Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Petnica kod Valjeva timetable

monday, 24.02.2020.
05:10 05:17 (00:07)
Bus stationS. brdo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:10
Valjevo, Juzna kapija
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 05:17
4 km
05:40 06:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:40
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 05:42
dep. 05:42
0.2 km
arr. 05:44
dep. 05:44
0.7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 05:46
dep. 05:46
1 km
arr. 05:48
dep. 05:48
1.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 05:50
dep. 05:50
1.9 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 05:51
dep. 05:51
2.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 05:53
dep. 05:53
2.7 km
arr. 05:54
dep. 05:54
3.1 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
3.4 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Valjevo, Topola
arr. 05:57
dep. 05:57
4.5 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 05:58
dep. 05:58
5.2 km
Petnica kod Valjeva
arr. 06:00
6.3 km
06:36 07:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 06:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:37
dep. 06:37
0.3 km
arr. 06:38
dep. 06:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:39
dep. 06:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:41
dep. 06:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:42
dep. 06:42
2.5 km
arr. 06:44
dep. 06:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:46
dep. 06:46
3.3 km
arr. 06:48
dep. 06:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:50
dep. 06:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:51
dep. 06:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
arr. 06:54
dep. 06:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:55
dep. 06:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:56
dep. 06:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 06:57
dep. 06:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 07:00
8.6 km
06:40 07:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:40
arr. 06:53
dep. 06:53
3.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:56
dep. 06:56
4.1 km
Petnica kod Valjeva
arr. 07:00
6.5 km
07:00 07:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Petnica kod Valjeva
arr. 07:14
7 km
07:36 08:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 07:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:37
dep. 07:37
0.3 km
arr. 07:38
dep. 07:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:39
dep. 07:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:41
dep. 07:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:42
dep. 07:42
2.5 km
arr. 07:44
dep. 07:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:46
dep. 07:46
3.3 km
arr. 07:48
dep. 07:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:50
dep. 07:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 07:51
dep. 07:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 07:53
dep. 07:53
5 km
arr. 07:54
dep. 07:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 07:55
dep. 07:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:56
dep. 07:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 07:57
dep. 07:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 07:58
dep. 07:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 08:00
8.6 km
08:36 09:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 08:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 08:37
dep. 08:37
0.3 km
arr. 08:38
dep. 08:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:39
dep. 08:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 08:41
dep. 08:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 08:42
dep. 08:42
2.5 km
arr. 08:44
dep. 08:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 08:46
dep. 08:46
3.3 km
arr. 08:48
dep. 08:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 08:50
dep. 08:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 08:51
dep. 08:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 08:53
dep. 08:53
5 km
arr. 08:54
dep. 08:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 08:55
dep. 08:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 08:56
dep. 08:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 08:57
dep. 08:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 08:58
dep. 08:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 09:00
8.6 km
09:36 10:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 09:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 09:37
dep. 09:37
0.3 km
arr. 09:38
dep. 09:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:39
dep. 09:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 09:41
dep. 09:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 09:42
dep. 09:42
2.5 km
arr. 09:44
dep. 09:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 09:46
dep. 09:46
3.3 km
arr. 09:48
dep. 09:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 09:50
dep. 09:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 09:51
dep. 09:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 09:53
dep. 09:53
5 km
arr. 09:54
dep. 09:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 09:55
dep. 09:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 09:56
dep. 09:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 09:57
dep. 09:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 09:58
dep. 09:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 10:00
8.6 km
10:41 11:00 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:41
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 10:42
dep. 10:42
0.2 km
arr. 10:44
dep. 10:44
0.7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 10:46
dep. 10:46
1 km
arr. 10:48
dep. 10:48
1.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 10:50
dep. 10:50
1.9 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 10:51
dep. 10:51
2.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 10:53
dep. 10:53
2.7 km
arr. 10:54
dep. 10:54
3.1 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 10:55
dep. 10:55
3.4 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 10:56
dep. 10:56
4.3 km
Valjevo, Topola
arr. 10:57
dep. 10:57
4.5 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 10:58
dep. 10:58
5.2 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:00
6.3 km
11:00 11:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Petnica kod Valjeva
arr. 11:14
7 km
11:36 12:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 11:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 11:37
dep. 11:37
0.3 km
arr. 11:38
dep. 11:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:39
dep. 11:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 11:41
dep. 11:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 11:42
dep. 11:42
2.5 km
arr. 11:44
dep. 11:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:46
dep. 11:46
3.3 km
arr. 11:48
dep. 11:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:50
dep. 11:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 11:51
dep. 11:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
arr. 11:54
dep. 11:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 11:55
dep. 11:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:56
dep. 11:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 11:57
dep. 11:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 12:00
8.6 km
12:36 13:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 12:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 12:37
dep. 12:37
0.3 km
arr. 12:38
dep. 12:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:39
dep. 12:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 12:41
dep. 12:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 12:42
dep. 12:42
2.5 km
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:46
dep. 12:46
3.3 km
arr. 12:48
dep. 12:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:50
dep. 12:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 12:51
dep. 12:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 12:53
dep. 12:53
5 km
arr. 12:54
dep. 12:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:55
dep. 12:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:56
dep. 12:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 12:57
dep. 12:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 12:58
dep. 12:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 13:00
8.6 km
12:50 13:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:50
arr. 13:03
dep. 13:03
3.5 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:06
dep. 13:06
4.1 km
Petnica kod Valjeva
arr. 13:10
6.5 km
13:36 14:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 13:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:37
dep. 13:37
0.3 km
arr. 13:38
dep. 13:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:39
dep. 13:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:41
dep. 13:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:42
dep. 13:42
2.5 km
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:46
dep. 13:46
3.3 km
arr. 13:48
dep. 13:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 13:50
dep. 13:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 13:51
dep. 13:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
arr. 13:54
dep. 13:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:55
dep. 13:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:56
dep. 13:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 13:58
dep. 13:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 14:00
8.6 km
14:36 15:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 14:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:37
dep. 14:37
0.3 km
arr. 14:38
dep. 14:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:39
dep. 14:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:41
dep. 14:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:42
dep. 14:42
2.5 km
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:46
dep. 14:46
3.3 km
arr. 14:48
dep. 14:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 14:50
dep. 14:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:51
dep. 14:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:53
dep. 14:53
5 km
arr. 14:54
dep. 14:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:55
dep. 14:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:56
dep. 14:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 14:57
dep. 14:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 14:58
dep. 14:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:00
8.6 km
14:55 15:29 (00:34)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 14:55
arr. 14:57
dep. 14:57
2 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
3 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
4 km
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:29
11 km
15:30 15:37 (00:07)
Bus stationS. brdo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:30
Valjevo, Juzna kapija
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 15:37
4 km
15:36 16:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 15:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:37
dep. 15:37
0.3 km
arr. 15:38
dep. 15:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:39
dep. 15:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:41
dep. 15:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:42
dep. 15:42
2.5 km
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:46
dep. 15:46
3.3 km
arr. 15:48
dep. 15:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:50
dep. 15:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 15:51
dep. 15:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 15:53
dep. 15:53
5 km
arr. 15:54
dep. 15:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:55
dep. 15:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:56
dep. 15:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 15:57
dep. 15:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 16:00
8.6 km
16:36 17:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 16:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 16:37
dep. 16:37
0.3 km
arr. 16:38
dep. 16:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:39
dep. 16:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 16:41
dep. 16:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 16:42
dep. 16:42
2.5 km
arr. 16:44
dep. 16:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 16:46
dep. 16:46
3.3 km
arr. 16:48
dep. 16:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 16:50
dep. 16:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 16:51
dep. 16:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 16:53
dep. 16:53
5 km
arr. 16:54
dep. 16:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 16:55
dep. 16:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 16:56
dep. 16:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 16:57
dep. 16:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:00
8.6 km
17:41 18:00 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:41
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 17:42
dep. 17:42
0.2 km
arr. 17:44
dep. 17:44
0.7 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 17:46
dep. 17:46
1 km
arr. 17:48
dep. 17:48
1.4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 17:50
dep. 17:50
1.9 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 17:51
dep. 17:51
2.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 17:53
dep. 17:53
2.7 km
arr. 17:54
dep. 17:54
3.1 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 17:55
dep. 17:55
3.4 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:56
dep. 17:56
4.3 km
Valjevo, Topola
arr. 17:57
dep. 17:57
4.5 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 17:58
dep. 17:58
5.2 km
Petnica kod Valjeva
arr. 18:00
6.3 km
18:36 19:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 18:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 18:37
dep. 18:37
0.3 km
arr. 18:38
dep. 18:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:39
dep. 18:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 18:41
dep. 18:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 18:42
dep. 18:42
2.5 km
arr. 18:44
dep. 18:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:46
dep. 18:46
3.3 km
arr. 18:48
dep. 18:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:50
dep. 18:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 18:51
dep. 18:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 18:53
dep. 18:53
5 km
arr. 18:54
dep. 18:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 18:55
dep. 18:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 18:56
dep. 18:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 18:57
dep. 18:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 18:58
dep. 18:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 19:00
8.6 km
19:15 19:29 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:15
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 19:19
dep. 19:19
2 km
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 19:23
dep. 19:23
4 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
Petnica kod Valjeva
arr. 19:29
7 km
19:36 20:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 19:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 19:37
dep. 19:37
0.3 km
arr. 19:38
dep. 19:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:39
dep. 19:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 19:41
dep. 19:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 19:42
dep. 19:42
2.5 km
arr. 19:44
dep. 19:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:46
dep. 19:46
3.3 km
arr. 19:48
dep. 19:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 19:50
dep. 19:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 19:51
dep. 19:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 19:53
dep. 19:53
5 km
arr. 19:54
dep. 19:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 19:55
dep. 19:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 19:56
dep. 19:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 19:57
dep. 19:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 19:58
dep. 19:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 20:00
8.6 km
20:36 21:00 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 20:36
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:37
dep. 20:37
0.3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
0.8 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:39
dep. 20:39
1.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 20:41
dep. 20:41
2.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 20:42
dep. 20:42
2.5 km
arr. 20:44
dep. 20:44
3 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 20:46
dep. 20:46
3.3 km
arr. 20:48
dep. 20:48
3.7 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:50
dep. 20:50
4.2 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 20:51
dep. 20:51
4.5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 20:53
dep. 20:53
5 km
arr. 20:54
dep. 20:54
5.4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 20:55
dep. 20:55
5.7 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:56
dep. 20:56
6.6 km
Valjevo, Topola
arr. 20:57
dep. 20:57
6.8 km
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 20:58
dep. 20:58
7.5 km
Petnica kod Valjeva
arr. 21:00
8.6 km

Naselja Valjevo i Petnica kod Valjeva su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 20:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.