Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Vrsac timetable

tuesday, 18.02.2020.
14:15 20:15 (06:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
30.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
206.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
209.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
226.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
244.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
252.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
253 km
arr. 19:28
dep. 19:28
253.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
261.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
262.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
263.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
268.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
272.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
279.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
284.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
292.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
293.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
294.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
295.6 km
Uzice - Vrsac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
14:15 20:15 (06:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
30.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
206.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
209.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
226.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
244.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
252.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
253 km
arr. 19:28
dep. 19:28
253.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
261.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
262.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
263.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
268.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
272.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
279.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
284.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
292.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
293.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
294.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
295.6 km
Uzice - Vrsac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
14:15 20:15 (06:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
30.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
206.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
209.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
226.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
244.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
252.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
253 km
arr. 19:28
dep. 19:28
253.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
261.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
262.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
263.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
268.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
272.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
279.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
284.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
292.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
293.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
294.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
295.6 km
Uzice - Vrsac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
14:15 20:15 (06:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
30.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
206.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
209.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
226.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
244.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
252.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
253 km
arr. 19:28
dep. 19:28
253.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
261.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
262.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
263.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
268.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
272.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
279.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
284.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
292.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
293.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
294.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
295.6 km
Uzice - Vrsac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
14:15 20:15 (06:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
30.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
206.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
209.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
226.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
244.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
252.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
253 km
arr. 19:28
dep. 19:28
253.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
261.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
262.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
263.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
268.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
272.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
279.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
284.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
292.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
293.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
294.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
295.6 km
Uzice - Vrsac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
14:15 20:15 (06:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
30.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
206.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
209.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
226.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
244.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
252.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
253 km
arr. 19:28
dep. 19:28
253.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
261.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
262.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
263.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
268.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
272.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
279.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
284.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
292.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
293.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
294.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
295.6 km
Uzice - Vrsac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
14:15 20:15 (06:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
30.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
206.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
dep. 18:39
209.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:58
dep. 18:58
226.1 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
244.7 km
arr. 19:26
dep. 19:26
252.2 km
arr. 19:27
dep. 19:27
253 km
arr. 19:28
dep. 19:28
253.7 km
arr. 19:35
dep. 19:35
261.7 km
Alibunar, Bus station
arr. 19:37
dep. 19:37
262.6 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 19:39
dep. 19:39
263.9 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 19:44
dep. 19:44
268.1 km
Nikolinci, Glavna 49
arr. 19:49
dep. 19:49
272.8 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 19:55
dep. 19:55
279.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 19:59
dep. 19:59
284.3 km
Vrsac, Podrum
arr. 20:07
dep. 20:07
292.5 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:08
dep. 20:08
293.2 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:13
dep. 20:13
294.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:15
295.6 km

Naselja Uzice i Vrsac su međusobno udaljena ~296 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 00min., a najduže 06h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 14:15 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Uzice - Vrsac iznosi od 15,62 EUR do 15,62 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.