Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Koceljeva timetable

friday, 05.03.2021.
06:35 07:18 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:35
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 06:43
dep. 06:43
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 06:48
dep. 06:48
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 06:50
dep. 06:50
8.7 km
Kozlicic
arr. 06:52
dep. 06:52
10.3 km
Brankovina, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
11.7 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 06:59
dep. 06:59
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 07:01
dep. 07:01
16.7 km
Gola Glava
arr. 07:08
dep. 07:08
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 07:09
dep. 07:09
23.6 km
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 07:10
dep. 07:10
24.7 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 07:11
dep. 07:11
25.2 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
27.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:18
31.2 km
07:00 07:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Brankovina, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:38
31 km
08:00 08:36 (00:36)
Bus stationIlin krst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Gornja Grabovica
arr. 08:10
dep. 08:10
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Kozlicic
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Brankovina, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Gola Glava
arr. 08:26
dep. 08:26
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 08:30
dep. 08:30
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 08:36
27 km
10:00 10:46 (00:46)
Bus stationIlin krst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:15
dep. 10:15
8.7 km
Kozlicic
arr. 10:17
dep. 10:17
10.3 km
Brankovina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 10:24
dep. 10:24
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
16.7 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Gola Glava
arr. 10:33
dep. 10:33
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:34
dep. 10:34
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:43
dep. 10:43
31.2 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
32.5 km
12:00 12:42 (00:42)
Bus stationIlin krst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Gornja Grabovica
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 12:11
dep. 12:11
3 km
Kozlicic
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Brankovina, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Gola Glava
arr. 12:29
dep. 12:29
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 12:33
dep. 12:33
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 12:42
27 km
12:45 13:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:45
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gola Glava
arr. 13:18
dep. 13:18
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
31.2 km
15:05 15:36 (00:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:05
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Gornja Grabovica
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Kozlicic
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Brankovina, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
11 km
Blizonje
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 15:21
dep. 15:21
16 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Gola Glava
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 15:29
dep. 15:29
24 km
Druzetic kod Koceljeve, G
arr. 15:31
dep. 15:31
26 km
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 15:32
dep. 15:32
27 km
Koceljeva, Bus station
arr. 15:36
31 km
16:45 17:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:45
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
35 km
18:35 19:19 (00:44)
Bus stationIlin krst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:35
Gornja Grabovica
arr. 18:44
dep. 18:44
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 18:46
dep. 18:46
3 km
Kozlicic
arr. 18:47
dep. 18:47
4 km
Brankovina, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
6 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 18:54
dep. 18:54
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 18:59
dep. 18:59
13 km
Gola Glava
arr. 19:04
dep. 19:04
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 19:07
dep. 19:07
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 19:08
dep. 19:08
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:19
27 km
18:51 19:32 (00:41)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:51
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
34 km

Naselja Valjevo i Koceljeva su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 18:51 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Valjevo - Koceljeva iznosi od 2,38 EUR do 2,38 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.