Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Plana - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 16.07.2019.
03:30 06:17 (02:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 03:30
Veliko Orasje, Center
arr. 03:38
dep. 03:38
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 03:39
dep. 03:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 03:43
dep. 03:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 03:48
dep. 03:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 03:50
dep. 03:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 03:52
dep. 03:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 03:55
dep. 03:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 03:58
dep. 03:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 04:01
dep. 04:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:03
dep. 04:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:06
dep. 04:06
23 km
Saraorci, Center
arr. 04:09
dep. 04:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 04:11
dep. 04:11
26 km
Lugavcina, 2
arr. 04:16
dep. 04:16
29 km
Lugavcina
arr. 04:18
dep. 04:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:21
dep. 04:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:27
dep. 04:27
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:30
dep. 04:30
38 km
Mala Krsna
arr. 04:32
dep. 04:32
39 km
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
46 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
dep. 05:10
59 km
Seone, Oresac
arr. 05:17
dep. 05:17
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:40
dep. 05:40
79 km
Bolec, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
86 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:09
dep. 06:09
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:17
105 km
04:16 06:04 (01:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 04:16
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:20
dep. 04:21
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:27
dep. 04:28
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:32
dep. 04:33
18 km
arr. 04:36
dep. 04:36
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:48
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:58
dep. 04:59
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:04
dep. 05:05
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
62 km
Ripanj, Tunel
arr. 05:25
dep. 05:26
68 km
Ripanj, Klenje
arr. 05:32
dep. 05:33
73 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:49
dep. 05:50
85 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 05:56
dep. 05:57
91 km
arr. 06:04
101 km
05:10 07:45 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:10
Veliko Orasje, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:17
dep. 05:17
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:21
dep. 05:21
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:27
dep. 05:27
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:33
dep. 05:33
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:36
dep. 05:36
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:38
dep. 05:38
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:41
dep. 05:41
23 km
Saraorci, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:45
dep. 05:45
26 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
29 km
Lugavcina
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:54
dep. 05:54
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
38 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
46 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
dep. 06:38
59 km
Seone, Oresac
arr. 06:45
dep. 06:45
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:08
dep. 07:08
79 km
Bolec, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
86 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:37
dep. 07:37
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
105 km
05:30 07:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
92 km
05:30 08:05 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Veliko Orasje, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:59
dep. 05:59
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Saraorci, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:07
dep. 06:07
26 km
Lugavcina, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
29 km
Lugavcina
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
38 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
39 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
46 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
dep. 06:58
59 km
Seone, Oresac
arr. 07:05
dep. 07:05
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:20
dep. 07:20
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:28
dep. 07:28
79 km
Bolec, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
86 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:57
dep. 07:57
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
105 km
06:25 08:23 (01:58)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 06:25
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
18 km
arr. 06:43
dep. 06:43
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:05
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:15
dep. 07:16
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
62 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:36
dep. 07:37
68 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:43
dep. 07:43
73 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:58
dep. 08:04
85 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:10
dep. 08:16
91 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:23
101 km
06:30 07:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 06:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:50
89 km
07:25 08:45 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 07:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
92 km
09:10 10:25 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 09:10
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:15
dep. 10:15
84 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:25
89 km
09:32 11:00 (01:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 09:32
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:07
41 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:47
dep. 10:47
85 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:52
dep. 10:53
91 km
arr. 11:00
101 km
10:50 12:10 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:50
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
83 km
10:54 12:41 (01:47)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 10:54
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
18 km
arr. 11:14
dep. 11:14
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
dep. 11:32
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:42
dep. 11:43
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
62 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:04
68 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:10
dep. 12:11
73 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:26
dep. 12:27
85 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:33
dep. 12:34
91 km
arr. 12:41
101 km
11:30 14:17 (02:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:17
105 km
11:30 14:17 (02:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:30
Veliko Orasje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:01
dep. 12:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:03
dep. 12:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:06
dep. 12:06
23 km
Saraorci, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:11
dep. 12:11
26 km
Lugavcina, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
29 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
38 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
39 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
46 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
dep. 13:10
59 km
Seone, Oresac
arr. 13:17
dep. 13:17
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:30
dep. 13:30
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:40
dep. 13:40
79 km
Bolec, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
86 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:09
dep. 14:09
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:17
105 km
12:45 14:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 12:45
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
84 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:10
89 km
13:50 15:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:50
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:05
93 km
15:30 18:03 (02:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:30
Veliko Orasje, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Krnjevo, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:02
dep. 16:02
23 km
Saraorci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:06
dep. 16:06
26 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29 km
Lugavcina
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
38 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
39 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
46 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
dep. 16:58
59 km
Seone, Oresac
arr. 17:05
dep. 17:05
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:20
dep. 17:20
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
79 km
Bolec, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
86 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:03
105 km
15:34 17:30 (01:56)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 15:34
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
18 km
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:22
dep. 16:30
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
62 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:50
dep. 16:51
68 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:57
dep. 16:58
73 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:13
dep. 17:16
85 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:22
dep. 17:23
91 km
arr. 17:30
101 km
16:25 17:40 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:40
91 km
16:30 19:11 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:30
Veliko Orasje, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 17:03
dep. 17:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Saraorci, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:11
dep. 17:11
26 km
Lugavcina, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
29 km
Lugavcina
arr. 17:18
dep. 17:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:21
dep. 17:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
38 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
39 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
46 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
dep. 18:07
59 km
Seone, Oresac
arr. 18:14
dep. 18:14
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:27
dep. 18:27
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:35
dep. 18:35
79 km
Bolec, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
86 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:04
dep. 19:04
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:11
105 km
16:53 18:18 (01:25)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 16:53
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
41 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:10
dep. 18:11
91 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:18
101 km
17:30 19:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 17:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
92 km
18:50 20:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 18:50
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:05
93 km
19:15 21:04 (01:49)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 19:15
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
18 km
arr. 19:34
dep. 19:34
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
62 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
68 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
73 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
77 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:50
85 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:56
dep. 20:57
91 km
arr. 21:04
101 km
19:51 21:00 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:51
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:00
90 km
20:12 21:36 (01:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 20:12
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
41 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:23
dep. 21:23
85 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:28
dep. 21:29
91 km
arr. 21:36
101 km
Velika Plana - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
06:49 08:14 (01:25)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 06:49
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:59
dep. 07:00
13 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
41 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:06
dep. 08:07
91 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:14
101 km

Naselja Velika Plana i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 02h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 20:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.