Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Pecka timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 05:47
dep. 05:47
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Pricevic
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 05:55
dep. 05:55
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:05
dep. 06:05
25 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:15
dep. 06:15
31 km
Osecina, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
34 km
Osecina, Jadar
arr. 06:30
dep. 06:30
37 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 06:35
dep. 06:35
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 06:40
dep. 06:40
40 km
Gunjaci, centar
arr. 06:50
dep. 06:50
47 km
Pecka, Center
arr. 07:00
51 km
09:15 10:40 (01:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:15
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
25 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
28 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
34 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 10:25
dep. 10:25
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 10:31
dep. 10:31
43 km
Gunjaci
arr. 10:35
dep. 10:35
47 km
Pecka, Center
arr. 10:40
51 km
13:15 14:45 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 13:32
dep. 13:32
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Pricevic
arr. 13:37
dep. 13:37
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 13:40
dep. 13:40
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 13:45
dep. 13:45
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 14:00
dep. 14:00
31 km
Osecina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Osecina, Jadar
arr. 14:15
dep. 14:15
37 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 14:25
dep. 14:25
40 km
Gunjaci, centar
arr. 14:35
dep. 14:35
47 km
Pecka, Center
arr. 14:45
51 km
15:00 16:25 (01:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:00
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
34 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
dep. 16:00
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:02
dep. 16:02
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:10
dep. 16:10
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Gunjaci
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Pecka, Center
arr. 16:25
51 km
19:39 21:17 (01:38)
Donja GrabovicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 19:39
arr. 19:41
dep. 19:41
2 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
3 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
4 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
5.6 km
arr. 20:12
dep. 20:12
8.4 km
Zlataric, Ribari
arr. 20:17
dep. 20:17
12.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 20:22
dep. 20:22
16.7 km
Pricevic
arr. 20:25
dep. 20:25
19.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 20:28
dep. 20:28
21.7 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 20:32
dep. 20:32
24.7 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 20:37
dep. 20:37
28.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 20:41
dep. 20:41
31.7 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 20:44
dep. 20:44
34.6 km
Osecina, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
37.6 km
Osecina, AS
arr. 20:49
dep. 20:49
38.2 km
Osecina, Jadar
arr. 20:54
dep. 20:54
40.5 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
44 km
Bastav, S. kuce
arr. 21:04
dep. 21:04
47.1 km
Gunjaci, centar
arr. 21:10
dep. 21:10
51.2 km
Pecka, Center
arr. 21:17
55.1 km
Valjevo - Pecka timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 05:47
dep. 05:47
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Pricevic
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 05:55
dep. 05:55
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:05
dep. 06:05
25 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:15
dep. 06:15
31 km
Osecina, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
34 km
Osecina, Jadar
arr. 06:30
dep. 06:30
37 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 06:35
dep. 06:35
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 06:40
dep. 06:40
40 km
Gunjaci, centar
arr. 06:50
dep. 06:50
47 km
Pecka, Center
arr. 07:00
51 km
09:15 10:40 (01:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:15
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
25 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
28 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
34 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 10:17
dep. 10:17
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 10:25
dep. 10:25
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 10:31
dep. 10:31
43 km
Gunjaci
arr. 10:35
dep. 10:35
47 km
Pecka, Center
arr. 10:40
51 km
13:15 14:45 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 13:32
dep. 13:32
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Pricevic
arr. 13:37
dep. 13:37
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 13:40
dep. 13:40
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 13:45
dep. 13:45
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 14:00
dep. 14:00
31 km
Osecina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Osecina, Jadar
arr. 14:15
dep. 14:15
37 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 14:25
dep. 14:25
40 km
Gunjaci, centar
arr. 14:35
dep. 14:35
47 km
Pecka, Center
arr. 14:45
51 km
15:00 16:25 (01:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:00
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
34 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
dep. 16:00
37 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:02
dep. 16:02
38 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:10
dep. 16:10
40 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Gunjaci
arr. 16:20
dep. 16:20
47 km
Pecka, Center
arr. 16:25
51 km
19:39 21:17 (01:38)
Donja GrabovicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 19:39
arr. 19:41
dep. 19:41
2 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
3 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
4 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
5.6 km
arr. 20:12
dep. 20:12
8.4 km
Zlataric, Ribari
arr. 20:17
dep. 20:17
12.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 20:22
dep. 20:22
16.7 km
Pricevic
arr. 20:25
dep. 20:25
19.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 20:28
dep. 20:28
21.7 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 20:32
dep. 20:32
24.7 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 20:37
dep. 20:37
28.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 20:41
dep. 20:41
31.7 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 20:44
dep. 20:44
34.6 km
Osecina, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
37.6 km
Osecina, AS
arr. 20:49
dep. 20:49
38.2 km
Osecina, Jadar
arr. 20:54
dep. 20:54
40.5 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
44 km
Bastav, S. kuce
arr. 21:04
dep. 21:04
47.1 km
Gunjaci, centar
arr. 21:10
dep. 21:10
51.2 km
Pecka, Center
arr. 21:17
55.1 km

Naselja Valjevo i Pecka su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.