Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Veliki Krcimir - Nis timetable

saturday, 11.07.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
-4 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
-4 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
-4 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
-4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
-4 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
-4 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
-4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
-4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
-4 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
-4 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
-4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
-4 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
-4 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
-4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
-4 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
-4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
-4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
-4 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
-4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
-4 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
-4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
-4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
-4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
-4 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
-4 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
-4 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
-4 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
-4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
-4 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
-4 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
-4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
-4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
-4 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
-4 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
-4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
-4 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
-4 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
-4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
-4 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
-4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
-4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
-4 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
-4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
-4 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
-4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
-4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
-4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
-4 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
-4 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
-4 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
-4 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
-4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
-4 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
-4 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
-4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
-4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
-4 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
-4 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
-4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
-4 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
-4 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
-4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
-4 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
-4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
-4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
-4 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
-4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
-4 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
-4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
-4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
-4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
-4 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
-4 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
-4 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
-4 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
-4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
-4 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
-4 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
-4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
-4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
-4 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
-4 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
-4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
-4 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
-4 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
-4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
-4 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
-4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
-4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
-4 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
-4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
-4 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
-4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
-4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
-4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
-4 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
-4 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
-4 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
-4 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
-4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
-4 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
-4 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
-4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
-4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
-4 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
-4 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
-4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
-4 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
-4 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
-4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
-4 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
-4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
-4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
-4 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
-4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
-4 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
-4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
-4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
-4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
-4 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
-4 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
-4 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
-4 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
-4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
-4 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
-4 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
-4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
-4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
-4 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
-4 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
-4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
-4 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
-4 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
-4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
-4 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
-4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
-4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
-4 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
-4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
-4 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
-4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
-4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
-4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
-4 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: sunday, 19.07.2020.
11:40 13:25 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
-4 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
-4 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
-4 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
-4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
-4 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
-4 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
-4 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
-4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
-4 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
-4 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
-4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
-4 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
-4 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
-4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
-4 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
-4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
-4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
-4 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
-4 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
-4 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
-4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
-4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
-4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
-4 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km

Naselja Veliki Krcimir i Nis su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Krcimir je u 11:40 h, dok je poslednji polazak u 11:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.