Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Valjevo - Banja Vrujci (Popadic) timetable

sunday, 12.07.2020.
11:00 11:41 (00:41)
Bus stationGornja Toplica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:00
Valjevo, Krusik
arr. 11:06
dep. 11:06
1.9 km
arr. 11:08
dep. 11:08
2.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:13
dep. 11:13
6.1 km
arr. 11:15
dep. 11:15
7.4 km
Radobic, Klasnic
arr. 11:25
dep. 11:25
16.3 km
Radobic
arr. 11:26
dep. 11:26
17.5 km
Mionica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
20.5 km
Pastric
arr. 11:33
dep. 11:33
22.5 km
Mionica, Razboište
arr. 11:35
dep. 11:35
23.7 km
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 11:41
29.3 km
17:15 17:56 (00:41)
Bus stationGornja Toplica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:15
Valjevo, Krusik
arr. 17:21
dep. 17:21
1.9 km
arr. 17:23
dep. 17:23
2.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:28
dep. 17:28
6.1 km
arr. 17:30
dep. 17:30
7.4 km
Radobic, Klasnic
arr. 17:40
dep. 17:40
16.3 km
Radobic
arr. 17:41
dep. 17:41
17.5 km
Mionica, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
20.5 km
Pastric
arr. 17:48
dep. 17:48
22.5 km
Mionica, Razboište
arr. 17:50
dep. 17:50
23.7 km
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 17:56
29.3 km
Valjevo - Banja Vrujci (Popadic) timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
06:15 06:56 (00:41)
Bus stationGornja Toplica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 06:15
Valjevo, Krušik
arr. 06:21
dep. 06:21
1.9 km
arr. 06:23
dep. 06:23
2.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.1 km
arr. 06:30
dep. 06:30
7.4 km
Radobic, Klasnic
arr. 06:40
dep. 06:40
16.3 km
Radobic
arr. 06:41
dep. 06:41
17.5 km
Mionica, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
20.5 km
Pastric
arr. 06:48
dep. 06:48
22.5 km
Mionica, Razboište
arr. 06:50
dep. 06:50
23.7 km
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 06:56
29.3 km
11:00 11:41 (00:41)
Bus stationGornja Toplica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 11:00
Valjevo, Krusik
arr. 11:06
dep. 11:06
1.9 km
arr. 11:08
dep. 11:08
2.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:13
dep. 11:13
6.1 km
arr. 11:15
dep. 11:15
7.4 km
Radobic, Klasnic
arr. 11:25
dep. 11:25
16.3 km
Radobic
arr. 11:26
dep. 11:26
17.5 km
Mionica, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
20.5 km
Pastric
arr. 11:33
dep. 11:33
22.5 km
Mionica, Razboište
arr. 11:35
dep. 11:35
23.7 km
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 11:41
29.3 km
12:30 13:11 (00:41)
Bus stationGornja Toplica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 12:30
Valjevo, Krušik
arr. 12:36
dep. 12:36
1.9 km
arr. 12:38
dep. 12:38
2.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:43
dep. 12:43
6.1 km
arr. 12:45
dep. 12:45
7.4 km
Radobic, Klasnic
arr. 12:55
dep. 12:55
16.3 km
Radobic
arr. 12:56
dep. 12:56
17.5 km
Mionica, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
20.5 km
Pastric
arr. 13:03
dep. 13:03
22.5 km
Mionica, Razboište
arr. 13:05
dep. 13:05
23.7 km
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 13:11
29.3 km
15:05 15:46 (00:41)
Bus stationGornja Toplica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 15:05
Valjevo, Krušik
arr. 15:11
dep. 15:11
1.9 km
arr. 15:13
dep. 15:13
2.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:18
dep. 15:18
6.1 km
arr. 15:20
dep. 15:20
7.4 km
Radobic, Klasnic
arr. 15:30
dep. 15:30
16.3 km
Radobic
arr. 15:31
dep. 15:31
17.5 km
Mionica, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
20.5 km
Pastric
arr. 15:38
dep. 15:38
22.5 km
Mionica, Razboište
arr. 15:40
dep. 15:40
23.7 km
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 15:46
29.3 km
17:15 17:56 (00:41)
Bus stationGornja Toplica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Valjevo, Bus station
dep. 17:15
Valjevo, Krusik
arr. 17:21
dep. 17:21
1.9 km
arr. 17:23
dep. 17:23
2.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:28
dep. 17:28
6.1 km
arr. 17:30
dep. 17:30
7.4 km
Radobic, Klasnic
arr. 17:40
dep. 17:40
16.3 km
Radobic
arr. 17:41
dep. 17:41
17.5 km
Mionica, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
20.5 km
Pastric
arr. 17:48
dep. 17:48
22.5 km
Mionica, Razboište
arr. 17:50
dep. 17:50
23.7 km
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 17:56
29.3 km

Naselja Valjevo i Banja Vrujci (Popadic) su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Valjevo je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.