Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Vakup - Aleksinac timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:25 05:38 (00:13)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 05:25
Vakup, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 05:27
dep. 05:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:35
dep. 05:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:38
4.7 km
06:15 06:25 (00:10)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 06:15
Vakup, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
0.3 km
Vakup, Most
arr. 06:17
dep. 06:17
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:21
dep. 06:21
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:25
3.6 km
13:30 13:40 (00:10)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 13:30
Vakup, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.3 km
Vakup, Most
arr. 13:32
dep. 13:32
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:40
3.6 km
15:30 15:40 (00:10)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 15:30
Vakup, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
0.3 km
Vakup, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:40
3.6 km
Vakup - Aleksinac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:25 05:38 (00:13)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 05:25
Vakup, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
0.3 km
Vakup, Most
arr. 05:27
dep. 05:27
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:35
dep. 05:35
3.6 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Aleksinac, Novo Naselje Zah.
arr. 05:38
4.7 km
06:15 06:25 (00:10)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 06:15
Vakup, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
0.3 km
Vakup, Most
arr. 06:17
dep. 06:17
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:21
dep. 06:21
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:25
3.6 km
13:30 13:40 (00:10)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 13:30
Vakup, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.3 km
Vakup, Most
arr. 13:32
dep. 13:32
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:40
3.6 km
15:30 15:40 (00:10)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Vakup, Okretnica
dep. 15:30
Vakup, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
0.3 km
Vakup, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
0.6 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:40
3.6 km

Naselja Vakup i Aleksinac su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Vakup je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.