Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Valjevo - Sabac timetable

friday, 17.08.2018.
07:00 08:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Brankovina
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:38
31 km
Draginje
arr. 07:49
dep. 07:49
41 km
Vladimirci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Ridjake
arr. 08:03
dep. 08:03
55 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
60 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
66 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
71 km
08:00 09:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Gornja Grabovica
arr. 08:10
dep. 08:10
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Kozlicic
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Brankovina
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Gola Glava
arr. 08:26
dep. 08:26
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 08:30
dep. 08:30
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
26 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 08:36
dep. 08:36
27 km
Mali Bosnjak
arr. 08:40
dep. 08:40
31 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 08:41
dep. 08:41
32 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 08:42
dep. 08:42
33 km
Draginje
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 08:47
dep. 08:47
38 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Lojanice, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
47 km
Ridjake, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
50 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
53 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:10
dep. 09:10
61 km
Sabac, Bus station
arr. 09:15
66 km
08:00 09:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:14
dep. 08:14
12 km
Loznica kod Valjeva
arr. 08:18
dep. 08:18
16 km
Slovac
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Stepanje
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Bajevac, Skola
arr. 08:30
dep. 08:30
26 km
Murgas
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
arr. 08:45
dep. 08:45
33 km
Takovo kod Uba
arr. 08:53
dep. 08:53
37 km
Vrelo kod Uba
arr. 08:56
dep. 08:56
40 km
Donji Banjani
arr. 09:05
dep. 09:05
45 km
Kozuar
arr. 09:10
dep. 09:10
49 km
Vukona
arr. 09:12
dep. 09:12
51 km
Suvo Selo, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
53 km
Mesarci, II
arr. 09:17
dep. 09:17
56 km
Debrc, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
61 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:28
dep. 09:28
67 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 09:29
dep. 09:29
68 km
Trbusac, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
72 km
Orid
arr. 09:36
dep. 09:36
75 km
Misar, Dom
arr. 09:39
dep. 09:39
79 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:42
dep. 09:42
82 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
87 km
10:00 11:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:15
dep. 10:15
8.7 km
Kozlicic
arr. 10:17
dep. 10:17
10.3 km
Brankovina
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 10:24
dep. 10:24
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
16.7 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Gola Glava
arr. 10:33
dep. 10:33
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:34
dep. 10:34
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:43
dep. 10:43
31.2 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 10:46
dep. 10:46
32.5 km
Mali Bosnjak
arr. 10:49
dep. 10:49
35.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
38.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Draginje
arr. 10:55
dep. 10:55
40.9 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 10:58
dep. 10:58
44.8 km
Matijevac
arr. 11:01
dep. 11:01
48.5 km
Lojanice
arr. 11:04
dep. 11:04
52.1 km
Ridjake
arr. 11:07
dep. 11:07
54.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
57.3 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
67.6 km
12:00 13:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Gornja Grabovica
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 12:11
dep. 12:11
3 km
Kozlicic
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Brankovina
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Gola Glava
arr. 12:29
dep. 12:29
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 12:33
dep. 12:33
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 12:42
dep. 12:42
27 km
Mali Bosnjak
arr. 12:45
dep. 12:45
31 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 12:46
dep. 12:46
32 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 12:47
dep. 12:47
33 km
Draginje
arr. 12:50
dep. 12:50
36 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 12:52
dep. 12:52
38 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 12:58
dep. 12:58
44 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
47 km
Ridjake, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
50 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
53 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:19
dep. 13:19
61 km
Sabac, Bus station
arr. 13:25
66 km
12:45 14:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:45
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gola Glava
arr. 13:18
dep. 13:18
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
31.2 km
Draginje
arr. 13:42
dep. 13:42
40.9 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
48.5 km
Lojanice
arr. 13:51
dep. 13:51
52.1 km
Ridjake
arr. 13:55
dep. 13:55
54.8 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
67.6 km
13:55 15:15 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:55
Koceljeva, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
31 km
Draginje
arr. 14:50
dep. 14:50
41 km
Sabac, Bus station
arr. 15:15
69 km
15:05 16:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:05
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Gornja Grabovica
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Kozlicic
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Brankovina
arr. 15:16
dep. 15:16
11 km
Blizonje
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 15:21
dep. 15:21
16 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Gola Glava
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 15:29
dep. 15:29
24 km
Druzetic kod Koceljeve, G
arr. 15:31
dep. 15:31
26 km
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 15:32
dep. 15:32
27 km
Koceljeva, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
31 km
Mali Bosnjak
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Draginje
arr. 15:46
dep. 15:46
41 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 15:48
dep. 15:48
43 km
Matijevac
arr. 15:54
dep. 15:54
49 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
52 km
Ridjake, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
58 km
Mala Vranjska
arr. 16:05
dep. 16:05
60 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:13
dep. 16:13
66 km
Sabac, Bus station
arr. 16:20
71 km
16:45 18:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:45
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
35 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
70 km
18:35 20:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:35
Gornja Grabovica
arr. 18:44
dep. 18:44
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 18:46
dep. 18:46
3 km
Kozlicic
arr. 18:47
dep. 18:47
4 km
Brankovina
arr. 18:50
dep. 18:50
6 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 18:54
dep. 18:54
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 18:59
dep. 18:59
13 km
Gola Glava
arr. 19:04
dep. 19:04
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 19:07
dep. 19:07
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 19:08
dep. 19:08
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Koceljeva, Ilin Krst
arr. 19:19
dep. 19:19
27 km
Mali Bosnjak
arr. 19:22
dep. 19:22
31 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
32 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:24
dep. 19:24
33 km
Draginje
arr. 19:27
dep. 19:27
36 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:29
dep. 19:29
38 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:35
dep. 19:35
44 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
47 km
Ridjake, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
50 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
53 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:54
dep. 19:54
61 km
Sabac, Bus station
arr. 20:00
66 km
18:51 20:10 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:51
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
34 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
71 km
19:20 20:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:20
Draginje
arr. 20:15
dep. 20:15
41 km
Sabac, Bus station
arr. 20:40
69 km

Naselja Valjevo i Sabac su međusobno udaljena ~71 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.