Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Ub timetable

friday, 16.11.2018.
05:30 06:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:50
dep. 05:50
12.3 km
Loznica kod Valjeva
arr. 05:53
dep. 05:53
15.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
20.1 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 06:02
dep. 06:02
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 06:05
dep. 06:05
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
26.2 km
Murgas
arr. 06:10
dep. 06:10
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 06:13
dep. 06:13
31.4 km
arr. 06:20
35 km
06:45 07:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:45
Valjevo, Krušik
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:57
dep. 06:57
5.4 km
Popucke
arr. 06:58
dep. 06:58
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
26.2 km
Murgas
arr. 07:21
dep. 07:21
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 07:24
dep. 07:24
31.4 km
arr. 07:35
35 km
07:15 08:25 (01:10)
Kazneno popravni dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Kazneno popravni dom
dep. 07:15
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
4.4 km
Popucke, Iverak
arr. 07:46
dep. 07:46
10.4 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:59
dep. 07:59
16.4 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
19.4 km
arr. 08:08
dep. 08:08
-69.6 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
26.4 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
28.4 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
30.4 km
Murgas
arr. 08:18
dep. 08:18
32.4 km
Ub, Vučijak
arr. 08:21
dep. 08:21
34.4 km
arr. 08:25
37.4 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:14
dep. 08:14
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:18
dep. 08:18
16 km
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Stepanje
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Bajevac, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Murgas
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
arr. 08:45
33 km
09:10 10:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:10
Valjevo, Krušik
arr. 09:16
dep. 09:16
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:20
dep. 09:20
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:22
dep. 09:22
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:23
dep. 09:23
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 09:26
dep. 09:26
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 09:40
dep. 09:40
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 09:42
dep. 09:42
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 09:44
dep. 09:44
26.2 km
Murgas
arr. 09:46
dep. 09:46
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 09:49
dep. 09:49
31.4 km
arr. 10:00
35 km
10:00 10:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
arr. 10:23
dep. 10:23
20 km
Murgas
arr. 10:33
dep. 10:33
28 km
arr. 10:40
33 km
10:40 11:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:40
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Gornja Grabovica
arr. 10:48
dep. 10:48
6 km
Kozlicic
arr. 10:51
dep. 10:51
9 km
Brankovina
arr. 10:53
dep. 10:53
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:58
dep. 10:58
16 km
Cucuge
arr. 11:06
dep. 11:06
24 km
Trvdojevac
arr. 11:09
dep. 11:09
27 km
Zvizdar
arr. 11:11
dep. 11:11
29 km
Sovljak kod Uba
arr. 11:15
dep. 11:15
31 km
Gunjevac
arr. 11:19
dep. 11:19
33 km
arr. 11:25
36 km
12:30 13:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
22 km
Bajevac, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:06
dep. 13:06
26 km
Murgas
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Ub, Vučijak
arr. 13:12
dep. 13:12
30 km
arr. 13:20
33 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Stepanje
arr. 14:01
dep. 14:01
22 km
Bajevac, I
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Bajevac, II
arr. 14:07
dep. 14:07
26 km
Murgas
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Ub, Vučijak
arr. 14:12
dep. 14:12
30 km
arr. 14:15
33 km
14:30 15:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Stepanje
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Bajevac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Bajevac, II
arr. 15:07
dep. 15:07
26 km
Murgas
arr. 15:10
dep. 15:10
28 km
Ub, Vučijak
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
arr. 15:15
33 km
16:00 16:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:00
Valjevo, Krušik
arr. 16:06
dep. 16:06
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:10
dep. 16:10
3.6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:11
dep. 16:11
4.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:12
dep. 16:12
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:13
dep. 16:13
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 16:16
dep. 16:16
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 16:31
dep. 16:31
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 16:33
dep. 16:33
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 16:35
dep. 16:35
26.2 km
Murgas
arr. 16:37
dep. 16:37
28.6 km
Ub, Vučijak
arr. 16:40
dep. 16:40
31.4 km
arr. 16:50
35 km
16:50 17:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:50
Valjevo, Krušik
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Valjevo, Most
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Popucke, Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
15 km
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Stepanje
arr. 17:21
dep. 17:21
22 km
Bajevac, I
arr. 17:24
dep. 17:24
24 km
Bajevac, II
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Murgas
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Ub, Vučijak
arr. 17:32
dep. 17:32
30 km
arr. 17:35
33 km
18:00 18:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:00
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
12 km
arr. 18:22
dep. 18:22
20 km
Murgas
arr. 18:31
dep. 18:31
28 km
arr. 18:37
33 km
20:00 20:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:00
Popucke, Iverak 1
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
arr. 20:23
dep. 20:23
20 km
Stepanje
arr. 20:26
dep. 20:26
22 km
Bajevac, I
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Bajevac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Murgas
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Ub, Vučijak
arr. 20:36
dep. 20:36
30 km
arr. 20:40
33 km

Naselja Valjevo i Ub su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.