Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Plana - Svilajnac timetable

tuesday, 11.08.2020.
05:00 05:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 05:02
dep. 05:02
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 05:04
dep. 05:04
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 05:20
dep. 05:20
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 05:21
dep. 05:21
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 05:33
dep. 05:33
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 05:35
dep. 05:35
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 05:37
dep. 05:37
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 05:40
23 km
06:30 07:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 06:48
dep. 06:48
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 06:54
dep. 06:54
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 07:03
dep. 07:03
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 07:10
23 km
12:00 12:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:14
dep. 12:14
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:21
dep. 12:21
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 12:35
dep. 12:35
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 12:37
dep. 12:37
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 12:40
23 km
12:40 13:15 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:40
Donja Livadica, Dom
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Zabari, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:00
dep. 13:00
19 km
Vitezevo, Most
arr. 13:02
dep. 13:02
21 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 13:06
dep. 13:06
24 km
Svilajnac, Bus station
arr. 13:15
30 km
13:20 14:00 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:20
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:22
dep. 13:22
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 13:38
dep. 13:38
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
23 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:20
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
12 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:50
21 km
16:05 16:30 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:05
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:30
25 km
16:50 17:20 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:50
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:20
21 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 18:00
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 18:04
dep. 18:04
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 18:07
dep. 18:07
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 18:14
dep. 18:14
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 18:18
dep. 18:18
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 18:20
dep. 18:20
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 18:21
dep. 18:21
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 18:24
dep. 18:24
12 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
13 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 18:33
dep. 18:33
18 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 18:35
dep. 18:35
19 km
Svilajnac, VIS
arr. 18:37
dep. 18:37
20 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:40
23 km
20:30 21:00 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 20:30
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
15 km
Svilajnac, Bus station
arr. 21:00
25 km
21:40 22:15 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 21:40
Donja Livadica, Dom
arr. 21:46
dep. 21:46
5 km
Zabari, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
14 km
Porodin kod Zabara
arr. 22:00
dep. 22:00
19 km
Vitezevo
arr. 22:02
dep. 22:02
21 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 22:06
dep. 22:06
24 km
Svilajnac, Bus station
arr. 22:15
30 km

Naselja Velika Plana i Svilajnac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Velika Plana - Svilajnac iznosi od 1,54 EUR do 1,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.