Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Velika Plana - Svilajnac timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:00 05:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 05:02
dep. 05:02
0.5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 05:04
dep. 05:04
1 km
Velika Plana, Goša
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 05:20
dep. 05:20
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 05:21
dep. 05:21
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 05:33
dep. 05:33
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 05:35
dep. 05:35
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 05:37
dep. 05:37
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 05:40
23 km
06:30 07:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Velika Plana, Goša
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 06:48
dep. 06:48
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 06:54
dep. 06:54
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 07:03
dep. 07:03
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:10
23 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 11:04
dep. 11:04
1 km
Velika Plana, Goša
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 11:22
dep. 11:22
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 11:33
dep. 11:33
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 11:37
dep. 11:37
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 11:40
23 km
12:00 12:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Velika Plana, Goša
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:21
dep. 12:21
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 12:35
dep. 12:35
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 12:37
dep. 12:37
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:40
23 km
12:40 13:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:40
Donja Livadica, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Zabari, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
19 km
Vitezevo, Most
arr. 13:02
dep. 13:02
21 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
24 km
Svilajnac, Bus station
arr. 13:15
30 km
13:20 14:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:20
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:22
dep. 13:22
0.5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 13:24
dep. 13:24
1 km
Velika Plana, Goša
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
23 km
13:35 14:15 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:35
Donja Livadica, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
5 km
Zabari, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
14 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Vitezevo, Most
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 14:07
dep. 14:07
24 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:15
30 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:20
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
21 km
16:05 16:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:05
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:30
25 km
16:50 17:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:50
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:20
21 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 18:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 18:04
dep. 18:04
1 km
Velika Plana, Goša
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 18:07
dep. 18:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 18:14
dep. 18:14
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 18:18
dep. 18:18
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 18:20
dep. 18:20
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 18:24
dep. 18:24
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 18:33
dep. 18:33
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 18:35
dep. 18:35
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 18:37
dep. 18:37
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:40
23 km
18:20 19:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 18:20
Donja Livadica
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Zabari, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Porodin kod Zabara, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
14 km
Kusiljevo, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
17 km
Svilajnac, Bus station
arr. 19:00
23 km
20:30 21:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 20:30
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
15 km
Svilajnac, Bus station
arr. 21:00
25 km
21:40 22:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 21:40
Donja Livadica, Dom
arr. 21:46
dep. 21:46
5 km
Zabari, Center
arr. 21:55
dep. 21:55
14 km
Porodin kod Zabara
arr. 22:00
dep. 22:00
19 km
Vitezevo
arr. 22:02
dep. 22:02
21 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 22:06
dep. 22:06
24 km
Svilajnac, Bus station
arr. 22:15
30 km

Naselja Velika Plana i Svilajnac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.