Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Divci kod Valjeva timetable

friday, 24.05.2019.
05:00 05:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:00
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 05:13
12 km
05:30 05:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 05:50
12.3 km
05:35 05:44 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 05:35
Popucke, ZS Iverak
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 05:44
12 km
06:00 06:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:00
Valjevo, Krušik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:16
12 km
06:05 06:26 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:05
Valjevo, Krušik
arr. 06:09
dep. 06:09
2 km
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
10 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:26
14 km
07:00 07:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:16
12 km
07:15 07:59 (00:44)
Kazneno popravni dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
74 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:46
dep. 07:46
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:59
0 km
07:45 08:07 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:45
Valjevo, Krušik
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:53
dep. 07:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:56
dep. 07:56
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:07
12 km
08:00 08:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:13
12 km
08:00 08:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:14
12 km
08:00 08:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:15
12 km
08:42 08:51 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 08:42
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
12 km
09:00 09:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:16
12 km
10:00 10:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:13
12 km
10:00 10:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:14
12 km
10:20 10:42 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:20
Valjevo, Krušik
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:39
dep. 10:39
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:42
12 km
11:15 11:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:28
12 km
11:15 11:37 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:26
dep. 11:26
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:31
dep. 11:31
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:34
dep. 11:34
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:37
12 km
11:55 12:04 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 11:55
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
12 km
12:00 12:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:16
12 km
12:30 12:43 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:43
12 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:41
dep. 12:41
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
8 km
Samaila, Lukavac
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:55
12 km
13:15 13:42 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
Valjevo, Krušik
arr. 13:18
dep. 13:18
0 km
arr. 13:20
dep. 13:20
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:22
dep. 13:22
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:26
dep. 13:26
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:27
dep. 13:27
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:30
dep. 13:30
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:36
dep. 13:36
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
0 km
Divci kod Valjeva, S. kuće
arr. 13:42
13 km
13:30 13:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
12 km
13:55 14:17 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:55
Valjevo, Krušik
arr. 13:59
dep. 13:59
2 km
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:06
dep. 14:06
7.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:17
14 km
14:15 14:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:28
12 km
14:30 14:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
12 km
15:00 15:09 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 15:00
Popucke, ZS Iverak
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 15:09
12 km
15:28 15:58 (00:30)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
arr. 15:33
dep. 15:33
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
66 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
0 km
arr. 15:48
dep. 15:48
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
0 km
16:46 16:55 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 16:46
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:55
12 km
16:50 17:07 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:50
Valjevo, Krušik
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:07
12 km
17:00 17:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
12 km
17:31 18:13 (00:42)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
arr. 17:33
dep. 17:33
0 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
40 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
0 km
arr. 18:03
dep. 18:03
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
0 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
0 km
17:45 18:07 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:45
Valjevo, Krušik
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:53
dep. 17:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:54
dep. 17:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:56
dep. 17:56
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:07
12 km
18:00 18:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:00
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
12 km
19:00 19:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:00
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
12 km
20:00 20:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:00
Popucke, Iverak 1
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:14
12 km
20:10 20:32 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:10
Valjevo, Krušik
arr. 20:14
dep. 20:14
1 km
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:19
dep. 20:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:32
12 km
20:28 20:37 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 20:28
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:32
dep. 20:32
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:37
12 km
20:30 20:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:30
Valjevo, Krušik
arr. 20:36
dep. 20:36
0 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
0 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:43
dep. 20:43
0 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:44
dep. 20:44
0 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
0 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:49
dep. 20:49
0 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:51
0 km

Naselja Valjevo i Divci kod Valjeva su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.