Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Valjevo - Divci kod Valjeva timetable

wednesday, 21.11.2018.
04:35 04:44 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 04:35
Popucke, ZS Iverak
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 04:44
12 km
04:58 05:25 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 04:58
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 04:59
dep. 04:59
0.2 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 05:00
dep. 05:00
0.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1.4 km
Valjevo, Most
arr. 05:04
dep. 05:04
2.3 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 05:05
dep. 05:05
2.8 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:06
dep. 05:06
3.1 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 05:07
dep. 05:07
3.3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:09
dep. 05:09
4.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:11
dep. 05:11
5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 05:13
dep. 05:13
6 km
Popucke, Dezba
arr. 05:14
dep. 05:14
6.6 km
Popucke, Iverak 2
arr. 05:15
dep. 05:15
7.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:18
dep. 05:18
9.1 km
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
10.3 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:21
dep. 05:21
10.5 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:25
13.1 km
05:00 05:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:00
Valjevo, Krušik
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:13
12 km
05:30 05:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 05:30
Valjevo, Krušik
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popucke, Iverak
arr. 05:43
dep. 05:43
6.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 05:47
dep. 05:47
10.1 km
Divci kod Valjeva
arr. 05:50
12.3 km
06:00 06:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:00
Valjevo, Krušik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:16
12 km
06:02 06:35 (00:33)
B. kafana
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, B. kafana
dep. 06:02
Valjevo, Pivara
arr. 06:04
dep. 06:04
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 06:05
dep. 06:05
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 06:07
dep. 06:07
1.8 km
Valjevo, Prva zdravstvena stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
2.2 km
Valjevo, Narcis
arr. 06:09
dep. 06:09
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:11
dep. 06:11
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 06:12
dep. 06:12
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:13
dep. 06:13
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:14
dep. 06:14
4.5 km
Valjevo, Pumpa
arr. 06:15
dep. 06:15
4.7 km
Valjevo, Most
arr. 06:16
dep. 06:16
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:18
dep. 06:18
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:19
dep. 06:19
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:20
dep. 06:20
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:21
dep. 06:21
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:22
dep. 06:22
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:23
dep. 06:23
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 06:24
dep. 06:24
9.7 km
Popucke, Iverak 2
arr. 06:25
dep. 06:25
10.2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:28
dep. 06:28
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
13.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
13.6 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:35
16.2 km
06:05 06:26 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:05
Valjevo, Krušik
arr. 06:09
dep. 06:09
2 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Popucke
arr. 06:17
dep. 06:17
8 km
Popucke, Kafana Evropa
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
10 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:26
14 km
06:46 06:55 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 06:46
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 06:55
12 km
07:00 07:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:00
Valjevo, Krušik
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:16
12 km
07:15 07:59 (00:44)
Kazneno popravni dom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Kazneno popravni dom
dep. 07:15
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
4.4 km
Popucke, Iverak
arr. 07:46
dep. 07:46
10.4 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:59
16.4 km
07:45 08:07 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 07:45
Valjevo, Krušik
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 07:51
dep. 07:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:53
dep. 07:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:56
dep. 07:56
6 km
Popucke
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:01
dep. 08:01
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:07
12 km
08:00 08:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Valjevo, Krušik
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:13
12 km
08:00 08:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:14
12 km
08:00 08:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 08:00
Popucke, Iverak 1
arr. 08:07
dep. 08:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:15
12 km
09:00 09:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 09:00
Valjevo, Krušik
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 09:12
dep. 09:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 09:16
12 km
09:06 09:14 (00:08)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 09:06
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 09:14
12 km
10:00 10:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Valjevo, Krušik
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 10:03
dep. 10:03
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Popucke, Iverak
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:13
12 km
10:00 10:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:00
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:14
12 km
10:20 10:42 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 10:20
Valjevo, Krušik
arr. 10:24
dep. 10:24
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 10:26
dep. 10:26
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Popucke
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 10:39
dep. 10:39
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:42
12 km
11:15 11:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Valjevo, Most
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:20
dep. 11:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:21
dep. 11:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
Popucke, Iverak
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 11:24
dep. 11:24
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 11:28
12 km
11:15 11:37 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Krušik
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:23
dep. 11:23
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:26
dep. 11:26
6 km
Popucke
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 11:31
dep. 11:31
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 11:34
dep. 11:34
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 11:37
12 km
12:00 12:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:00
Valjevo, Krušik
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Valjevo, Most
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:16
12 km
12:14 12:37 (00:23)
Gradac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Gradac
dep. 12:14
Valjevo, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:37
21 km
12:30 12:43 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:36
dep. 12:36
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:39
dep. 12:39
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:43
12 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:41
dep. 12:41
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Popucke, Iverak
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
8 km
Samaila, Lukavac
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:55
12 km
13:12 13:45 (00:33)
B. kafana
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, B. kafana
dep. 13:12
Valjevo, Pivara
arr. 13:14
dep. 13:14
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 13:15
dep. 13:15
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 13:17
dep. 13:17
1.8 km
Valjevo, Prva zdravstvena stanica
arr. 13:18
dep. 13:18
2.2 km
Valjevo, Narcis
arr. 13:19
dep. 13:19
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:21
dep. 13:21
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 13:22
dep. 13:22
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:23
dep. 13:23
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Valjevo, Pumpa
arr. 13:25
dep. 13:25
4.7 km
Valjevo, Most
arr. 13:26
dep. 13:26
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:28
dep. 13:28
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:29
dep. 13:29
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 13:30
dep. 13:30
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:31
dep. 13:31
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:32
dep. 13:32
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:33
dep. 13:33
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 13:34
dep. 13:34
9.7 km
Popucke, Iverak 2
arr. 13:35
dep. 13:35
10.2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:38
dep. 13:38
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
13.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
13.6 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:45
16.2 km
13:15 13:42 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:15
Valjevo, Krušik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:27
dep. 13:27
5.5 km
Popucke, Iverak
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Divci kod Valjeva, S. kuće
arr. 13:42
13 km
13:30 13:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:30
Valjevo, Krušik
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Popucke, Iverak
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:47
12 km
13:55 14:17 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 13:55
Valjevo, Krušik
arr. 13:59
dep. 13:59
2 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:05
dep. 14:05
7 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:06
dep. 14:06
7.5 km
Popucke
arr. 14:07
dep. 14:07
8 km
Popucke, Kafana Evropa
arr. 14:09
dep. 14:09
9 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:17
14 km
14:15 14:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:15
Valjevo, Krušik
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Valjevo, Most
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:20
dep. 14:20
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Popucke, Iverak
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:28
12 km
14:30 14:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 14:30
Valjevo, Krušik
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Valjevo, Most
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Popucke, Iverak
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:47
12 km
15:07 15:40 (00:33)
B. kafana
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, B. kafana
dep. 15:07
Valjevo, Pivara
arr. 15:08
dep. 15:08
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 15:09
dep. 15:09
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 15:10
dep. 15:10
1.8 km
Valjevo, Prva zdravstvena stanica
arr. 15:11
dep. 15:11
2.2 km
Valjevo, Narcis
arr. 15:12
dep. 15:12
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:14
dep. 15:14
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 15:15
dep. 15:15
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:16
dep. 15:16
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Valjevo, Most
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:20
dep. 15:20
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:21
dep. 15:21
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 15:22
dep. 15:22
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:24
dep. 15:24
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:26
dep. 15:26
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:28
dep. 15:28
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 15:29
dep. 15:29
9.7 km
Popucke, Iverak 2
arr. 15:30
dep. 15:30
10.2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
13.4 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:36
dep. 15:36
13.6 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:40
16.2 km
15:28 15:58 (00:30)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 15:28
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Valjevo, Most
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Popucke, Iverak
arr. 15:53
dep. 15:53
11 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:58
16 km
16:50 17:07 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 16:50
Valjevo, Krušik
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Valjevo, Most
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:56
dep. 16:56
3 km
Goric kod Valjeva
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Popucke, Iverak
arr. 17:01
dep. 17:01
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 17:02
dep. 17:02
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:07
12 km
17:00 17:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:00
Divci kod Valjeva
arr. 17:15
12 km
17:07 17:16 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Railway station
dep. 17:07
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:16
12 km
17:31 18:13 (00:42)
Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Raskrsnica Beleg
dep. 17:31
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
Valjevo, Most
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Popucke, Iverak
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
12 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:11
dep. 18:11
14 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
16 km
17:45 18:07 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:45
Valjevo, Krušik
arr. 17:49
dep. 17:49
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:53
dep. 17:53
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:54
dep. 17:54
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:56
dep. 17:56
6 km
Popucke
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 18:01
dep. 18:01
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 18:04
dep. 18:04
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:07
12 km
18:00 18:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 18:00
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
12 km
19:00 19:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 19:00
Divci kod Valjeva
arr. 19:15
12 km
20:00 20:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:00
Popucke, Iverak 1
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:14
12 km
20:10 20:32 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:10
Valjevo, Krušik
arr. 20:14
dep. 20:14
1 km
Valjevo, Most Ljubostinja
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:19
dep. 20:19
5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Popucke
arr. 20:22
dep. 20:22
7 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
8 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:32
12 km
20:30 20:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 20:30
Valjevo, Krušik
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
3.6 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:43
dep. 20:43
5.5 km
Popucke, Iverak
arr. 20:44
dep. 20:44
6.3 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
8.6 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 20:49
dep. 20:49
10.1 km
Divci kod Valjeva
arr. 20:51
12.3 km
21:02 21:35 (00:33)
B. kafana
The timetable is valid until: 31.01.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, B. kafana
dep. 21:02
Valjevo, Pivara
arr. 21:03
dep. 21:03
0.4 km
Valjevo, Silos
arr. 21:04
dep. 21:04
0.9 km
Valjevo, Jadar
arr. 21:05
dep. 21:05
1.8 km
Valjevo, Prva zdravstvena stanica
arr. 21:06
dep. 21:06
2.2 km
Valjevo, Narcis
arr. 21:07
dep. 21:07
2.7 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:09
dep. 21:09
3.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 21:10
dep. 21:10
3.7 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 21:11
dep. 21:11
4.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:12
dep. 21:12
4.5 km
Valjevo, Most
arr. 21:14
dep. 21:14
5.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 21:15
dep. 21:15
5.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:16
dep. 21:16
6.2 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 21:17
dep. 21:17
6.4 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:19
dep. 21:19
7.3 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:21
dep. 21:21
8.1 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:23
dep. 21:23
9.1 km
Popucke, Dezba
arr. 21:24
dep. 21:24
9.7 km
Popucke, Iverak 2
arr. 21:25
dep. 21:25
10.2 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 21:28
dep. 21:28
12.2 km
Lukavac kod Valjeva, 2
arr. 21:30
dep. 21:30
13.4 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 21:31
dep. 21:31
13.6 km
Divci kod Valjeva
arr. 21:35
16.2 km

Naselja Valjevo i Divci kod Valjeva su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 21:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.