Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Valjevo - Koceljeva timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:35 07:18 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:35
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 06:43
dep. 06:43
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 06:48
dep. 06:48
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 06:50
dep. 06:50
8.7 km
Kozlicic
arr. 06:52
dep. 06:52
10.3 km
Brankovina
arr. 06:55
dep. 06:55
11.7 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 06:59
dep. 06:59
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 07:01
dep. 07:01
16.7 km
Gola Glava
arr. 07:08
dep. 07:08
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 07:09
dep. 07:09
23.6 km
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 07:10
dep. 07:10
24.7 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 07:11
dep. 07:11
25.2 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
27.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:18
31.2 km
07:00 07:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Brankovina
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Koceljeva, Bus station
arr. 07:38
31 km
08:00 08:36 (00:36)
Bus stationIlin krst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Gornja Grabovica
arr. 08:10
dep. 08:10
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 08:12
dep. 08:12
3 km
Kozlicic
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Brankovina
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Gola Glava
arr. 08:26
dep. 08:26
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 08:30
dep. 08:30
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 08:36
27 km
10:00 10:46 (00:46)
Bus stationIlin krst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Gornja Grabovica
arr. 10:13
dep. 10:13
7.2 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:15
dep. 10:15
8.7 km
Kozlicic
arr. 10:17
dep. 10:17
10.3 km
Brankovina
arr. 10:20
dep. 10:20
11.7 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 10:24
dep. 10:24
14.8 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:26
dep. 10:26
16.7 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Gola Glava
arr. 10:33
dep. 10:33
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:34
dep. 10:34
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 10:43
dep. 10:43
31.2 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 10:46
32.5 km
12:00 12:42 (00:42)
Bus stationIlin krst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Gornja Grabovica
arr. 12:08
dep. 12:08
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 12:11
dep. 12:11
3 km
Kozlicic
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Brankovina
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Gola Glava
arr. 12:29
dep. 12:29
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 12:33
dep. 12:33
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 12:42
27 km
12:45 13:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:45
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
2.8 km
Gola Glava
arr. 13:18
dep. 13:18
22.8 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
23.6 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
31.2 km
13:55 14:35 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:55
Koceljeva, Bus station
arr. 14:35
31 km
15:05 15:36 (00:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:05
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Gornja Grabovica
arr. 15:11
dep. 15:11
6 km
Kozlicic
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Brankovina
arr. 15:16
dep. 15:16
11 km
Blizonje
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 15:21
dep. 15:21
16 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Gola Glava
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 15:29
dep. 15:29
24 km
Druzetic kod Koceljeve, G
arr. 15:31
dep. 15:31
26 km
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 15:32
dep. 15:32
27 km
Koceljeva, Bus station
arr. 15:36
31 km
16:45 17:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:45
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
35 km
18:35 19:19 (00:44)
Bus stationIlin krst
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:35
Gornja Grabovica
arr. 18:44
dep. 18:44
1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 18:46
dep. 18:46
3 km
Kozlicic
arr. 18:47
dep. 18:47
4 km
Brankovina
arr. 18:50
dep. 18:50
6 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 18:54
dep. 18:54
9 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 18:59
dep. 18:59
13 km
Gola Glava
arr. 19:04
dep. 19:04
17 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 19:07
dep. 19:07
19 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 19:08
dep. 19:08
20 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
22 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 19:19
27 km
18:51 19:32 (00:41)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:51
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
34 km

Naselja Valjevo i Koceljeva su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 18:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.