Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Plana - Kragujevac timetable

wednesday, 15.07.2020.
06:45 08:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:45
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:53
dep. 06:53
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 06:59
dep. 06:59
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Donja Raca
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Raca, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Vucic
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Sipic, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
28 km
Veliko Krcmare
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Malo Krcmare
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Vojinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 07:42
dep. 07:42
41 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 07:47
dep. 07:47
44 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 07:51
dep. 07:51
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:00
54 km
12:30 13:51 (01:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:34
dep. 12:34
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:36
dep. 12:36
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
4.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:40
dep. 12:40
5.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:42
dep. 12:42
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:43
dep. 12:43
8.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:46
dep. 12:46
9.4 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:48
dep. 12:48
10.7 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 12:54
dep. 12:54
14.9 km
Donja Raca
arr. 12:58
dep. 12:58
18.1 km
Raca, Bus station
arr. 13:03
dep. 13:03
21.2 km
Vucic
arr. 13:07
dep. 13:07
23.8 km
Sipic, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
29 km
Veliko Krcmare
arr. 13:17
dep. 13:17
31.5 km
Malo Krcmare
arr. 13:20
dep. 13:20
34 km
Vojinovac
arr. 13:22
dep. 13:22
35.4 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 13:25
dep. 13:25
38.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 13:28
dep. 13:28
41.4 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
43.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:51
52.9 km
14:30 15:58 (01:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Donja Raca
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Raca, Bus station
arr. 15:14
dep. 15:14
22 km
Vucic
arr. 15:18
dep. 15:18
25 km
Sipic, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
28 km
Veliko Krcmare
arr. 15:26
dep. 15:26
31 km
Malo Krcmare
arr. 15:33
dep. 15:33
36 km
Vojinovac
arr. 15:38
dep. 15:38
39 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 15:40
dep. 15:40
41 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 15:44
dep. 15:44
44 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:48
dep. 15:48
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:58
54 km
18:04 19:00 (00:56)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 18:04
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:19
dep. 18:20
18 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:29
21 km
Batocina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
24 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
34 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
47 km
Kragujevac, Railway station
arr. 19:00
53 km
Velika Plana - Kragujevac timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
06:45 08:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:45
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 06:53
dep. 06:53
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 06:59
dep. 06:59
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Donja Raca
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Raca, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Vucic
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Sipic, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
28 km
Veliko Krcmare
arr. 07:28
dep. 07:28
31 km
Malo Krcmare
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Vojinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
39 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 07:42
dep. 07:42
41 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 07:47
dep. 07:47
44 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 07:51
dep. 07:51
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:00
54 km
12:30 13:51 (01:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:34
dep. 12:34
1.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:36
dep. 12:36
2.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
4.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:40
dep. 12:40
5.7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:42
dep. 12:42
7.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:43
dep. 12:43
8.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:46
dep. 12:46
9.4 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:48
dep. 12:48
10.7 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 12:54
dep. 12:54
14.9 km
Donja Raca
arr. 12:58
dep. 12:58
18.1 km
Raca, Bus station
arr. 13:03
dep. 13:03
21.2 km
Vucic
arr. 13:07
dep. 13:07
23.8 km
Sipic, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
29 km
Veliko Krcmare
arr. 13:17
dep. 13:17
31.5 km
Malo Krcmare
arr. 13:20
dep. 13:20
34 km
Vojinovac
arr. 13:22
dep. 13:22
35.4 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 13:25
dep. 13:25
38.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 13:28
dep. 13:28
41.4 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 13:31
dep. 13:31
43.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:51
52.9 km
14:30 15:58 (01:28)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:30
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
10.5 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Donja Raca
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Raca, Bus station
arr. 15:14
dep. 15:14
22 km
Vucic
arr. 15:18
dep. 15:18
25 km
Sipic, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
28 km
Veliko Krcmare
arr. 15:26
dep. 15:26
31 km
Malo Krcmare
arr. 15:33
dep. 15:33
36 km
Vojinovac
arr. 15:38
dep. 15:38
39 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 15:40
dep. 15:40
41 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 15:44
dep. 15:44
44 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:48
dep. 15:48
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:58
54 km
18:04 19:00 (00:56)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 18:04
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 18:19
dep. 18:20
18 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:29
21 km
Batocina, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
24 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:44
34 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
47 km
Kragujevac, Railway station
arr. 19:00
53 km

Naselja Velika Plana i Kragujevac su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 18:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.