Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Lukavac kod Valjeva timetable

monday, 24.02.2020.
04:58 05:21 (00:23)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 04:58
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 04:59
dep. 04:59
0.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 05:00
dep. 05:00
0.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1.4 km
arr. 05:04
dep. 05:04
2.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 05:05
dep. 05:05
2.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:06
dep. 05:06
3.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 05:07
dep. 05:07
3.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:09
dep. 05:09
4.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:11
dep. 05:11
5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:13
dep. 05:13
6 km
Popucke, Dezba
arr. 05:14
dep. 05:14
6.6 km
arr. 05:15
dep. 05:15
7.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:18
dep. 05:18
9.1 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:20
dep. 05:20
10.3 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:21
10.5 km
05:00 05:11 (00:11)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:00
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:11
10 km
05:15 05:43 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:15
Valjevo, Krušik
arr. 05:18
dep. 05:18
1 km
arr. 05:19
dep. 05:19
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:20
dep. 05:20
3 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 05:22
dep. 05:22
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:23
dep. 05:23
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:24
dep. 05:24
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:25
dep. 05:25
6 km
arr. 05:26
dep. 05:26
7 km
Popucke, Drum
arr. 05:29
dep. 05:29
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:31
dep. 05:31
9 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje
arr. 05:33
dep. 05:33
10 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje - raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
11 km
Lukavac kod Valjeva, Raskrsnica Gaj - L. kuce
arr. 05:39
dep. 05:39
13 km
Lukavac kod Valjeva, Prodavnica
arr. 05:41
dep. 05:41
14 km
Lukavac kod Valjeva, Novo selo
arr. 05:43
15 km
05:30 05:47 (00:17)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:47
10.1 km
06:00 06:12 (00:12)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:00
Valjevo, Krušik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:12
10 km
06:02 06:32 (00:30)
Kafana Beograd2 - Centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Kafana Beograd
dep. 06:02
Valjevo, Pivara
arr. 06:04
dep. 06:04
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 06:05
dep. 06:05
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:07
dep. 06:07
1.8 km
arr. 06:08
dep. 06:08
2.2 km
arr. 06:09
dep. 06:09
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:11
dep. 06:11
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 06:12
dep. 06:12
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:13
dep. 06:13
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:14
dep. 06:14
4.5 km
Valjevo, Pumpa
arr. 06:15
dep. 06:15
4.7 km
arr. 06:16
dep. 06:16
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:18
dep. 06:18
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:19
dep. 06:19
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:20
dep. 06:20
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:21
dep. 06:21
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:22
dep. 06:22
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:23
dep. 06:23
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 06:24
dep. 06:24
9.7 km
arr. 06:25
dep. 06:25
10.2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
13.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:32
13.6 km
06:05 06:24 (00:19)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:05
Valjevo, Krušik
arr. 06:09
dep. 06:09
2 km
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
10 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:24
12 km
07:00 07:12 (00:12)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:12
10 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:09
dep. 07:09
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Popucke, J. kuce
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Popucke, Spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
8 km
Popucke, Jovan. kuce
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Zabrdica
arr. 07:19
dep. 07:19
11 km
Popucke, Drum
arr. 07:26
dep. 07:26
15.5 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:28
dep. 07:28
16.5 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje
arr. 07:30
dep. 07:30
17.5 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje - raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
18.5 km
Lukavac kod Valjeva, Raskrsnica Gaj - L. kuce
arr. 07:36
dep. 07:36
20.5 km
Lukavac kod Valjeva, Prodavnica
arr. 07:38
dep. 07:38
21.5 km
Lukavac kod Valjeva, Novo selo
arr. 07:40
22.5 km
07:45 08:04 (00:19)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:45
Valjevo, Krušik
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:53
dep. 07:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:56
dep. 07:56
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:04
10 km
08:00 08:11 (00:11)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:11
10 km
08:35 08:48 (00:13)
Krušik2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Krušik
dep. 08:35
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:39
dep. 08:39
1.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:42
dep. 08:42
3.6 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
6.7 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:48
8.2 km
09:00 09:12 (00:12)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:12
10 km
10:00 10:11 (00:11)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:11
10 km
10:20 10:39 (00:19)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:20
Valjevo, Krušik
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:39
10 km
11:15 11:26 (00:11)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:26
10 km
11:15 11:34 (00:19)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:26
dep. 11:26
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:31
dep. 11:31
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:34
10 km
11:50 12:03 (00:13)
Krušik2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Krušik
dep. 11:50
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:54
dep. 11:54
1.7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:57
dep. 11:57
3.6 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:01
dep. 12:01
6.7 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:03
8.2 km
12:00 12:12 (00:12)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:12
10 km
12:30 12:41 (00:11)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:41
10 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:39
dep. 12:39
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Popucke, J. kuce
arr. 12:41
dep. 12:41
7 km
Popucke, Spomenik
arr. 12:44
dep. 12:44
8 km
Popucke, Jovan. kuce
arr. 12:45
dep. 12:45
9 km
Zabrdica
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Popucke, Drum
arr. 12:56
dep. 12:56
15.5 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
16.5 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje
arr. 13:00
dep. 13:00
17.5 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje - raskrsnica
arr. 13:02
dep. 13:02
18.5 km
Lukavac kod Valjeva, Raskrsnica Gaj - L. kuce
arr. 13:06
dep. 13:06
20.5 km
Lukavac kod Valjeva, Prodavnica
arr. 13:08
dep. 13:08
21.5 km
Lukavac kod Valjeva, Novo selo
arr. 13:10
22.5 km
13:00 13:28 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:00
Valjevo, Krušik
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:07
dep. 13:07
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:09
dep. 13:09
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
arr. 13:11
dep. 13:11
7 km
Popucke, Drum
arr. 13:14
dep. 13:14
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje
arr. 13:18
dep. 13:18
10 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje - raskrsnica
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Lukavac kod Valjeva, Raskrsnica Gaj - L. kuce
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Lukavac kod Valjeva, Prodavnica
arr. 13:26
dep. 13:26
14 km
Lukavac kod Valjeva, Novo selo
arr. 13:28
15 km
13:12 13:42 (00:30)
Kafana Beograd2 - Centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Kafana Beograd
dep. 13:12
Valjevo, Pivara
arr. 13:14
dep. 13:14
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 13:15
dep. 13:15
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 13:17
dep. 13:17
1.8 km
arr. 13:18
dep. 13:18
2.2 km
arr. 13:19
dep. 13:19
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:21
dep. 13:21
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 13:22
dep. 13:22
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:23
dep. 13:23
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Valjevo, Pumpa
arr. 13:25
dep. 13:25
4.7 km
arr. 13:26
dep. 13:26
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:28
dep. 13:28
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:29
dep. 13:29
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:30
dep. 13:30
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:31
dep. 13:31
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:32
dep. 13:32
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:33
dep. 13:33
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 13:34
dep. 13:34
9.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
10.2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:38
dep. 13:38
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
13.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:42
13.6 km
13:15 13:36 (00:21)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
Valjevo, Krušik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:27
dep. 13:27
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:36
10 km
13:30 13:45 (00:15)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:45
10 km
13:55 14:14 (00:19)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:55
Valjevo, Krušik
arr. 13:59
dep. 13:59
2 km
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:06
dep. 14:06
7.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:14
12 km
14:15 14:26 (00:11)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:26
10 km
14:30 14:45 (00:15)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:45
10 km
15:07 15:36 (00:29)
Kafana Beograd2 - Centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Kafana Beograd
dep. 15:07
Valjevo, Pivara
arr. 15:08
dep. 15:08
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 15:09
dep. 15:09
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:10
dep. 15:10
1.8 km
arr. 15:11
dep. 15:11
2.2 km
arr. 15:12
dep. 15:12
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:14
dep. 15:14
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:15
dep. 15:15
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:16
dep. 15:16
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:20
dep. 15:20
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:21
dep. 15:21
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:22
dep. 15:22
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:24
dep. 15:24
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:26
dep. 15:26
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:28
dep. 15:28
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 15:29
dep. 15:29
9.7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
10.2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:35
dep. 15:35
13.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:36
13.6 km
15:28 15:56 (00:28)
Raskrsnica Beleg2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
30 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
14 km
15:30 15:58 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:30
Valjevo, Krušik
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:39
dep. 15:39
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Popucke, Drum
arr. 15:44
dep. 15:44
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje - raskrsnica
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Lukavac kod Valjeva, Raskrsnica Gaj - L. kuce
arr. 15:54
dep. 15:54
13 km
Lukavac kod Valjeva, Prodavnica
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Lukavac kod Valjeva, Novo selo
arr. 15:58
15 km
16:50 17:05 (00:15)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:50
Valjevo, Krušik
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:05
10 km
17:31 18:11 (00:40)
Raskrsnica Beleg2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
14 km
17:45 18:04 (00:19)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:45
Valjevo, Krušik
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:53
dep. 17:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:54
dep. 17:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:56
dep. 17:56
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:04
10 km
18:30 18:58 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:30
Valjevo, Krušik
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:35
dep. 18:35
3 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:38
dep. 18:38
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:39
dep. 18:39
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Popucke, Drum
arr. 18:44
dep. 18:44
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:46
dep. 18:46
9 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Lukavac kod Valjeva, Dublje - raskrsnica
arr. 18:50
dep. 18:50
11 km
Lukavac kod Valjeva, Raskrsnica Gaj - L. kuce
arr. 18:54
dep. 18:54
13 km
Lukavac kod Valjeva, Prodavnica
arr. 18:56
dep. 18:56
14 km
Lukavac kod Valjeva, Novo selo
arr. 18:58
15 km
20:10 20:29 (00:19)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:10
Valjevo, Krušik
arr. 20:14
dep. 20:14
1 km
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:19
dep. 20:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:29
10 km
20:30 20:49 (00:19)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:30
Valjevo, Krušik
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:43
dep. 20:43
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:44
dep. 20:44
6.3 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
8.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:49
10.1 km
21:02 21:31 (00:29)
Kafana Beograd2 - Centar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Kafana Beograd
dep. 21:02
Valjevo, Pivara
arr. 21:03
dep. 21:03
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 21:04
dep. 21:04
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 21:05
dep. 21:05
1.8 km
arr. 21:06
dep. 21:06
2.2 km
arr. 21:07
dep. 21:07
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:09
dep. 21:09
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 21:10
dep. 21:10
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 21:11
dep. 21:11
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:12
dep. 21:12
4.5 km
arr. 21:14
dep. 21:14
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 21:15
dep. 21:15
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:16
dep. 21:16
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:17
dep. 21:17
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:19
dep. 21:19
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:21
dep. 21:21
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:23
dep. 21:23
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 21:24
dep. 21:24
9.7 km
arr. 21:25
dep. 21:25
10.2 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:28
dep. 21:28
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:30
dep. 21:30
13.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:31
13.6 km

Naselja Valjevo i Lukavac kod Valjeva su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 04:58 h, dok je poslednji polazak u 21:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.