Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Krcimir - Nis timetable

saturday, 20.07.2019.
04:30 06:45 (02:15)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 04:30
Veliki Krcimir, Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 04:34
dep. 04:34
1.6 km
Semce
arr. 04:41
dep. 04:41
3.3 km
Mali Vrtop
arr. 04:45
dep. 04:50
5.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 04:52
dep. 04:52
6.4 km
Barje kod Bosilegrada, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
7.9 km
Ovsinjinac, Put
arr. 05:09
dep. 05:09
10.4 km
Donje Dragovlje
arr. 05:11
dep. 05:11
11.8 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
18.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 05:18
dep. 05:18
16.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:25
dep. 05:25
19.9 km
Donji Dusnik
arr. 05:26
dep. 05:26
20.2 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:27
dep. 05:27
20.8 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:39
dep. 05:39
21.9 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:41
dep. 05:41
23.4 km
Krastavce
arr. 05:44
dep. 05:44
25.5 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:47
dep. 05:47
26.9 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
30.5 km
Marina Kutina
arr. 05:55
dep. 05:55
31.5 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
32.9 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:57
dep. 05:57
33.8 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:58
dep. 06:05
34.7 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:08
dep. 06:08
35.4 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:09
dep. 06:09
35.9 km
Taskovici
arr. 06:11
dep. 06:11
37.6 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:13
dep. 06:13
38.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
41.4 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:19
dep. 06:19
42.7 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:21
dep. 06:21
43.4 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
44.3 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:23
dep. 06:23
45.1 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
45.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:26
dep. 06:26
46.2 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:28
dep. 06:28
48 km
Nis, EI
arr. 06:29
dep. 06:29
48.9 km
Nis, Cele kula
arr. 06:32
dep. 06:32
51 km
arr. 06:36
dep. 06:36
52.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:45
54.7 km
05:50 07:40 (01:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 05:50
Veliki Krcimir, Reka
arr. 05:52
dep. 05:52
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 05:56
dep. 05:56
1.6 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Mali Krcimir
arr. 06:00
dep. 06:00
3.5 km
Semce
arr. 06:05
dep. 06:10
6.1 km
Mali Vrtop
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
9.2 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 06:22
dep. 06:22
10.7 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
13.2 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
14.6 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
16.2 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
17.2 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
17.5 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
18.1 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
19.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
22.8 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
24.2 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
27.8 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
28.8 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
30.2 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
31.1 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
32 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
32.7 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
33.2 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
34.9 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
36.2 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
38.7 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
40 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
40.7 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
41.6 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
42.4 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
42.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
43.5 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
45.3 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
46.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
48.3 km
arr. 07:31
dep. 07:31
49.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
52 km
07:55 09:40 (01:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 07:55
Veliki Krcimir, Reka
arr. 07:57
dep. 07:57
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 08:01
dep. 08:01
2.2 km
Semce
arr. 08:04
dep. 08:04
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 08:11
dep. 08:11
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Donje Dragovlje
arr. 08:22
dep. 08:22
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:27
dep. 08:27
15 km
Donji Dusnik
arr. 08:28
dep. 08:28
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:29
dep. 08:29
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
18.5 km
Krastavce
arr. 08:37
dep. 08:37
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
25.6 km
Marina Kutina
arr. 08:48
dep. 08:48
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:16
dep. 09:16
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
43.1 km
Nis, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
44 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
46.1 km
arr. 09:31
dep. 09:31
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
49.8 km
16:35 18:30 (01:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 16:35
Veliki Krcimir, Reka
arr. 16:36
dep. 16:36
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 16:37
dep. 16:37
1.6 km
Semce
arr. 16:40
dep. 16:50
3.3 km
Mali Vrtop
arr. 16:57
dep. 16:57
5.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
9.8 km
Veliki Vrtop
arr. 17:05
dep. 17:05
8.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
11.3 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:15
dep. 17:15
13.8 km
Donje Dragovlje
arr. 17:17
dep. 17:17
15.2 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
16.8 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:22
dep. 17:22
17.8 km
Donji Dusnik
arr. 17:23
dep. 17:23
18.1 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
18.7 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:26
dep. 17:26
19.8 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:29
dep. 17:29
21.3 km
Krastavce
arr. 17:32
dep. 17:32
23.4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
24.8 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
28.4 km
Marina Kutina
arr. 17:43
dep. 17:43
29.4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
30.8 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
31.7 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
32.6 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
33.3 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
33.8 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
35.5 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
36.8 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
39.3 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
40.6 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
41.3 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
42.2 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
43 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
43.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
44.1 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
45.9 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
46.8 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
48.9 km
arr. 18:21
dep. 18:21
50.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
52.6 km
18:05 19:50 (01:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 18:05
Veliki Krcimir, Reka
arr. 18:07
dep. 18:07
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 18:11
dep. 18:11
2.2 km
Semce
arr. 18:14
dep. 18:14
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 18:21
dep. 18:21
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 18:26
dep. 18:26
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Donje Dragovlje
arr. 18:32
dep. 18:32
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:37
dep. 18:37
15 km
Donji Dusnik
arr. 18:38
dep. 18:38
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:39
dep. 18:39
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:41
dep. 18:41
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:44
dep. 18:44
18.5 km
Krastavce
arr. 18:47
dep. 18:47
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 18:50
dep. 18:50
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
25.6 km
Marina Kutina
arr. 18:58
dep. 18:58
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 19:03
dep. 19:03
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:10
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 19:13
dep. 19:13
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 19:14
dep. 19:14
31 km
Taskovici
arr. 19:16
dep. 19:16
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 19:18
dep. 19:18
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:24
dep. 19:24
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 19:26
dep. 19:26
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 19:28
dep. 19:28
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 19:29
dep. 19:29
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:31
dep. 19:31
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 19:33
dep. 19:33
43.1 km
Nis, EI
arr. 19:34
dep. 19:34
44 km
Nis, Cele kula
arr. 19:37
dep. 19:37
46.1 km
arr. 19:41
dep. 19:41
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 19:50
49.8 km
Veliki Krcimir - Nis timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:55 09:40 (01:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 07:55
Veliki Krcimir, Reka
arr. 07:57
dep. 07:57
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 08:01
dep. 08:01
2.2 km
Semce
arr. 08:04
dep. 08:04
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 08:11
dep. 08:11
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Donje Dragovlje
arr. 08:22
dep. 08:22
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:27
dep. 08:27
15 km
Donji Dusnik
arr. 08:28
dep. 08:28
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:29
dep. 08:29
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
18.5 km
Krastavce
arr. 08:37
dep. 08:37
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
25.6 km
Marina Kutina
arr. 08:48
dep. 08:48
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:16
dep. 09:16
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
43.1 km
Nis, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
44 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
46.1 km
arr. 09:31
dep. 09:31
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
49.8 km
11:40 13:25 (01:45)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 11:40
Veliki Krcimir, Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Semce
arr. 11:49
dep. 11:49
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 11:56
dep. 11:56
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
15 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
18.5 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
25.6 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
31 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
43.1 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
44 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
46.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
49.8 km
16:35 18:30 (01:55)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 16:35
Veliki Krcimir, Reka
arr. 16:36
dep. 16:36
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 16:37
dep. 16:37
1.6 km
Semce
arr. 16:40
dep. 16:50
3.3 km
Mali Vrtop
arr. 16:57
dep. 16:57
5.7 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
9.8 km
Veliki Vrtop
arr. 17:05
dep. 17:05
8.1 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:11
dep. 17:11
11.3 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:15
dep. 17:15
13.8 km
Donje Dragovlje
arr. 17:17
dep. 17:17
15.2 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
16.8 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:22
dep. 17:22
17.8 km
Donji Dusnik
arr. 17:23
dep. 17:23
18.1 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
18.7 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:26
dep. 17:26
19.8 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:29
dep. 17:29
21.3 km
Krastavce
arr. 17:32
dep. 17:32
23.4 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:35
dep. 17:35
24.8 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
28.4 km
Marina Kutina
arr. 17:43
dep. 17:43
29.4 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
30.8 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
31.7 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
32.6 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
33.3 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
33.8 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
35.5 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
36.8 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
39.3 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
40.6 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
41.3 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
42.2 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
43 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
43.5 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
44.1 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
45.9 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
46.8 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
48.9 km
arr. 18:21
dep. 18:21
50.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
52.6 km
19:15 20:55 (01:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Veliki Krcimir
dep. 19:15
Veliki Krcimir, Reka
arr. 19:17
dep. 19:17
0.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 19:21
dep. 19:21
2.2 km
Semce
arr. 19:24
dep. 19:24
3.9 km
Mali Vrtop
arr. 19:31
dep. 19:31
6.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
7 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 19:37
dep. 19:37
8.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 19:41
dep. 19:41
11 km
Donje Dragovlje
arr. 19:44
dep. 19:44
12.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
14 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Donji Dusnik
arr. 19:50
dep. 19:50
15.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
15.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 19:53
dep. 19:53
17 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 19:56
dep. 19:56
18.5 km
Krastavce
arr. 19:59
dep. 19:59
20.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
22 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:08
dep. 20:08
25.6 km
Marina Kutina
arr. 20:10
dep. 20:10
26.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
28 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
28.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
29.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:18
dep. 20:18
30.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:19
dep. 20:19
31 km
Taskovici
arr. 20:21
dep. 20:21
32.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:23
dep. 20:23
34 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
36.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
37.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:30
dep. 20:30
38.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
39.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:33
dep. 20:33
40.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:34
dep. 20:34
40.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:36
dep. 20:36
41.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:38
dep. 20:38
43.1 km
Nis, EI
arr. 20:40
dep. 20:40
44 km
Nis, Cele kula
arr. 20:43
dep. 20:43
46.1 km
arr. 20:47
dep. 20:47
47.5 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
49.8 km

Naselja Veliki Krcimir i Nis su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Krcimir je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.