Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Zbojstica timetable

sunday, 21.07.2019.
08:00 09:00 (01:00)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 08:00
Uzice, Javna garaza
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 08:04
dep. 08:04
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 08:06
dep. 08:06
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 08:10
dep. 08:10
5.6 km
arr. 08:11
dep. 08:11
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 08:12
dep. 08:12
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 08:13
dep. 08:13
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 08:15
dep. 08:15
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 08:16
dep. 08:16
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 08:17
dep. 08:17
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 08:18
dep. 08:18
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 08:20
dep. 08:20
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 08:21
dep. 08:21
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 08:26
dep. 08:26
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 08:31
dep. 08:31
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 08:35
dep. 08:35
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 08:39
dep. 08:39
19.3 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 08:55
dep. 08:55
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 08:57
dep. 08:57
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 09:00
27.4 km
17:00 17:26 (00:26)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 17:00
Uzice, Javna garaza
arr. 17:02
dep. 17:02
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 17:04
dep. 17:04
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 17:06
dep. 17:06
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 17:10
dep. 17:10
5.6 km
arr. 17:11
dep. 17:11
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 17:12
dep. 17:12
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 17:13
dep. 17:13
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 17:15
dep. 17:15
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 17:16
dep. 17:16
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 17:17
dep. 17:17
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 17:18
dep. 17:18
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 17:20
dep. 17:20
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 17:21
dep. 17:21
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 17:24
dep. 17:24
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 17:26
15.6 km
20:15 21:15 (01:00)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 20:15
Uzice, Javna garaza
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:19
dep. 20:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
5.6 km
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 20:27
dep. 20:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 20:28
dep. 20:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 20:30
dep. 20:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 20:32
dep. 20:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 20:33
dep. 20:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 20:35
dep. 20:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 20:36
dep. 20:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 20:39
dep. 20:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 20:41
dep. 20:41
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 20:46
dep. 20:46
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 20:50
dep. 20:50
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 20:54
dep. 20:54
19.3 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 21:10
dep. 21:10
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 21:12
dep. 21:12
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 21:15
27.4 km
Uzice - Zbojstica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:40 06:10 (00:30)
Senjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 05:40
Uzice, Krčagovo
arr. 05:42
dep. 05:42
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:43
dep. 05:43
1.1 km
Uzice, Pijac
arr. 05:45
dep. 05:45
1.9 km
Uzice, Ada
arr. 05:48
dep. 05:48
3.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 05:49
dep. 05:49
4.5 km
Uzice, Vrela
arr. 05:50
dep. 05:50
5.2 km
Uzice, Cebina krivina
arr. 05:51
dep. 05:51
5.8 km
Uzice, Colica krivina
arr. 05:53
dep. 05:53
6.4 km
Uzice, Maranjici
arr. 05:55
dep. 05:55
7.3 km
Ljubanje, Badanj
arr. 05:57
dep. 05:57
8.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 06:00
dep. 06:00
9.5 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 06:01
dep. 06:01
9.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Zbojstica, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Zbojstica, Mramor
arr. 06:10
14.3 km
06:30 06:56 (00:26)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 06:30
Uzice, Javna garaza
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:34
dep. 06:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
5.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:43
dep. 06:43
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 06:45
dep. 06:45
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 06:46
dep. 06:46
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 06:48
dep. 06:48
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 06:50
dep. 06:50
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 06:56
15.6 km
11:30 12:30 (01:00)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 11:30
Uzice, Javna garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 11:34
dep. 11:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 11:40
dep. 11:40
5.6 km
arr. 11:41
dep. 11:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 11:42
dep. 11:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 11:43
dep. 11:43
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 11:44
dep. 11:44
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 11:45
dep. 11:45
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 11:46
dep. 11:46
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 11:47
dep. 11:47
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 11:48
dep. 11:48
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 11:50
dep. 11:50
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 11:51
dep. 11:51
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 11:56
dep. 11:56
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 12:01
dep. 12:01
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 12:05
dep. 12:05
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 12:09
dep. 12:09
19.3 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 12:25
dep. 12:25
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 12:27
dep. 12:27
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 12:30
27.4 km
14:30 15:00 (00:30)
Senjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Senjak
dep. 14:30
Uzice, Krčagovo
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 14:33
dep. 14:33
1.1 km
Uzice, Pijac
arr. 14:35
dep. 14:35
1.9 km
Uzice, Ada
arr. 14:38
dep. 14:38
3.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 14:39
dep. 14:39
4.5 km
Uzice, Vrela
arr. 14:40
dep. 14:40
5.2 km
Uzice, Cebina krivina
arr. 14:41
dep. 14:41
5.8 km
Uzice, Colica krivina
arr. 14:43
dep. 14:43
6.4 km
Uzice, Maranjici
arr. 14:45
dep. 14:45
7.3 km
Ljubanje, Badanj
arr. 14:47
dep. 14:47
8.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 14:50
dep. 14:50
9.5 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
9.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 14:52
dep. 14:52
10.2 km
Zbojstica, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
12.3 km
Zbojstica, Mramor
arr. 15:00
14.3 km
15:15 15:41 (00:26)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 15:15
Uzice, Javna garaza
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 15:19
dep. 15:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 15:21
dep. 15:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 15:25
dep. 15:25
5.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 15:27
dep. 15:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 15:28
dep. 15:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 15:30
dep. 15:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 15:33
dep. 15:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 15:35
dep. 15:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 15:36
dep. 15:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 15:41
15.6 km
20:15 21:15 (01:00)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 20:15
Uzice, Javna garaza
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:19
dep. 20:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
5.6 km
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 20:27
dep. 20:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 20:28
dep. 20:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 20:30
dep. 20:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 20:32
dep. 20:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 20:33
dep. 20:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 20:35
dep. 20:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 20:36
dep. 20:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 20:39
dep. 20:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 20:41
dep. 20:41
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 20:46
dep. 20:46
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 20:50
dep. 20:50
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 20:54
dep. 20:54
19.3 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 21:10
dep. 21:10
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 21:12
dep. 21:12
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 21:15
27.4 km

Naselja Uzice i Zbojstica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.