.9 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
32.8 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
33.7 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
34.4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
34.9 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
36.6 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
37.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
40.4 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
41.7 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
42.4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
43.3 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
44.1 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
44.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
45.2 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
47 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
47.9 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
50 km
arr. 09:32
dep. 09:32
51.4 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
53.7 km
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
15 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
18.5 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
25.6 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
31 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
43.1 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
13:00 14:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 13:00
Veliki Krcimir, Reka
arr. 13:02
dep. 13:02
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 13:06
dep. 13:06
2.2 km
Semce
arr. 13:09
dep. 13:09
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 13:16
dep. 13:16
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 13:21
dep. 13:21
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Donje Dragovlje
arr. 13:27
dep. 13:27
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:32
dep. 13:32
15 km
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
18.5 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
25.6 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
31 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
43.1 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
44 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
46.1 km
arr. 14:31
dep. 14:31
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
49.8 km
16:45 18:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 16:45
Veliki Krcimir, Reka
arr. 16:47
dep. 16:47
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 16:51
dep. 16:51
2.2 km
Semce
arr. 16:54
dep. 16:54
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 17:01
dep. 17:01
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:06
dep. 17:06
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Donje Dragovlje
arr. 17:12
dep. 17:12
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
15 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
18.5 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
25.6 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
31 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
43.1 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
44 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
46.1 km
arr. 18:21
dep. 18:21
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
49.8 km

Naselja Veliki Krcimir i Nis su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Krcimir je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.