Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Volujac kod Uzica timetable

saturday, 20.07.2019.
06:20 06:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 06:45
15 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:33
dep. 06:33
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 06:36
dep. 06:36
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:37
dep. 06:37
2 km
Uzice, Kostica
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 06:40
dep. 06:40
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:44
dep. 06:44
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:50
dep. 06:50
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:52
dep. 06:52
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:55
13.5 km
08:30 08:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 08:30
Volujac kod Uzica, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 08:55
15 km
10:00 10:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:00
Volujac kod Uzica, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 10:25
15 km
10:40 11:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:40
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 10:43
dep. 10:43
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 10:46
dep. 10:46
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 10:47
dep. 10:47
2 km
Uzice, Kostica
arr. 10:48
dep. 10:48
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 10:50
dep. 10:50
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 10:51
dep. 10:51
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 10:53
dep. 10:53
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 10:54
dep. 10:54
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 10:55
dep. 10:55
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 10:59
dep. 10:59
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 11:00
dep. 11:00
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 11:02
dep. 11:02
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 11:05
13.5 km
11:20 11:49 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
13.2 km
12:00 12:31 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 12:00
Volujac kod Uzica, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 12:31
13.2 km
13:00 13:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:00
Volujac kod Uzica, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 13:26
15 km
13:15 13:48 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:15
arr. 13:17
dep. 13:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 13:20
dep. 13:20
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Uzice, Kostica
arr. 13:26
dep. 13:26
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 13:28
dep. 13:28
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 13:30
dep. 13:30
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 13:33
dep. 13:33
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 13:35
dep. 13:35
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 13:37
dep. 13:37
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
9.5 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
10.6 km
Volujac kod Uzica, Pilicar
arr. 13:42
dep. 13:42
11.2 km
Volujac kod Uzica, Grab
arr. 13:43
dep. 13:43
11.7 km
Volujac kod Uzica, Milosevici
arr. 13:44
dep. 13:44
12.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici
arr. 13:45
dep. 13:45
13.3 km
Volujac kod Uzica, Slovici 2
arr. 13:47
dep. 13:47
14.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 13:48
15.4 km
14:40 15:09 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:40
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
13.2 km
15:05 15:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:07
dep. 15:07
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:08
dep. 15:08
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 15:11
dep. 15:11
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Uzice, Kostica
arr. 15:13
dep. 15:13
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 15:15
dep. 15:15
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 15:16
dep. 15:16
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 15:18
dep. 15:18
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 15:22
dep. 15:22
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 15:25
dep. 15:25
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 15:27
dep. 15:27
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 15:30
13.5 km
15:45 16:07 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:45
Volujac kod Uzica, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 16:07
15 km
17:40 18:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:40
Volujac kod Uzica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 18:05
15 km
19:30 19:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 19:30
Volujac kod Uzica, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 19:57
15 km
21:15 21:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 21:15
Volujac kod Uzica, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
10 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 21:35
15 km
22:13 22:53 (00:40)
Magdalenina cesma
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:13
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
0.7 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
2.4 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
3.2 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
3.5 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
3.8 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
4.3 km
arr. 22:30
dep. 22:30
5.7 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
6.1 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
6.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
7.3 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
7.8 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
8.4 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
9.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
9.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
10.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
11.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
13.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
13.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
14.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
16 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
17.7 km

Naselja Uzice i Volujac kod Uzica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 22:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.