Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Velika Ivanca - Mladenovac timetable

thursday, 27.02.2020.
04:15 05:00 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 04:15
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 04:16
dep. 04:16
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 04:18
dep. 04:18
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 04:20
dep. 04:20
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 04:22
dep. 04:22
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 04:24
dep. 04:24
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 04:25
dep. 04:25
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 04:26
dep. 04:26
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 04:27
dep. 04:27
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 04:28
dep. 04:28
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 04:30
dep. 04:30
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 04:31
dep. 04:31
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 04:33
dep. 04:33
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 04:38
dep. 04:38
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 04:41
dep. 04:41
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 04:46
dep. 04:46
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 04:47
dep. 04:47
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 04:49
dep. 04:49
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 04:52
dep. 04:52
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:00
17.8 km
05:45 06:30 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 05:45
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 05:46
dep. 05:46
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 05:54
dep. 05:54
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 05:55
dep. 05:55
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 05:56
dep. 05:56
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 05:57
dep. 05:57
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 06:00
dep. 06:00
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 06:01
dep. 06:01
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 06:03
dep. 06:03
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 06:11
dep. 06:11
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 06:17
dep. 06:17
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:19
dep. 06:19
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:22
dep. 06:22
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
17.8 km
05:55 06:30 (00:35)
RekaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Reka
dep. 05:55
Velika Ivanca, Prevale
arr. 05:56
dep. 05:56
0.5 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
1.4 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 06:00
dep. 06:00
1.9 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 06:01
dep. 06:01
2.3 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 06:03
dep. 06:03
2.8 km
Pruzatovac, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
4.9 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 06:11
dep. 06:11
6.1 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 06:16
dep. 06:16
7.8 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 06:17
dep. 06:17
8.4 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:22
dep. 06:22
9.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
13.6 km
06:45 07:30 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 06:45
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 06:46
dep. 06:46
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 06:52
dep. 06:52
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 06:54
dep. 06:54
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 06:55
dep. 06:55
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 06:56
dep. 06:56
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 06:57
dep. 06:57
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 06:58
dep. 06:58
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 07:00
dep. 07:00
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 07:01
dep. 07:01
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 07:11
dep. 07:11
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 07:17
dep. 07:17
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 07:19
dep. 07:19
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:22
dep. 07:22
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:30
17.8 km
07:50 08:35 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 07:50
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 07:51
dep. 07:51
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 07:55
dep. 07:55
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 07:57
dep. 07:57
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 07:59
dep. 07:59
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 08:00
dep. 08:00
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 08:01
dep. 08:01
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 08:02
dep. 08:02
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 08:03
dep. 08:03
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 08:05
dep. 08:05
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 08:06
dep. 08:06
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 08:16
dep. 08:16
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 08:22
dep. 08:22
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 08:24
dep. 08:24
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 08:27
dep. 08:27
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:35
17.8 km
09:45 10:30 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 09:45
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 09:46
dep. 09:46
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 09:48
dep. 09:48
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 09:50
dep. 09:50
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 09:52
dep. 09:52
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 09:54
dep. 09:54
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 09:55
dep. 09:55
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 09:56
dep. 09:56
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 09:57
dep. 09:57
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 09:58
dep. 09:58
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 10:00
dep. 10:00
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 10:01
dep. 10:01
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 10:03
dep. 10:03
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 10:11
dep. 10:11
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 10:16
dep. 10:16
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 10:17
dep. 10:17
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 10:19
dep. 10:19
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 10:22
dep. 10:22
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:30
17.8 km
11:45 12:30 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 11:45
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 11:46
dep. 11:46
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 11:50
dep. 11:50
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 11:52
dep. 11:52
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 11:54
dep. 11:54
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 11:55
dep. 11:55
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 11:56
dep. 11:56
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 11:57
dep. 11:57
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 11:58
dep. 11:58
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 12:00
dep. 12:00
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 12:01
dep. 12:01
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 12:11
dep. 12:11
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 12:17
dep. 12:17
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 12:19
dep. 12:19
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:22
dep. 12:22
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:30
17.8 km
12:55 13:40 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 12:55
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 12:56
dep. 12:56
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 12:58
dep. 12:58
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 13:00
dep. 13:00
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 13:02
dep. 13:02
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 13:04
dep. 13:04
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 13:05
dep. 13:05
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 13:06
dep. 13:06
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 13:07
dep. 13:07
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 13:08
dep. 13:08
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 13:10
dep. 13:10
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 13:11
dep. 13:11
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 13:21
dep. 13:21
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 13:26
dep. 13:26
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 13:27
dep. 13:27
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 13:29
dep. 13:29
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:32
dep. 13:32
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:40
17.8 km
14:15 15:00 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 14:15
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 14:16
dep. 14:16
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 14:20
dep. 14:20
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 14:22
dep. 14:22
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 14:26
dep. 14:26
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 14:30
dep. 14:30
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 14:31
dep. 14:31
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 14:33
dep. 14:33
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 14:41
dep. 14:41
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 14:46
dep. 14:46
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 14:47
dep. 14:47
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 14:49
dep. 14:49
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:52
dep. 14:52
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:00
17.8 km
14:55 15:30 (00:35)
RekaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Reka
dep. 14:55
Velika Ivanca, Prevale
arr. 14:56
dep. 14:56
0.5 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 14:57
dep. 14:57
1 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 14:58
dep. 14:58
1.4 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
1.9 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 15:01
dep. 15:01
2.3 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 15:03
dep. 15:03
2.8 km
Pruzatovac, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
4.9 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 15:11
dep. 15:11
6.1 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 15:16
dep. 15:16
7.8 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 15:17
dep. 15:17
8.4 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 15:19
dep. 15:19
9 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 15:22
dep. 15:22
9.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:30
13.6 km
16:15 17:00 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 16:15
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 16:16
dep. 16:16
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 16:18
dep. 16:18
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 16:22
dep. 16:22
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 16:24
dep. 16:24
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 16:25
dep. 16:25
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 16:26
dep. 16:26
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 16:27
dep. 16:27
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 16:28
dep. 16:28
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 16:33
dep. 16:33
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 16:41
dep. 16:41
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 16:46
dep. 16:46
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 16:47
dep. 16:47
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:49
dep. 16:49
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:52
dep. 16:52
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:00
17.8 km
17:45 18:30 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 17:45
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 17:46
dep. 17:46
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 17:48
dep. 17:48
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 17:50
dep. 17:50
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 17:52
dep. 17:52
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 17:54
dep. 17:54
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 17:55
dep. 17:55
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 17:56
dep. 17:56
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 17:57
dep. 17:57
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 17:58
dep. 17:58
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 18:00
dep. 18:00
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 18:01
dep. 18:01
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 18:03
dep. 18:03
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 18:11
dep. 18:11
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 18:16
dep. 18:16
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 18:17
dep. 18:17
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 18:19
dep. 18:19
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 18:22
dep. 18:22
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:30
17.8 km
20:15 21:00 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 20:15
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 20:16
dep. 20:16
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 20:20
dep. 20:20
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 20:22
dep. 20:22
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 20:24
dep. 20:24
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 20:25
dep. 20:25
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 20:26
dep. 20:26
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 20:27
dep. 20:27
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 20:28
dep. 20:28
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 20:30
dep. 20:30
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 20:31
dep. 20:31
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 20:33
dep. 20:33
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 20:41
dep. 20:41
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 20:46
dep. 20:46
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 20:47
dep. 20:47
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 20:49
dep. 20:49
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 20:52
dep. 20:52
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:00
17.8 km
22:05 22:50 (00:45)
StrugaraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Velika Ivanca, Strugara
dep. 22:05
Velika Ivanca, Trskova bara
arr. 22:06
dep. 22:06
0.3 km
Velika Ivanca, Livade
arr. 22:08
dep. 22:08
2 km
Velika Ivanca, Zapis
arr. 22:10
dep. 22:10
2.5 km
Velika Ivanca, Igraliste
arr. 22:12
dep. 22:12
3.3 km
Velika Ivanca, Groblje
arr. 22:14
dep. 22:14
3.8 km
Velika Ivanca, Reka
arr. 22:15
dep. 22:15
4.2 km
Velika Ivanca, Prevale
arr. 22:16
dep. 22:16
4.7 km
Velika Ivanca, Jankovica kapija
arr. 22:17
dep. 22:17
5.2 km
Velika Ivanca, Pijaca
arr. 22:18
dep. 22:18
5.6 km
Velika Ivanca, Skola
arr. 22:20
dep. 22:20
6.1 km
Velika Ivanca, Jankovici
arr. 22:21
dep. 22:21
6.5 km
Velika Ivanca, Majdan
arr. 22:23
dep. 22:23
7 km
Pruzatovac, Center
arr. 22:28
dep. 22:28
8.1 km
Pruzatovac, Jablanica
arr. 22:31
dep. 22:31
10.3 km
Pruzatovac, Zabran
arr. 22:36
dep. 22:36
12 km
Meduluzje, Ravni gaj
arr. 22:37
dep. 22:37
12.6 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 22:39
dep. 22:39
13.2 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 22:42
dep. 22:42
14.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:50
17.8 km

Naselja Velika Ivanca i Mladenovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Velika Ivanca je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.