Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vakup - Glogovica kod Aleksinca timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:25 05:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 05:25
Vakup, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 05:27
dep. 05:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:35
dep. 05:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:38
dep. 05:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 05:50
7.4 km
10:25 10:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 10:25
Vakup, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 10:27
dep. 10:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 10:31
dep. 10:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:33
dep. 10:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:35
dep. 10:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 10:44
dep. 10:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 10:48
dep. 10:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 10:50
7.4 km
12:25 12:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 12:25
Vakup, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 12:27
dep. 12:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 12:31
dep. 12:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:35
dep. 12:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:37
dep. 12:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:38
dep. 12:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:44
dep. 12:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 12:50
7.4 km
Vakup - Glogovica kod Aleksinca timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:25 05:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 05:25
Vakup, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 05:27
dep. 05:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:35
dep. 05:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:38
dep. 05:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 05:50
7.4 km
10:25 10:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 10:25
Vakup, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 10:27
dep. 10:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 10:31
dep. 10:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:33
dep. 10:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:35
dep. 10:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 10:44
dep. 10:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 10:48
dep. 10:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 10:50
7.4 km
12:25 12:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 12:25
Vakup, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 12:27
dep. 12:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 12:31
dep. 12:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:35
dep. 12:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:37
dep. 12:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:38
dep. 12:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:44
dep. 12:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 12:50
7.4 km
Vakup - Glogovica kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:25 05:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 05:25
Vakup, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 05:27
dep. 05:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:35
dep. 05:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:38
dep. 05:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:44
dep. 05:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 05:48
dep. 05:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 05:50
7.4 km
10:25 10:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 10:25
Vakup, Center
arr. 10:26
dep. 10:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 10:27
dep. 10:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 10:31
dep. 10:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:33
dep. 10:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:35
dep. 10:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:37
dep. 10:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 10:44
dep. 10:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 10:48
dep. 10:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 10:50
7.4 km
12:25 12:50 (00:25)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 12:25
Vakup, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 12:27
dep. 12:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 12:31
dep. 12:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:35
dep. 12:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:37
dep. 12:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 12:38
dep. 12:38
4.7 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
6.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:44
dep. 12:44
6.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 12:50
7.4 km

Naselja Vakup i Glogovica kod Aleksinca su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vakup je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 12:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.