Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Uzice - Vrnjacka Banja timetable

wednesday, 19.02.2020.
07:50 10:20 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:50
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
43 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
121 km
10:56 13:10 (02:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:56
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
23.6 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
58.6 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
66.6 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
78.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
100.6 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
125.6 km
15:00 17:35 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:00
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
34 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
43 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
51 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
60 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
69 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
79 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
85 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
88 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
107 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
108 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
109 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
117 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
121 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
128 km
16:00 18:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:00
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
43 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
101 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
128 km
Uzice - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
07:50 10:20 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:50
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
43 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
121 km
10:56 13:10 (02:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:56
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
23.6 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
58.6 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
66.6 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
78.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
100.6 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
125.6 km
15:00 17:35 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:00
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
34 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
43 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
51 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
60 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
69 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
79 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
85 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
88 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
107 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
108 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
109 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
117 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
121 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
128 km
16:00 18:15 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:00
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
43 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
101 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
128 km

Naselja Uzice i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~126 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 14min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 07:50 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Uzice - Vrnjacka Banja iznosi od 6,47 EUR do 6,47 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.