Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Plana - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 25.06.2022.
04:13 06:04 (01:51)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 04:13
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 04:17
dep. 04:17
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 04:23
dep. 04:24
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:28
18 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 04:31
dep. 04:31
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:34
dep. 04:34
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:38
dep. 04:38
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:41
dep. 04:41
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:46
dep. 04:47
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:52
dep. 04:52
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 04:58
dep. 04:58
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:12
62 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
77 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 05:50
dep. 05:50
85 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 05:55
dep. 05:56
91 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:04
101 km
05:30 07:00 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
92 km
05:30 08:05 (02:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 05:30
Veliko Orasje, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:59
dep. 05:59
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Saraorci, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:07
dep. 06:07
26 km
Lugavcina, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
29 km
Lugavcina
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 06:25
dep. 06:25
38 km
Mala Krsna, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
39 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 06:30
dep. 06:30
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
46 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
dep. 06:58
59 km
Seone, Oresac
arr. 07:05
dep. 07:05
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:20
dep. 07:20
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:28
dep. 07:28
79 km
Bolec, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
86 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 07:57
dep. 07:57
100 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:05
105 km
06:33 08:31 (01:58)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 06:33
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:37
dep. 06:38
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:45
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:50
18 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:05
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:15
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:20
dep. 07:20
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:26
dep. 07:26
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:40
62 km
Ripanj, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
77 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:17
dep. 08:18
85 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:23
dep. 08:24
91 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 08:31
101 km
09:10 10:25 (01:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 09:10
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 10:15
dep. 10:15
84 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:25
89 km
10:50 12:10 (01:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 10:50
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:10
83 km
10:57 12:50 (01:53)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 10:57
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:01
dep. 11:02
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:09
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:14
18 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 11:17
dep. 11:17
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:21
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:25
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:35
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:47
dep. 11:48
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
62 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
77 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:36
dep. 12:37
85 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:42
dep. 12:43
91 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 12:50
101 km
11:30 14:17 (02:47)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 11:30
Veliko Orasje, Center
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:01
dep. 12:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:03
dep. 12:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:06
dep. 12:06
23 km
Saraorci, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:11
dep. 12:11
26 km
Lugavcina, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
29 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 12:30
dep. 12:30
38 km
Mala Krsna, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
39 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 12:35
dep. 12:35
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
46 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
dep. 13:10
59 km
Seone, Oresac
arr. 13:17
dep. 13:17
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:30
dep. 13:30
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:40
dep. 13:40
79 km
Bolec, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
86 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 14:09
dep. 14:09
100 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:17
105 km
13:50 15:05 (01:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 13:50
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:05
93 km
14:50 16:00 (01:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 14:50
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:00
93 km
15:30 18:03 (02:33)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 15:30
Veliko Orasje, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:42
dep. 15:42
9 km
Krnjevo, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:02
dep. 16:02
23 km
Saraorci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:06
dep. 16:06
26 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29 km
Lugavcina
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 16:23
dep. 16:23
38 km
Mala Krsna, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
39 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 16:27
dep. 16:27
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
46 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
dep. 16:58
59 km
Seone, Oresac
arr. 17:05
dep. 17:05
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:20
dep. 17:20
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
79 km
Bolec, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
86 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 17:55
dep. 17:55
100 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:03
105 km
15:53 17:50 (01:57)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 15:53
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:08
18 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 16:11
dep. 16:11
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:14
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:38
dep. 16:39
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:54
62 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:13
77 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 17:36
dep. 17:37
85 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 17:42
dep. 17:43
91 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:50
101 km
16:25 17:40 (01:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.10.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:25
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:40
91 km
16:30 19:11 (02:41)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 16:30
Veliko Orasje, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Krnjevo, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:52
dep. 16:52
14 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:01
dep. 17:01
20 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 17:03
dep. 17:03
21 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Saraorci, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:11
dep. 17:11
26 km
Lugavcina, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
29 km
Lugavcina
arr. 17:18
dep. 17:18
30 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:21
dep. 17:21
32 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
34 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
36 km
Skobalj kod Smedereva, 1 - KR.
arr. 17:30
dep. 17:30
38 km
Mala Krsna, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
39 km
Vranovo, Centar - rampa
arr. 17:35
dep. 17:35
41 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
44 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
46 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
47 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
49 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
50 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
51 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
52 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
53 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
54 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
57 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
dep. 18:07
59 km
Seone, Oresac
arr. 18:14
dep. 18:14
64 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
67 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:27
dep. 18:27
74 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:35
dep. 18:35
79 km
Bolec, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
86 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 19:04
dep. 19:04
100 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
105 km
17:30 19:00 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 17:30
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:00
92 km
18:50 20:05 (01:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 18:50
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:05
93 km
19:18 21:10 (01:52)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Railway station
dep. 19:18
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:22
dep. 19:23
6 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:29
dep. 19:34
13 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
18 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 19:41
dep. 19:41
21 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:44
26 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:48
31 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:51
34 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
41 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 20:02
dep. 20:02
48 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:08
dep. 20:08
54 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
62 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
77 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 20:56
dep. 20:57
85 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:02
dep. 21:03
91 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 21:10
101 km
19:51 21:00 (01:09)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Plana, Bus station
dep. 19:51
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:00
90 km

Naselja Velika Plana i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~97 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 02h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Plana je u 04:13 h, dok je poslednji polazak u 19:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.