Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Pozega timetable

monday, 18.02.2019.
09:03 10:47 (01:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 09:03
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 09:25
dep. 09:25
15 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 09:29
dep. 09:29
19 km
arr. 09:41
dep. 09:41
30 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 09:48
dep. 09:48
35 km
arr. 09:54
dep. 09:55
39 km
Kosjeric, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:07
48 km
Tubici, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
52 km
Kalenici, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:30
61 km
Otanj, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
65 km
Glumac, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:40
67 km
Pozega, Railway station
arr. 10:47
73 km
10:16 11:42 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 10:16
Kosjeric, Railway station
arr. 11:12
dep. 11:13
48 km
Pozega, Railway station
arr. 11:42
73 km
14:03 15:45 (01:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 14:03
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 14:25
dep. 14:25
15 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 14:29
dep. 14:30
19 km
arr. 14:42
dep. 14:42
30 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 14:49
dep. 14:49
35 km
arr. 14:55
dep. 14:55
39 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
48 km
Tubici, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:14
52 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:28
61 km
Otanj, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
65 km
Glumac, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
67 km
Pozega, Railway station
arr. 15:45
73 km
16:47 18:26 (01:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 16:47
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 17:08
dep. 17:08
15 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
arr. 17:24
dep. 17:24
30 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 17:31
dep. 17:31
35 km
arr. 17:37
dep. 17:37
39 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:53
48 km
Tubici, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
52 km
Kalenici, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
61 km
Otanj, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
65 km
Glumac, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
67 km
Pozega, Railway station
arr. 18:26
73 km
18:20 19:52 (01:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 18:20
Kosjeric, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:23
48 km
Pozega, Railway station
arr. 19:52
73 km
21:04 22:32 (01:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 21:04
arr. 21:38
dep. 21:38
30 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 21:45
dep. 21:45
35 km
arr. 21:51
dep. 21:51
39 km
Kosjeric, Railway station
arr. 22:02
dep. 22:03
48 km
Kalenici, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:17
61 km
Pozega, Railway station
arr. 22:32
73 km
22:26 23:52 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 22:26
Kosjeric, Railway station
arr. 23:22
dep. 23:23
48 km
Pozega, Railway station
arr. 23:52
73 km

Naselja Valjevo i Pozega su međusobno udaljena ~73 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 26min., a najduže 01h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 09:03 h, dok je poslednji polazak u 22:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.