Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Sabac timetable

friday, 14.08.2020.
07:00 08:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Brankovina, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:38
31 km
Draginje, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
41 km
Ridjake, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
55 km
Cerovac kod Sapca, Zadruga
arr. 08:10
dep. 08:10
60 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 08:18
dep. 08:18
66 km
Sabac, Bus station
arr. 08:25
71 km
08:00 09:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Gornja Grabovica
arr. 08:10
dep. 08:10
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Kozlicic
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Brankovina, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Gola Glava
arr. 08:26
dep. 08:26
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 08:30
dep. 08:30
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 08:36
dep. 08:36
27 km
Mali Bosnjak
arr. 08:40
dep. 08:40
31 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 08:41
dep. 08:41
32 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 08:42
dep. 08:42
33 km
Draginje, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 08:47
dep. 08:47
38 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 08:53
dep. 08:53
44 km
Lojanice, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
47 km
Ridjake, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
50 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
53 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:10
dep. 09:10
61 km
Sabac, Bus station
arr. 09:15
66 km
10:00 11:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:15
dep. 10:15
8.7 km
Kozlicic
arr. 10:17
dep. 10:17
10.3 km
Brankovina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 10:24
dep. 10:24
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
16.7 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Gola Glava
arr. 10:33
dep. 10:33
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:34
dep. 10:34
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:43
dep. 10:43
31.2 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
dep. 10:46
32.5 km
Mali Bosnjak
arr. 10:49
dep. 10:49
35.1 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
38.1 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Draginje, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
40.9 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 10:58
dep. 10:58
44.8 km
Matijevac
arr. 11:01
dep. 11:01
48.5 km
Lojanice
arr. 11:04
dep. 11:04
52.1 km
Ridjake, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
54.8 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
57.3 km
Sabac, Bus station
arr. 11:30
67.6 km
12:00 13:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Gornja Grabovica
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 12:11
dep. 12:11
3 km
Kozlicic
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Brankovina, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Gola Glava
arr. 12:29
dep. 12:29
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 12:33
dep. 12:33
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 12:42
dep. 12:42
27 km
Mali Bosnjak
arr. 12:45
dep. 12:45
31 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 12:46
dep. 12:46
32 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 12:47
dep. 12:47
33 km
Draginje, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
36 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 12:52
dep. 12:52
38 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 12:58
dep. 12:58
44 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
47 km
Ridjake, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
50 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
53 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:19
dep. 13:19
61 km
Sabac, Bus station
arr. 13:25
66 km
12:45 14:10 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:45
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gola Glava
arr. 13:18
dep. 13:18
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
31.2 km
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
40.9 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
48.5 km
Lojanice
arr. 13:51
dep. 13:51
52.1 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
54.8 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
67.6 km
15:05 16:20 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:05
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Gornja Grabovica
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Kozlicic
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Brankovina, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
11 km
Blizonje
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 15:21
dep. 15:21
16 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Gola Glava
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 15:29
dep. 15:29
24 km
Druzetic kod Koceljeve, G
arr. 15:31
dep. 15:31
26 km
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 15:32
dep. 15:32
27 km
Koceljeva, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
31 km
Mali Bosnjak
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Draginje, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
41 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 15:48
dep. 15:48
43 km
Matijevac
arr. 15:54
dep. 15:54
49 km
Lojanice, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
52 km
Ridjake, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
55 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
58 km
Mala Vranjska
arr. 16:05
dep. 16:05
60 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:13
dep. 16:13
66 km
Sabac, Bus station
arr. 16:20
71 km
16:45 18:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:45
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
35 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
70 km
18:35 20:00 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:35
Gornja Grabovica
arr. 18:44
dep. 18:44
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 18:46
dep. 18:46
3 km
Kozlicic
arr. 18:47
dep. 18:47
4 km
Brankovina, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
6 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 18:54
dep. 18:54
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 18:59
dep. 18:59
13 km
Gola Glava
arr. 19:04
dep. 19:04
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 19:07
dep. 19:07
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 19:08
dep. 19:08
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:19
dep. 19:19
27 km
Mali Bosnjak
arr. 19:22
dep. 19:22
31 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 19:23
dep. 19:23
32 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 19:24
dep. 19:24
33 km
Draginje, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
36 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
38 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 19:35
dep. 19:35
44 km
Lojanice, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
47 km
Ridjake, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
50 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
53 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:54
dep. 19:54
61 km
Sabac, Bus station
arr. 20:00
66 km
18:51 20:10 (01:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:51
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
34 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
71 km

Naselja Valjevo i Sabac su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:51 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Valjevo - Sabac iznosi od 4,50 EUR do 4,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.