Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Zbojstica timetable

friday, 22.11.2019.
05:40 06:10 (00:30)
SenjakMramor
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 05:40
Uzice, Krčagovo
arr. 05:42
dep. 05:42
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:43
dep. 05:43
1.1 km
Uzice, Pijac
arr. 05:45
dep. 05:45
1.9 km
Uzice, Ada
arr. 05:48
dep. 05:48
3.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 05:49
dep. 05:49
4.5 km
Uzice, Vrela
arr. 05:50
dep. 05:50
5.2 km
Uzice, Cebina krivina
arr. 05:51
dep. 05:51
5.8 km
Uzice, Colica krivina
arr. 05:53
dep. 05:53
6.4 km
Uzice, Maranjici
arr. 05:55
dep. 05:55
7.3 km
Ljubanje, Badanj
arr. 05:57
dep. 05:57
8.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 06:00
dep. 06:00
9.5 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 06:01
dep. 06:01
9.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Zbojstica, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Zbojstica, Mramor
arr. 06:10
14.3 km
06:30 06:56 (00:26)
RibarKaldrma
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 06:30
Uzice, Javna garaza
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:34
dep. 06:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
5.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:43
dep. 06:43
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 06:45
dep. 06:45
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 06:46
dep. 06:46
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 06:48
dep. 06:48
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 06:50
dep. 06:50
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 06:56
15.6 km
11:30 12:30 (01:00)
RibarLugovi 3
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 11:30
Uzice, Javna garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 11:34
dep. 11:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 11:40
dep. 11:40
5.6 km
arr. 11:41
dep. 11:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 11:42
dep. 11:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 11:43
dep. 11:43
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 11:44
dep. 11:44
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 11:45
dep. 11:45
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 11:46
dep. 11:46
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 11:47
dep. 11:47
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 11:48
dep. 11:48
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 11:50
dep. 11:50
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 11:51
dep. 11:51
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 11:56
dep. 11:56
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 12:01
dep. 12:01
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 12:05
dep. 12:05
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 12:09
dep. 12:09
19.3 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 12:25
dep. 12:25
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 12:27
dep. 12:27
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 12:30
27.4 km
12:15 12:45 (00:30)
SenjakMramor
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 12:15
Uzice, Krčagovo
arr. 12:17
dep. 12:17
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 12:18
dep. 12:18
1.1 km
Uzice, Pijac
arr. 12:20
dep. 12:20
1.9 km
Uzice, Ada
arr. 12:23
dep. 12:23
3.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 12:24
dep. 12:24
4.5 km
Uzice, Vrela
arr. 12:25
dep. 12:25
5.2 km
Uzice, Cebina krivina
arr. 12:26
dep. 12:26
5.8 km
Uzice, Colica krivina
arr. 12:28
dep. 12:28
6.4 km
Uzice, Maranjici
arr. 12:30
dep. 12:30
7.3 km
Ljubanje, Badanj
arr. 12:32
dep. 12:32
8.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 12:35
dep. 12:35
9.5 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 12:36
dep. 12:36
9.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 12:37
dep. 12:37
10.2 km
Zbojstica, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
12.3 km
Zbojstica, Mramor
arr. 12:45
14.3 km
14:30 15:00 (00:30)
SenjakMramor
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 14:30
Uzice, Krčagovo
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 14:33
dep. 14:33
1.1 km
Uzice, Pijac
arr. 14:35
dep. 14:35
1.9 km
Uzice, Ada
arr. 14:38
dep. 14:38
3.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 14:39
dep. 14:39
4.5 km
Uzice, Vrela
arr. 14:40
dep. 14:40
5.2 km
Uzice, Cebina krivina
arr. 14:41
dep. 14:41
5.8 km
Uzice, Colica krivina
arr. 14:43
dep. 14:43
6.4 km
Uzice, Maranjici
arr. 14:45
dep. 14:45
7.3 km
Ljubanje, Badanj
arr. 14:47
dep. 14:47
8.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 14:50
dep. 14:50
9.5 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
9.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 14:52
dep. 14:52
10.2 km
Zbojstica, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
12.3 km
Zbojstica, Mramor
arr. 15:00
14.3 km
15:15 15:41 (00:26)
RibarKaldrma
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 15:15
Uzice, Javna garaza
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 15:19
dep. 15:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 15:21
dep. 15:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 15:25
dep. 15:25
5.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 15:27
dep. 15:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 15:28
dep. 15:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 15:30
dep. 15:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 15:33
dep. 15:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 15:35
dep. 15:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 15:36
dep. 15:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 15:41
15.6 km
18:45 19:20 (00:35)
SenjakMramor
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 18:45
Uzice, Krčagovo
arr. 18:47
dep. 18:47
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 18:48
dep. 18:48
1.1 km
Uzice, Pijac
arr. 18:50
dep. 18:50
1.9 km
Uzice, Ada
arr. 18:53
dep. 18:53
3.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Uzice, Vrela
arr. 18:55
dep. 18:55
5.2 km
Uzice, Cebina krivina
arr. 18:56
dep. 18:56
5.8 km
Uzice, Colica krivina
arr. 18:58
dep. 18:58
6.4 km
Uzice, Maranjici
arr. 19:00
dep. 19:00
7.3 km
Ljubanje, Badanj
arr. 19:02
dep. 19:02
8.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 19:05
dep. 19:05
9.5 km
Ljubanje, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
10.7 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 19:10
dep. 19:10
11.9 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 19:11
dep. 19:11
12.3 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 19:12
dep. 19:12
12.6 km
Zbojstica, Intersection
arr. 19:16
dep. 19:16
14.7 km
Zbojstica, Mramor
arr. 19:20
16.7 km
20:00 20:35 (00:35)
SenjakMramor
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 20:00
Uzice, Krčagovo
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 20:03
dep. 20:03
1.1 km
Uzice, Pijac
arr. 20:05
dep. 20:05
1.9 km
Uzice, Ada
arr. 20:08
dep. 20:08
3.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 20:09
dep. 20:09
4.5 km
Uzice, Vrela
arr. 20:10
dep. 20:10
5.2 km
Uzice, Cebina krivina
arr. 20:11
dep. 20:11
5.8 km
Uzice, Colica krivina
arr. 20:13
dep. 20:13
6.4 km
Uzice, Maranjici
arr. 20:15
dep. 20:15
7.3 km
Ljubanje, Badanj
arr. 20:17
dep. 20:17
8.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 20:20
dep. 20:20
9.5 km
Ljubanje, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
10.7 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 20:25
dep. 20:25
11.9 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 20:26
dep. 20:26
12.3 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 20:27
dep. 20:27
12.6 km
Zbojstica, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
14.7 km
Zbojstica, Mramor
arr. 20:35
16.7 km
20:15 21:15 (01:00)
RibarLugovi 3
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 20:15
Uzice, Javna garaza
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:19
dep. 20:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
5.6 km
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 20:27
dep. 20:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 20:28
dep. 20:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 20:30
dep. 20:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 20:32
dep. 20:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 20:33
dep. 20:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 20:35
dep. 20:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 20:36
dep. 20:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 20:39
dep. 20:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 20:41
dep. 20:41
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 20:46
dep. 20:46
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 20:50
dep. 20:50
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 20:54
dep. 20:54
19.3 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 21:10
dep. 21:10
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 21:12
dep. 21:12
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 21:15
27.4 km

Naselja Uzice i Zbojstica su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.