Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Veliki Izvor - Zajecar timetable

thursday, 27.02.2020.
05:22 05:47 (00:25)
Viseci mostOkruzni sud
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Izvor, Viseci most
dep. 05:22
Veliki Izvor, Raskrsnica za Halovo
arr. 05:33
dep. 05:33
6.5 km
Veliki Izvor, Dom
arr. 05:32
dep. 05:32
5.8 km
Veliki Izvor, Skola
arr. 05:35
dep. 05:35
7.4 km
Zajecar, Timas - raskrsnica
arr. 05:40
dep. 05:40
9.1 km
arr. 05:42
dep. 05:42
9.8 km
Zajecar, Otpad
arr. 05:44
dep. 05:44
10.8 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 05:47
11.5 km
07:02 07:31 (00:29)
Viseci mostOkruzni sud
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Izvor, Viseci most
dep. 07:02
Veliki Izvor, Raskrsnica za Halovo
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Veliki Izvor, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
5.8 km
Veliki Izvor, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
7.4 km
Zajecar, Kacar
arr. 07:24
dep. 07:24
8.3 km
Zajecar, Timas - raskrsnica
arr. 07:26
dep. 07:26
9.1 km
arr. 07:28
dep. 07:28
9.8 km
Zajecar, Otpad
arr. 07:29
dep. 07:29
10.8 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 07:31
11.5 km
08:00 08:18 (00:18)
DomOkruzni sud
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Izvor, Dom
dep. 08:00
Veliki Izvor, Raskrsnica za Halovo
arr. 08:05
dep. 08:05
0.7 km
Veliki Izvor, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
1.6 km
Zajecar, Kacar
arr. 08:11
dep. 08:11
2.5 km
Zajecar, Timas - raskrsnica
arr. 08:13
dep. 08:13
3.3 km
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Zajecar, Otpad
arr. 08:16
dep. 08:16
5 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 08:18
5.7 km
08:32 08:57 (00:25)
Viseci mostOkruzni sud
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Izvor, Viseci most
dep. 08:32
Veliki Izvor, Raskrsnica za Halovo
arr. 08:43
dep. 08:43
6.5 km
Veliki Izvor, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
5.8 km
Veliki Izvor, Skola
arr. 08:45
dep. 08:45
7.4 km
Zajecar, Timas - raskrsnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9.1 km
arr. 08:52
dep. 08:52
9.8 km
Zajecar, Otpad
arr. 08:54
dep. 08:54
10.8 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 08:57
11.5 km
13:23 13:41 (00:18)
DomOkruzni sud
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Izvor, Dom
dep. 13:23
Veliki Izvor, Raskrsnica za Halovo
arr. 13:28
dep. 13:28
0.7 km
Veliki Izvor, Skola
arr. 13:30
dep. 13:30
1.6 km
Zajecar, Kacar
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Zajecar, Timas - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
3.3 km
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Zajecar, Otpad
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 13:41
5.7 km
14:37 15:02 (00:25)
Viseci mostOkruzni sud
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Izvor, Viseci most
dep. 14:37
Veliki Izvor, Raskrsnica za Halovo
arr. 14:48
dep. 14:48
6.5 km
Veliki Izvor, Dom
arr. 14:47
dep. 14:47
5.8 km
Veliki Izvor, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
7.4 km
Zajecar, Timas - raskrsnica
arr. 14:55
dep. 14:55
9.1 km
arr. 14:57
dep. 14:57
9.8 km
Zajecar, Otpad
arr. 14:59
dep. 14:59
10.8 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 15:02
11.5 km
14:57 15:26 (00:29)
Viseci mostOkruzni sud
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Izvor, Viseci most
dep. 14:57
Veliki Izvor, Raskrsnica za Halovo
arr. 15:13
dep. 15:13
6.5 km
Veliki Izvor, Dom
arr. 15:08
dep. 15:08
5.8 km
Veliki Izvor, Skola
arr. 15:15
dep. 15:15
7.4 km
Zajecar, Kacar
arr. 15:19
dep. 15:19
8.3 km
Zajecar, Timas - raskrsnica
arr. 15:21
dep. 15:21
9.1 km
arr. 15:23
dep. 15:23
9.8 km
Zajecar, Otpad
arr. 15:24
dep. 15:24
10.8 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 15:26
11.5 km
18:40 19:10 (00:30)
Viseci mostOkruzni sud
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Veliki Izvor, Viseci most
dep. 18:40
Veliki Izvor, Raskrsnica za Halovo
arr. 18:56
dep. 18:56
6.5 km
Veliki Izvor, Dom
arr. 18:51
dep. 18:51
5.8 km
Veliki Izvor, Skola
arr. 18:58
dep. 18:58
7.4 km
Zajecar, Timas - raskrsnica
arr. 19:03
dep. 19:03
9.1 km
arr. 19:05
dep. 19:05
9.8 km
Zajecar, Otpad
arr. 19:07
dep. 19:07
10.8 km
Zajecar, Okruzni sud
arr. 19:10
11.5 km

Naselja Veliki Izvor i Zajecar su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Veliki Izvor je u 05:22 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.