Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Osecina timetable

wednesday, 22.05.2019.
05:30 06:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 05:47
dep. 05:47
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Pricevic
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 05:55
dep. 05:55
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:00
dep. 06:00
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:05
dep. 06:05
25 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:15
dep. 06:15
31 km
Osecina, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
34 km
Osecina, Jadar
arr. 06:30
37 km
06:01 06:58 (00:57)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 06:01
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
arr. 06:15
dep. 06:15
5.4 km
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Zlataric, Ribari
arr. 06:26
dep. 06:26
12.3 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 06:31
dep. 06:31
16.5 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 06:33
dep. 06:33
17.9 km
Pricevic
arr. 06:34
dep. 06:34
18.9 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 06:37
dep. 06:37
21.5 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:41
dep. 06:41
24.5 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:46
dep. 06:46
28.3 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:50
dep. 06:50
31.5 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:53
dep. 06:53
34.4 km
Osecina, Center
arr. 06:58
38 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 07:14
dep. 07:14
14 km
Pricevic
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:19
dep. 07:19
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Osecina, Center
arr. 07:40
34 km
09:15 10:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:15
Zlataric, Ribari
arr. 09:23
dep. 09:23
8 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:38
dep. 09:38
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:42
dep. 09:42
25 km
Dragijevica
arr. 09:45
dep. 09:45
28 km
Osecina, Center
arr. 09:55
dep. 10:10
34 km
Osecina, Jadar
arr. 10:15
37 km
13:15 14:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
arr. 13:25
dep. 13:25
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 13:32
dep. 13:32
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Pricevic
arr. 13:37
dep. 13:37
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 13:40
dep. 13:40
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 13:45
dep. 13:45
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 14:00
dep. 14:00
31 km
Osecina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Osecina, Jadar
arr. 14:15
37 km
15:00 16:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:00
Zlataric, Ribari
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Pricevic
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:23
dep. 15:23
21 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Dragijevica
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Osecina, Center
arr. 15:40
dep. 15:55
34 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
37 km
16:46 17:43 (00:57)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 16:46
arr. 16:47
dep. 16:47
0.8 km
arr. 17:00
dep. 17:00
5.4 km
arr. 17:06
dep. 17:06
8.2 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:11
dep. 17:11
12.3 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 17:16
dep. 17:16
16.5 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 17:18
dep. 17:18
17.9 km
Pricevic
arr. 17:19
dep. 17:19
18.9 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 17:22
dep. 17:22
21.5 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:26
dep. 17:26
24.5 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:31
dep. 17:31
28.3 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 17:35
dep. 17:35
31.5 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 17:38
dep. 17:38
34.4 km
Osecina, Center
arr. 17:43
38 km
19:11 19:57 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:11
Osecina, AS
arr. 19:57
34.3 km
19:39 20:54 (01:15)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Donja Grabovica
dep. 19:39
arr. 19:41
dep. 19:41
0 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 20:00
96 km
Valjevo, Jadar
arr. 20:06
dep. 20:06
0 km
arr. 20:12
dep. 20:12
0 km
Zlataric, Ribari
arr. 20:17
dep. 20:17
104.5 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 20:22
dep. 20:22
108.7 km
Pricevic
arr. 20:25
dep. 20:25
111.1 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 20:28
dep. 20:28
113.7 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 20:32
dep. 20:32
116.7 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 20:37
dep. 20:37
120.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 20:41
dep. 20:41
123.7 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 20:44
dep. 20:44
126.6 km
Osecina, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
129.6 km
Osecina, AS
arr. 20:49
dep. 20:49
130.2 km
Osecina, Jadar
arr. 20:54
132.5 km

Naselja Valjevo i Osecina su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.