Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Trnava kod Uzica timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:00 05:40 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:00
Uzice, Pijac
arr. 05:04
dep. 05:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 05:05
dep. 05:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 05:06
dep. 05:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 05:07
dep. 05:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 05:08
dep. 05:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 05:11
dep. 05:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 05:12
dep. 05:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 05:13
dep. 05:13
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 05:15
dep. 05:15
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 05:16
dep. 05:16
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 05:18
dep. 05:18
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 05:19
dep. 05:19
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 05:20
dep. 05:20
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 05:22
dep. 05:22
11.9 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 05:24
dep. 05:24
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 05:25
dep. 05:25
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 05:26
dep. 05:26
14.1 km
arr. 05:27
dep. 05:27
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 05:29
dep. 05:29
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 05:30
dep. 05:30
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 05:31
dep. 05:31
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 05:33
dep. 05:33
17.7 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 05:34
dep. 05:34
18.3 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 05:37
dep. 05:37
18.9 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 05:40
21.9 km
07:00 07:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:00
Uzice, Pijac
arr. 07:04
dep. 07:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 07:06
dep. 07:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 07:07
dep. 07:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 07:08
dep. 07:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 07:11
dep. 07:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 07:16
dep. 07:16
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 07:19
dep. 07:19
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 07:20
dep. 07:20
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 07:22
dep. 07:22
11.8 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 07:24
dep. 07:24
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 07:25
dep. 07:25
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 07:26
dep. 07:26
14.1 km
arr. 07:27
dep. 07:27
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 07:30
dep. 07:30
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 07:31
dep. 07:31
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 07:33
dep. 07:33
17.6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 07:34
dep. 07:34
18.3 km
Ribasevina, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
20.8 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 07:52
dep. 07:52
23.8 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 07:55
26.9 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:00
Uzice, Pijac
arr. 11:04
dep. 11:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 11:05
dep. 11:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 11:06
dep. 11:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 11:07
dep. 11:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 11:08
dep. 11:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 11:11
dep. 11:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 11:12
dep. 11:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 11:15
dep. 11:15
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 11:16
dep. 11:16
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 11:19
dep. 11:19
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 11:20
dep. 11:20
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 11:22
dep. 11:22
11.9 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 11:24
dep. 11:24
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 11:25
dep. 11:25
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 11:26
dep. 11:26
14.1 km
arr. 11:27
dep. 11:27
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 11:29
dep. 11:29
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 11:30
dep. 11:30
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 11:31
dep. 11:31
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 11:33
dep. 11:33
17.7 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 11:34
dep. 11:34
18.3 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 11:37
dep. 11:37
18.9 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 11:40
21.9 km
13:45 14:25 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:45
Uzice, Pijac
arr. 13:49
dep. 13:49
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 13:51
dep. 13:51
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 13:52
dep. 13:52
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 13:53
dep. 13:53
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 13:56
dep. 13:56
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 13:57
dep. 13:57
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 13:58
dep. 13:58
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 14:00
dep. 14:00
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 14:01
dep. 14:01
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 14:03
dep. 14:03
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 14:04
dep. 14:04
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 14:05
dep. 14:05
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 14:07
dep. 14:07
11.9 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 14:09
dep. 14:09
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 14:10
dep. 14:10
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 14:11
dep. 14:11
14.1 km
arr. 14:12
dep. 14:12
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 14:14
dep. 14:14
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 14:15
dep. 14:15
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 14:16
dep. 14:16
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 14:18
dep. 14:18
17.7 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 14:19
dep. 14:19
18.3 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 14:22
dep. 14:22
18.9 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 14:25
21.9 km
15:30 16:25 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:30
Uzice, Pijac
arr. 15:34
dep. 15:34
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 15:35
dep. 15:35
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 15:36
dep. 15:36
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 15:37
dep. 15:37
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 15:38
dep. 15:38
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 15:42
dep. 15:42
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 15:43
dep. 15:43
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 15:45
dep. 15:45
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 15:46
dep. 15:46
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 15:49
dep. 15:49
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 15:50
dep. 15:50
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 15:52
dep. 15:52
11.8 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 15:54
dep. 15:54
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 15:55
dep. 15:55
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 15:56
dep. 15:56
14.1 km
arr. 15:57
dep. 15:57
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 15:59
dep. 15:59
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 16:00
dep. 16:00
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 16:01
dep. 16:01
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 16:03
dep. 16:03
17.6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 16:04
dep. 16:04
18.3 km
Ribasevina, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
20.8 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 16:22
dep. 16:22
23.8 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 16:25
26.9 km
20:10 21:05 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:10
Uzice, Pijac
arr. 20:14
dep. 20:14
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 20:16
dep. 20:16
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 20:17
dep. 20:17
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 20:18
dep. 20:18
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 20:21
dep. 20:21
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 20:22
dep. 20:22
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 20:23
dep. 20:23
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 20:28
dep. 20:28
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 20:29
dep. 20:29
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 20:30
dep. 20:30
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 20:32
dep. 20:32
11.8 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 20:34
dep. 20:34
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 20:35
dep. 20:35
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 20:36
dep. 20:36
14.1 km
arr. 20:37
dep. 20:37
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 20:40
dep. 20:40
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 20:41
dep. 20:41
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 20:43
dep. 20:43
17.6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 20:44
dep. 20:44
18.3 km
Ribasevina, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
20.8 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 21:02
dep. 21:02
23.8 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 21:05
26.9 km
Uzice - Trnava kod Uzica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:00 05:40 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:00
Uzice, Pijac
arr. 05:04
dep. 05:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 05:05
dep. 05:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 05:06
dep. 05:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 05:07
dep. 05:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 05:08
dep. 05:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 05:11
dep. 05:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 05:12
dep. 05:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 05:13
dep. 05:13
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 05:15
dep. 05:15
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 05:16
dep. 05:16
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 05:18
dep. 05:18
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 05:19
dep. 05:19
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 05:20
dep. 05:20
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 05:22
dep. 05:22
11.9 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 05:24
dep. 05:24
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 05:25
dep. 05:25
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 05:26
dep. 05:26
14.1 km
arr. 05:27
dep. 05:27
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 05:29
dep. 05:29
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 05:30
dep. 05:30
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 05:31
dep. 05:31
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 05:33
dep. 05:33
17.7 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 05:34
dep. 05:34
18.3 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 05:37
dep. 05:37
18.9 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 05:40
21.9 km
07:00 07:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:00
Uzice, Pijac
arr. 07:04
dep. 07:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 07:06
dep. 07:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 07:07
dep. 07:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 07:08
dep. 07:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 07:11
dep. 07:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 07:15
dep. 07:15
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 07:16
dep. 07:16
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 07:18
dep. 07:18
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 07:19
dep. 07:19
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 07:20
dep. 07:20
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 07:22
dep. 07:22
11.8 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 07:24
dep. 07:24
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 07:25
dep. 07:25
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 07:26
dep. 07:26
14.1 km
arr. 07:27
dep. 07:27
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 07:29
dep. 07:29
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 07:30
dep. 07:30
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 07:31
dep. 07:31
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 07:33
dep. 07:33
17.6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 07:34
dep. 07:34
18.3 km
Ribasevina, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
20.8 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 07:52
dep. 07:52
23.8 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 07:55
26.9 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:00
Uzice, Pijac
arr. 11:04
dep. 11:04
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 11:05
dep. 11:05
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 11:06
dep. 11:06
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 11:07
dep. 11:07
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 11:08
dep. 11:08
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 11:11
dep. 11:11
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 11:12
dep. 11:12
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 11:15
dep. 11:15
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 11:16
dep. 11:16
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 11:19
dep. 11:19
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 11:20
dep. 11:20
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 11:22
dep. 11:22
11.9 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 11:24
dep. 11:24
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 11:25
dep. 11:25
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 11:26
dep. 11:26
14.1 km
arr. 11:27
dep. 11:27
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 11:29
dep. 11:29
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 11:30
dep. 11:30
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 11:31
dep. 11:31
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 11:33
dep. 11:33
17.7 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 11:34
dep. 11:34
18.3 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 11:37
dep. 11:37
18.9 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 11:40
21.9 km
13:45 14:25 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:45
Uzice, Pijac
arr. 13:49
dep. 13:49
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 13:51
dep. 13:51
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 13:52
dep. 13:52
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 13:53
dep. 13:53
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 13:56
dep. 13:56
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 13:57
dep. 13:57
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 13:58
dep. 13:58
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 14:00
dep. 14:00
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 14:01
dep. 14:01
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 14:03
dep. 14:03
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 14:04
dep. 14:04
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 14:05
dep. 14:05
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 14:07
dep. 14:07
11.9 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 14:09
dep. 14:09
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 14:10
dep. 14:10
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 14:11
dep. 14:11
14.1 km
arr. 14:12
dep. 14:12
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 14:14
dep. 14:14
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 14:15
dep. 14:15
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 14:16
dep. 14:16
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 14:18
dep. 14:18
17.7 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 14:19
dep. 14:19
18.3 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 14:22
dep. 14:22
18.9 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 14:25
21.9 km
15:30 16:25 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:30
Uzice, Pijac
arr. 15:34
dep. 15:34
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 15:35
dep. 15:35
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 15:36
dep. 15:36
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 15:37
dep. 15:37
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 15:38
dep. 15:38
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 15:42
dep. 15:42
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 15:43
dep. 15:43
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 15:45
dep. 15:45
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 15:46
dep. 15:46
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 15:48
dep. 15:48
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 15:49
dep. 15:49
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 15:50
dep. 15:50
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 15:52
dep. 15:52
11.8 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 15:54
dep. 15:54
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 15:55
dep. 15:55
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 15:56
dep. 15:56
14.1 km
arr. 15:57
dep. 15:57
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 15:59
dep. 15:59
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 16:00
dep. 16:00
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 16:01
dep. 16:01
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 16:03
dep. 16:03
17.6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 16:04
dep. 16:04
18.3 km
Ribasevina, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
20.8 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 16:22
dep. 16:22
23.8 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 16:25
26.9 km
20:10 21:05 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:10
Uzice, Pijac
arr. 20:14
dep. 20:14
0.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 20:15
dep. 20:15
1 km
Uzice, Carinski most
arr. 20:16
dep. 20:16
1.3 km
Uzice, Carina
arr. 20:17
dep. 20:17
1.9 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 20:18
dep. 20:18
2.2 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 20:21
dep. 20:21
3.7 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 20:22
dep. 20:22
4.4 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 20:23
dep. 20:23
4.9 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
6.1 km
Ponikovica, Lokva raskrsnica
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 20:28
dep. 20:28
8.2 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 20:29
dep. 20:29
9.1 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 20:30
dep. 20:30
10.2 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 20:32
dep. 20:32
11.8 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 20:34
dep. 20:34
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 20:35
dep. 20:35
13.3 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 20:36
dep. 20:36
14.1 km
arr. 20:37
dep. 20:37
14.8 km
Karan, Burlica rampa
arr. 20:39
dep. 20:39
15.8 km
Karan, Crkva
arr. 20:40
dep. 20:40
16.3 km
Karan, Fabrika
arr. 20:41
dep. 20:41
16.7 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 20:43
dep. 20:43
17.6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 20:44
dep. 20:44
18.3 km
Ribasevina, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
20.8 km
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 21:02
dep. 21:02
23.8 km
Trnava kod Uzica, Center
arr. 21:05
26.9 km

Naselja Uzice i Trnava kod Uzica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.