Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Vrbnica - Krusevac timetable

friday, 23.08.2019.
04:44 05:17 (00:33)
DomNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 04:44
Velika Vrbnica, P.
arr. 04:48
dep. 04:48
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 04:51
dep. 04:51
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 04:52
dep. 04:52
3 km
Trebotin, Put
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Mesevo, Put
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:00
dep. 05:00
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:02
dep. 05:02
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:04
dep. 05:04
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:06
dep. 05:06
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:11
dep. 05:11
12.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:12
dep. 05:12
13.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:13
dep. 05:13
14.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:14
dep. 05:14
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
16 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:17
17 km
05:00 05:30 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 05:00
Velika Vrbnica, P.
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 05:03
dep. 05:03
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Trebotin, Put
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Mesevo, Put
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:09
dep. 05:09
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:10
dep. 05:10
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:12
dep. 05:12
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:14
dep. 05:14
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:20
dep. 05:20
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:22
dep. 05:22
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:24
dep. 05:24
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:26
dep. 05:26
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:28
dep. 05:28
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:29
dep. 05:29
15.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:30
15.8 km
05:45 06:15 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 05:45
Velika Vrbnica, P.
arr. 05:46
dep. 05:46
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 05:48
dep. 05:48
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Trebotin, Put
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Mesevo, Put
arr. 05:52
dep. 05:52
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:55
dep. 05:55
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:57
dep. 05:57
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:59
dep. 05:59
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:05
dep. 06:05
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:09
dep. 06:09
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:11
dep. 06:11
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
15.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:15
15.8 km
06:11 06:40 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 06:11
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:16
dep. 06:16
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
12.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
14.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
16 km
06:11 06:45 (00:34)
DomNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 06:11
Zabare kod Krusevca
arr. 06:18
dep. 06:18
3.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
8.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
17 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
18.5 km
06:16 06:45 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 06:16
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:21
dep. 06:21
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:22
dep. 06:22
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Mesevo, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:34
dep. 06:34
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:41
dep. 06:41
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:42
dep. 06:42
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:43
dep. 06:43
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:45
18 km
06:45 07:15 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 06:45
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:46
dep. 06:46
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:47
dep. 06:47
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:48
dep. 06:48
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Trebotin, Put
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Mesevo, Put
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:55
dep. 06:55
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:57
dep. 06:57
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:59
dep. 06:59
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:05
dep. 07:05
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:07
dep. 07:07
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:09
dep. 07:09
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:11
dep. 07:11
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
15.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
15.8 km
07:14 07:45 (00:31)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 07:14
Velika Vrbnica, P.
arr. 07:18
dep. 07:18
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 07:20
dep. 07:20
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 07:21
dep. 07:21
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 07:22
dep. 07:22
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 07:24
dep. 07:24
5 km
Mesevo, Put
arr. 07:26
dep. 07:26
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 07:34
dep. 07:34
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 07:36
dep. 07:36
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:40
dep. 07:40
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:41
dep. 07:41
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:42
dep. 07:42
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:43
dep. 07:43
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:44
dep. 07:44
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
18 km
08:31 09:00 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 08:31
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
12.3 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
14.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
16 km
08:31 09:00 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 08:31
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:57
dep. 08:57
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
18 km
09:31 10:00 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 09:31
Velika Vrbnica, P.
arr. 09:33
dep. 09:33
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 09:35
dep. 09:35
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 09:36
dep. 09:36
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 09:37
dep. 09:37
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Mesevo, Put
arr. 09:41
dep. 09:41
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 09:45
dep. 09:45
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 09:47
dep. 09:47
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 09:51
dep. 09:51
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 09:53
dep. 09:53
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 09:55
dep. 09:55
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:56
dep. 09:56
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:57
dep. 09:57
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:58
dep. 09:58
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:59
dep. 09:59
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:00
18 km
10:31 11:00 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 10:31
Velika Vrbnica, P.
arr. 10:33
dep. 10:33
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 10:35
dep. 10:35
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 10:37
dep. 10:37
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 10:39
dep. 10:39
5 km
Mesevo, Put
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 10:45
dep. 10:45
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 10:47
dep. 10:47
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 10:49
dep. 10:49
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:57
dep. 10:57
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:58
dep. 10:58
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:59
dep. 10:59
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
18 km
12:00 12:30 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 12:00
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:02
dep. 12:02
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:03
dep. 12:03
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Trebotin, Put
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Mesevo, Put
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:10
dep. 12:10
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:12
dep. 12:12
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:14
dep. 12:14
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:20
dep. 12:20
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:24
dep. 12:24
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:26
dep. 12:26
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
15.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
15.8 km
12:31 13:00 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 12:31
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:36
dep. 12:36
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:38
dep. 12:38
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Mesevo, Put
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:47
dep. 12:47
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:49
dep. 12:49
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:51
dep. 12:51
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:56
dep. 12:56
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:57
dep. 12:57
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:58
dep. 12:58
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:59
dep. 12:59
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
18 km
13:00 13:30 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 13:00
Velika Vrbnica, P.
arr. 13:01
dep. 13:01
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:03
dep. 13:03
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:04
dep. 13:04
3 km
Trebotin, Put
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Mesevo, Put
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:09
dep. 13:09
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:10
dep. 13:10
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:12
dep. 13:12
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:16
dep. 13:16
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:18
dep. 13:18
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:20
dep. 13:20
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:22
dep. 13:22
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:24
dep. 13:24
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:26
dep. 13:26
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:28
dep. 13:28
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:29
dep. 13:29
15.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:30
15.8 km
13:31 14:00 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 13:31
Velika Vrbnica, P.
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Trebotin, Put
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Mesevo, Put
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:47
dep. 13:47
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:49
dep. 13:49
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:51
dep. 13:51
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:56
dep. 13:56
12.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:57
dep. 13:57
13.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:58
dep. 13:58
14.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
16 km
14:10 14:46 (00:36)
DomBivoljski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:10
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:13
dep. 14:13
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:16
dep. 14:16
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:20
dep. 14:20
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:30
dep. 14:30
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:34
dep. 14:34
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
16.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:46
17.9 km
14:16 14:47 (00:31)
DomNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:16
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:21
dep. 14:21
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Trebotin, Put
arr. 14:24
dep. 14:24
4 km
Mesevo, Put
arr. 14:26
dep. 14:26
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:32
dep. 14:32
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:34
dep. 14:34
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:36
dep. 14:36
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:41
dep. 14:41
12.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:42
dep. 14:42
13.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
14.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:47
17 km
14:46 15:15 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 14:46
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:48
dep. 14:48
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:50
dep. 14:50
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:51
dep. 14:51
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:52
dep. 14:52
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 14:54
dep. 14:54
5 km
Mesevo, Put
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:06
dep. 15:06
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:11
dep. 15:11
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:13
dep. 15:13
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:14
dep. 15:14
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:15
18 km
15:00 15:30 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 15:00
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:01
dep. 15:01
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:03
dep. 15:03
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:04
dep. 15:04
3 km
Trebotin, Put
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Mesevo, Put
arr. 15:07
dep. 15:07
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:09
dep. 15:09
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:10
dep. 15:10
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:12
dep. 15:12
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:14
dep. 15:14
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:18
dep. 15:18
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:20
dep. 15:20
12.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:22
dep. 15:22
13 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:24
dep. 15:24
13.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:26
dep. 15:26
14.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:28
dep. 15:28
15 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:29
dep. 15:29
15.3 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
15.8 km
15:46 16:15 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 15:46
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:51
dep. 15:51
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Trebotin, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
4 km
Mesevo, Put
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:02
dep. 16:02
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:04
dep. 16:04
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:11
dep. 16:11
12.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:12
dep. 16:12
13.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:13
dep. 16:13
14.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
16 km
16:01 16:32 (00:31)
DomNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 16:01
Velika Vrbnica, P.
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
9.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
10.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
12.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
13.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
14.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
17 km
17:46 18:15 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 17:46
Velika Vrbnica, P.
arr. 17:48
dep. 17:48
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 17:50
dep. 17:50
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 17:51
dep. 17:51
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 17:52
dep. 17:52
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 17:54
dep. 17:54
5 km
Mesevo, Put
arr. 17:56
dep. 17:56
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 18:04
dep. 18:04
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 18:06
dep. 18:06
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:12
dep. 18:12
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:13
dep. 18:13
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:14
dep. 18:14
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
18 km
19:46 20:15 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 19:46
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:48
dep. 19:48
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:50
dep. 19:50
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:51
dep. 19:51
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:52
dep. 19:52
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 19:54
dep. 19:54
5 km
Mesevo, Put
arr. 19:56
dep. 19:56
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:02
dep. 20:02
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:04
dep. 20:04
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:06
dep. 20:06
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:11
dep. 20:11
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:12
dep. 20:12
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:13
dep. 20:13
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:14
dep. 20:14
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
18 km
20:46 21:15 (00:29)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Vrbnica, Dom
dep. 20:46
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:49
dep. 20:49
1.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:50
dep. 20:50
2.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:51
dep. 20:51
3.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:52
dep. 20:52
4.5 km
Trebotin, Put
arr. 20:54
dep. 20:54
5 km
Mesevo, Put
arr. 20:56
dep. 20:56
6 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 21:00
dep. 21:00
7 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 21:02
dep. 21:02
8 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 21:04
dep. 21:04
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 21:06
dep. 21:06
10.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
12.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
13.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 21:11
dep. 21:11
14 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 21:12
dep. 21:12
15 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 21:13
dep. 21:13
16.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 21:14
dep. 21:14
17 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:15
18 km

Naselja Velika Vrbnica i Krusevac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Vrbnica je u 04:44 h, dok je poslednji polazak u 20:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.