Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Velika Plana - Pozarevac timetable

friday, 17.08.2018.
05:20 06:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:27
dep. 05:27
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:31
dep. 05:31
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:38
dep. 05:38
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:43
dep. 05:43
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:47
dep. 05:47
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:49
dep. 05:49
23 km
Saraorci, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:54
dep. 05:54
26 km
Lugavcina
arr. 05:57
dep. 05:57
29 km
Lugavcina, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:01
dep. 06:01
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
34 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 06:06
dep. 06:06
36 km
Mala Krsna
arr. 06:11
dep. 06:11
40.5 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:12
dep. 06:12
41 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 06:20
dep. 06:20
48 km
Pozarevac, Morava
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:28
dep. 06:28
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:30
55 km
10:25 12:05 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:25
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:27
dep. 10:27
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:34
dep. 10:34
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 10:38
dep. 10:38
9 km
Krnjevo, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Krnjevo, Navip
arr. 10:54
dep. 10:54
15 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
18 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:02
dep. 11:02
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:04
dep. 11:04
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:14
dep. 11:14
26 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:15
dep. 11:15
27 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:18
dep. 11:18
28 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:20
dep. 11:20
29 km
Saraorci
arr. 11:24
dep. 11:24
31 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:28
dep. 11:28
34 km
Lugavcina
arr. 11:30
dep. 11:30
35 km
Lugavcina, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
36 km
Osipaonica, Mlin
arr. 11:36
dep. 11:36
38 km
Osipaonica, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
41 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
42 km
Mala Krsna
arr. 11:44
dep. 11:44
45 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Vranovo, B.Pumpa
arr. 11:56
dep. 11:56
56 km
Pozarevac, Morava
arr. 12:00
dep. 12:00
58 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:03
dep. 12:03
60 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:05
61 km
12:20 13:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:27
dep. 12:27
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 12:31
dep. 12:31
9 km
Krnjevo, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:38
dep. 12:38
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:39
dep. 12:39
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:43
dep. 12:43
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:45
dep. 12:45
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:47
dep. 12:47
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:49
dep. 12:49
23 km
Saraorci, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:54
dep. 12:54
26 km
Lugavcina
arr. 12:57
dep. 12:57
29 km
Lugavcina, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:01
dep. 13:01
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
34 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 13:06
dep. 13:06
36 km
Mala Krsna
arr. 13:11
dep. 13:11
40.5 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:12
dep. 13:12
41 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 13:20
dep. 13:20
48 km
Pozarevac, Morava
arr. 13:26
dep. 13:26
53 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:28
dep. 13:28
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
55 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
05:20 06:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:27
dep. 05:27
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:31
dep. 05:31
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:38
dep. 05:38
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:43
dep. 05:43
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:47
dep. 05:47
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:49
dep. 05:49
23 km
Saraorci, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:54
dep. 05:54
26 km
Lugavcina
arr. 05:57
dep. 05:57
29 km
Lugavcina, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:01
dep. 06:01
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
34 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 06:06
dep. 06:06
36 km
Mala Krsna
arr. 06:11
dep. 06:11
40.5 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:12
dep. 06:12
41 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 06:20
dep. 06:20
48 km
Pozarevac, Morava
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:28
dep. 06:28
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:30
55 km
12:20 13:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:27
dep. 12:27
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 12:31
dep. 12:31
9 km
Krnjevo, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:38
dep. 12:38
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:39
dep. 12:39
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:43
dep. 12:43
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:45
dep. 12:45
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:47
dep. 12:47
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:49
dep. 12:49
23 km
Saraorci, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:54
dep. 12:54
26 km
Lugavcina
arr. 12:57
dep. 12:57
29 km
Lugavcina, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:01
dep. 13:01
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
34 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 13:06
dep. 13:06
36 km
Mala Krsna
arr. 13:11
dep. 13:11
40.5 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:12
dep. 13:12
41 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 13:20
dep. 13:20
48 km
Pozarevac, Morava
arr. 13:26
dep. 13:26
53 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:28
dep. 13:28
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
55 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
05:20 06:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:27
dep. 05:27
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:31
dep. 05:31
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:38
dep. 05:38
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:43
dep. 05:43
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:45
dep. 05:45
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:47
dep. 05:47
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:49
dep. 05:49
23 km
Saraorci, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:54
dep. 05:54
26 km
Lugavcina
arr. 05:57
dep. 05:57
29 km
Lugavcina, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:01
dep. 06:01
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
34 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 06:06
dep. 06:06
36 km
Mala Krsna
arr. 06:11
dep. 06:11
40.5 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:12
dep. 06:12
41 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 06:20
dep. 06:20
48 km
Pozarevac, Morava
arr. 06:26
dep. 06:26
53 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 06:28
dep. 06:28
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:30
55 km
10:25 12:05 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:25
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:27
dep. 10:27
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:34
dep. 10:34
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 10:38
dep. 10:38
9 km
Krnjevo, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
Krnjevo, Navip
arr. 10:54
dep. 10:54
15 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
18 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
19 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:02
dep. 11:02
20 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:04
dep. 11:04
21 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
22 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:10
dep. 11:10
24 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:14
dep. 11:14
26 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:15
dep. 11:15
27 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:18
dep. 11:18
28 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:20
dep. 11:20
29 km
Saraorci
arr. 11:24
dep. 11:24
31 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:28
dep. 11:28
34 km
Lugavcina
arr. 11:30
dep. 11:30
35 km
Lugavcina, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
36 km
Osipaonica, Mlin
arr. 11:36
dep. 11:36
38 km
Osipaonica, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
41 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
42 km
Mala Krsna
arr. 11:44
dep. 11:44
45 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:46
dep. 11:46
47 km
Vranovo, B.Pumpa
arr. 11:56
dep. 11:56
56 km
Pozarevac, Morava
arr. 12:00
dep. 12:00
58 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:03
dep. 12:03
60 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:05
61 km
12:20 13:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:20
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:27
dep. 12:27
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 12:31
dep. 12:31
9 km
Krnjevo, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:38
dep. 12:38
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:39
dep. 12:39
15 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:43
dep. 12:43
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:45
dep. 12:45
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:47
dep. 12:47
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
22 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:49
dep. 12:49
23 km
Saraorci, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:54
dep. 12:54
26 km
Lugavcina
arr. 12:57
dep. 12:57
29 km
Lugavcina, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:01
dep. 13:01
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
34 km
Skobalj kod Smedereva
arr. 13:06
dep. 13:06
36 km
Mala Krsna
arr. 13:11
dep. 13:11
40.5 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:12
dep. 13:12
41 km
Pozarevac, Petrol station
arr. 13:20
dep. 13:20
48 km
Pozarevac, Morava
arr. 13:26
dep. 13:26
53 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:28
dep. 13:28
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
55 km

Naselja Velika Plana i Pozarevac su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 12:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.