Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Loznica timetable

saturday, 17.11.2018.
07:00 08:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 07:14
dep. 07:14
14 km
Pricevic
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:19
dep. 07:19
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Osecina, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 07:48
dep. 07:48
40 km
Komiric
arr. 07:52
dep. 07:52
42 km
Komiric, Konjusica
arr. 07:56
dep. 07:56
46 km
Zavlaka
arr. 08:00
dep. 08:00
50 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 08:04
dep. 08:04
54 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 08:06
dep. 08:06
58 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 08:16
dep. 08:16
61 km
Brezjak
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Loznica, Krst
arr. 08:25
dep. 08:25
70 km
Loznica, Bus station
arr. 08:35
78 km
19:11 20:51 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:11
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
34.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
39.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
41.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
48.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
51.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
58.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
64 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
68.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
76.1 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
07:00 08:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 07:14
dep. 07:14
14 km
Pricevic
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:19
dep. 07:19
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Osecina, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 07:48
dep. 07:48
40 km
Komiric
arr. 07:52
dep. 07:52
42 km
Komiric, Konjusica
arr. 07:56
dep. 07:56
46 km
Zavlaka
arr. 08:00
dep. 08:00
50 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 08:04
dep. 08:04
54 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 08:06
dep. 08:06
58 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 08:16
dep. 08:16
61 km
Brezjak
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Loznica, Krst
arr. 08:25
dep. 08:25
70 km
Loznica, Bus station
arr. 08:35
78 km
19:11 20:51 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:11
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
34.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
39.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
41.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
48.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
51.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
58.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
64 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
68.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
76.1 km
 
Departures on: monday, 19.11.2018.
07:00 08:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 07:14
dep. 07:14
14 km
Pricevic
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:19
dep. 07:19
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Osecina, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 07:48
dep. 07:48
40 km
Komiric
arr. 07:52
dep. 07:52
42 km
Komiric, Konjusica
arr. 07:56
dep. 07:56
46 km
Zavlaka
arr. 08:00
dep. 08:00
50 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 08:04
dep. 08:04
54 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 08:06
dep. 08:06
58 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 08:16
dep. 08:16
61 km
Brezjak
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Loznica, Krst
arr. 08:25
dep. 08:25
70 km
Loznica, Bus station
arr. 08:35
78 km
19:11 20:51 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:11
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
34.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
39.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
41.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
48.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
51.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
58.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
64 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
68.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
76.1 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
07:00 08:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 07:14
dep. 07:14
14 km
Pricevic
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:19
dep. 07:19
18 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Osecina, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 07:48
dep. 07:48
40 km
Komiric
arr. 07:52
dep. 07:52
42 km
Komiric, Konjusica
arr. 07:56
dep. 07:56
46 km
Zavlaka
arr. 08:00
dep. 08:00
50 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 08:04
dep. 08:04
54 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 08:06
dep. 08:06
58 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 08:16
dep. 08:16
61 km
Brezjak
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Loznica, Krst
arr. 08:25
dep. 08:25
70 km
Loznica, Bus station
arr. 08:35
78 km
19:11 20:51 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:11
Osecina, AS
arr. 19:57
dep. 19:57
34.3 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 20:04
dep. 20:04
39.5 km
Komiric, Dom kulture
arr. 20:08
dep. 20:08
41.2 km
Zavlaka
arr. 20:16
dep. 20:16
48.7 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
51.6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
58.3 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
64 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
68.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
76.1 km

Naselja Valjevo i Loznica su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.