Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Obrenovac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:30 06:59 (01:29)
Bus stationTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
12.3 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
15.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
20.1 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 06:02
dep. 06:02
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 06:05
dep. 06:05
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
26.2 km
Murgas, Magacin
arr. 06:10
dep. 06:10
28.6 km
Ub, Vucijak
arr. 06:13
dep. 06:13
31.4 km
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 06:24
dep. 06:24
37.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
40.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:29
dep. 06:29
42.3 km
Loncanik, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
44.4 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
49.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
53.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
57.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
60.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
62.4 km
07:15 09:00 (01:45)
Kazneno popravni domBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
4.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
16.4 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
19.4 km
arr. 08:08
dep. 08:08
24.4 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
26.4 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
28.4 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
30.4 km
Murgas, Magacin
arr. 08:18
dep. 08:18
32.4 km
Ub, Vucijak
arr. 08:21
dep. 08:21
34.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
37.4 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
40.4 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
42.4 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:34
dep. 08:34
45.4 km
Loncanik, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
48.4 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
52.4 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
57.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
60.4 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
64.4 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
69.4 km
10:00 11:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
arr. 10:23
dep. 10:23
20 km
Murgas, Magacin
arr. 10:33
dep. 10:33
28 km
arr. 10:40
dep. 10:40
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:49
dep. 10:49
41 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
48 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
53 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
65 km
12:30 13:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
22 km
Bajevac, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:06
dep. 13:06
26 km
Murgas, Magacin
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Ub, Vucijak
arr. 13:12
dep. 13:12
30 km
arr. 13:20
dep. 13:20
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:30
dep. 13:30
41 km
Loncanik, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
44 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
48 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
65 km
13:30 14:50 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Stepanje
arr. 14:01
dep. 14:01
22 km
Bajevac, I
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Bajevac, II
arr. 14:07
dep. 14:07
26 km
Murgas, Magacin
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Ub, Vucijak
arr. 14:12
dep. 14:12
30 km
arr. 14:15
dep. 14:15
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 14:23
dep. 14:23
41 km
Loncanik, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
44 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
48 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
65 km
14:30 15:50 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Stepanje
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Bajevac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Bajevac, II
arr. 15:07
dep. 15:07
26 km
Murgas, Magacin
arr. 15:10
dep. 15:10
28 km
Ub, Vucijak
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 15:23
dep. 15:23
41 km
Loncanik, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
44 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
65 km
16:00 17:21 (01:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:00
Valjevo, Krušik
arr. 16:06
dep. 16:06
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:10
dep. 16:10
3.6 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:11
dep. 16:11
4.8 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:12
dep. 16:12
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:13
dep. 16:13
6.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:16
dep. 16:16
8.6 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 16:31
dep. 16:31
22.6 km
Bajevac, Skola
arr. 16:33
dep. 16:33
24.3 km
Bajevac, Groblje
arr. 16:35
dep. 16:35
26.2 km
Murgas, Magacin
arr. 16:37
dep. 16:37
28.6 km
Ub, Vucijak
arr. 16:40
dep. 16:40
31.4 km
arr. 16:50
dep. 16:50
35 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 16:54
dep. 16:54
37.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
40.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:58
dep. 16:58
42.3 km
Loncanik, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
44.4 km
Piroman, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
46.9 km
Stubline, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
49.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:09
dep. 17:09
53.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:13
dep. 17:13
57.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:21
61.5 km
16:50 18:10 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:50
Valjevo, Krušik
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
15 km
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Stepanje
arr. 17:21
dep. 17:21
22 km
Bajevac, I
arr. 17:24
dep. 17:24
24 km
Bajevac, II
arr. 17:27
dep. 17:27
26 km
Murgas, Magacin
arr. 17:30
dep. 17:30
28 km
Ub, Vucijak
arr. 17:32
dep. 17:32
30 km
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 17:38
dep. 17:38
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 17:43
dep. 17:43
41 km
Loncanik, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
44 km
Piroman, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
48 km
Stubline, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
65 km
18:00 19:12 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:00
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
12 km
arr. 18:22
dep. 18:22
20 km
Murgas, Magacin
arr. 18:31
dep. 18:31
28 km
arr. 18:37
dep. 18:37
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
36 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:46
dep. 18:46
41 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
48 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
53 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
65 km
20:00 21:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:00
Popucke, Iverak 1
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
12 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
15 km
arr. 20:23
dep. 20:23
20 km
Stepanje
arr. 20:26
dep. 20:26
22 km
Bajevac, I
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Bajevac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
26 km
Murgas, Magacin
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Ub, Vucijak
arr. 20:36
dep. 20:36
30 km
arr. 20:40
dep. 20:40
33 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 20:43
dep. 20:43
36 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
38 km
Milorci, Valjevski put
arr. 20:49
dep. 20:49
41 km
Loncanik, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
44 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
48 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
53 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
56 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
60 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
65 km

Naselja Valjevo i Obrenovac su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.